0 oy
734 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
 Öncelikle günaydın kızlar 

yalvartmayi kendilerine itaat edilmesini susan kadın olmayı benim suan bosanma evresinde oldugum eşimin benden beklemtisi ben kedi olayim kendisi aslan ama iş korumaya gelince babası ve annesine karşı kedi gelin gibi ahh bacılar iğrendim daha iğrendim ailesi köylü kızı alacagız dediler defalarca ben şehirliyim diye kabullenmediler kendilerine göre kabulettirmeye çaliştilar ne bi takım kaldı ne bişe eşim deli olurdu bana tutkıyla evlendik nefretle bosaniyoruz babası kaynana gibi herşeye karıştı herşeyi mahvetti eşimde adam değildi bana saygıdan bahsediyo babası bana p.ç diyo kocam susuyodu babası beni tehdit ediyodu ogluma köy kızı alcam diye eşim hep ailesini savunuyodu demezler etmezler diye eşim davayı açıcam demiş zaten babama yazık ettiler aşkımıza lanet olsun bosanmakla iyi yapiyorum sizce ? Çocugum yok.. babası takılarımı çalıp kendine araba aldı eşim ona bile gıkı çıkmadı eşim ailesine gıkı çıkmiyo taaa eski usulleri yaşatmaya çalişolar bakiremiyim diye çul

Bile verdi kadın yaa babası benim yatak odamın dibine girip videomu çekti annemle telde konusmalarımı kapiyi açtıgımda ise bana küfür et diyordu ben neler yaşadm 1 sene içinde allahım ahımm çıksın 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sanal bir film izledim.. yorum yok yeni hesap açan arkadaşlar aksiyonu çok seviyor 
tarafından
+++++++++
(4 puan) tarafından
Keşke  dediğin gibi olsa film olsaydı rüya olsaydu
tarafından
Bu uyarı veren nealaka
tarafından
İrem sen anlamasın o anladı bak kimseye geri dönüşü olmuycak:))
tarafından
Meraktan uyuyamam gerçi bebeden uyuyamiyom zatende olsun .
 Ne oldu söyler misin :)
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ne demek babası benim videomu cekti?
0 oy
(675 puan) tarafından
Bence en iyisi biran önce kurtulman canım 
0 oy
tarafından
Babası senin yatak odasından videonu çekti. Sende sadece kocan ses çıkartsın diye mi bekledin.

Taşla ezerim kafasını kocaya gerek yok.
0 oy
(2,573 puan) tarafından

Yok artık...

0 oy
tarafından

:) olur olur yeriz

0 oy
(634 puan) tarafından

BÖYLE ASK OLMAZ KESİNLİKLE BOSAN EN BÜYÜK BAVANTAJİN COCUK OLMAMASİ BU SANA BİR İŞARET ETME EYLEME BOSAN YARİN BİRGUN BARIŞİRSİN ÇOCUĞUN OLUR O ZAMAN BENM GİBİ PERİSAN OLURSUN BOŞANSAN COCUK BABASİZ  KALDİ DİYE VİJDAN AZABİ DUYARSİN BOŞANMASAN COCUK NASİL ORTAMDA BÜYÜYOR DERSİN BOŞAN İS BUL KENDİNE HAYAT KUR KENARA PARA KOY İLERDE YİNE EVLENİRSİN COK DAHA GUZEL BİR HAYATİN OLABİLİR AMA SAKİN GERİ DÖNME TAZMİNATİNİ FALAN İSTE 

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Valla canım hakkında hayırlısı olsun eğer eşin sana biraz saygılı ve aklı başında bir adam olsaydı kimseye laf söyletmezdi eşinden kaynaklı burdurun 
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Ah canm çocuğunda yoksa ayrıl böyle adamdan bişey olmaz 
0 oy
tarafından
Kaç canını kurtar
0 oy
(366 puan) tarafından
1 dakika bile durma boşan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 414 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 413 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,541 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 596 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,359 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...