0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğimi aldir dedi sonra gen testi istedi annem vefat etti gelmedi bile simdide gorusmek icin bana baskı yapıyor bizle goruseceksin diyor suç duyurusunda bulunacağım gerçekten çok bunaldım artik

18 Cevaplar

+2 oy
(4,875 puan) tarafından

Seeen Yine geldin miii yaa ☺️☺️☺️☺️

Lütfen bizi ve kaynananı rahat bırak ☺️☺️
(15,827 puan) tarafından
3. Hesap bacimmm ben bı taneyi zor actimm oğlumun ismini ekleyin dedim ve becerenem diye silmedimmm  ☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Arkadaş kafayı kaynanaya takmış bide aynı konular hahahahah
(10,411 puan) tarafından
Kız Hatice yoksa Tubasuuuu ku buu
(4,875 puan) tarafından
Değilse  yeni bir vaka ☺️
Kaç defa isim değiştirip geldi
(15,827 puan) tarafından
Bide aynı postlarri paylaşıyor tuhaffff valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Öyle birsey yaparsan esinle kötü olmayakmisin 
+1 oy
(3,141 puan) tarafından
Diğer hesabını niye kapattın sürekli aynı postları açıp duruyorsun 
(15,827 puan) tarafından
Aman dikkat bacimm sorunca beddua ediyor hanımefendi
(3,141 puan) tarafından
Beddua döner dolaşır sahibini bulur canım merak etme
(3,141 puan) tarafından
Birde herkes yorum yapmış :)))
(15,827 puan) tarafından
Bedduası Hiç umrum degill valla  köp*ğin duası kabul olsaydı .............Rabbim herşeyi görüp bilenn milleti kandiriyomm sanıyor ama sadece kendini kandırıyor Yazikk valla
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Uzaklaştırma da iste uzak olsun öyleleri...
tarafından
Olurmu öyle birsey
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu duruma 
tarafından
Gorus diyor
(3,099 puan) tarafından
Konusmayi denedinmi esinle beni psikolojik anlamda kotu etkiliyorlar falan desen
tarafından
Anlamiyor uzaklaştırma alinca eve yaklasamazmi
(385 puan) tarafından
Hayır yaklaşamaz mahkeme belirli sınır çiziyor atıyorum 100 metre yaklaşamaz diyor o sınırı ihlal ederse ceza alıyor diye biliyorum
0 oy
tarafından
Uzaklaştırma işte 
tarafından
Verirlermi
0 oy
(695 puan) tarafından
Sen bunlrı yaşarken eşin ne yapıyor ??? Nasıl büyük bir saygiszlik
tarafından
Gorus diyor gelecek diyor
(695 puan) tarafından
Yok artık hepsine yazklar olsun uzaklastrma iste şikaytte bulun tabi eşin ne tepki werir bilemem
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Uzaklaştırma aldirabilirsin savcılıktan rahatsız ediliyorum kaynanam tarafından de 
tarafından
Tamam eve yaklasamazmi kaç sene sürer birde
(3,419 puan) tarafından
Sene değil ay die biliyorum ama sürekli alabilirsin
(6,047 puan) tarafından
Uzaklaştırma süresi bittikçe yenisini al. Da eşin ne diyecek bu duruma?
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Canim uzaklastirma ışte dicem de bu durum karşısında eşinle aran daha kötü olmasın nasıl Annem İçin uzaklaştırma aldın suç duyurusunda bulundün falan diyebilir mi
tarafından
Eve yaklasamazmi
tarafından
Ne derse desin annem öldü birde onla uğraşamam bosanarim gerekirse
(1,437 puan) tarafından
Yaklaşır ama sen ararsan polisi uzaklaştırma kararini ihlal ediyor diye ceza alır kayınvaliden
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Uzaklaştırma istersen verirler mi bilmiyorum ama bu hikâyeyi sanki daha önce okumuştum ben?
(1,757 puan) tarafından
Canım bu arkadas sürekli böyle post acıyor ama icraat yok üyelik silip Baska açıyor gecen daha yazmıcam açmıcam diyordu
(4,589 puan) tarafından
Ya evet Baby Baby olduğunu söylediler ben sanki başka biri diye hatırlıyorum demek ki o
0 oy
tarafından
Bu baby baby değil mi ya. Bu onun Hikayesi. Geçen bi atarlandi Allah'ı kattı bir daha post acmicam diye. Yazısından bile belli
(4,589 puan) tarafından
O muydu ya uzaklaştırma isteyen? Ben bu postu sanki daha önce okumuştum ama o değildi sanki ya emin misin?
tarafından
Evet canım oydu. Hatta devamlı ama devamlı aynı postu açıyordu. Kaynanam görüşmek istiyor polise şikayet edicem. Yok kaynanam eve geliyor onu polisle attiricam falan
(4,589 puan) tarafından
Hadi ya onları görmemiştim hatırlamıyorum yani ama bu postu hatırlıyorum.
(3,141 puan) tarafından
Yok canım bu o değil başka biri biranneydi nicki şimdi bu isimde açmış aynı soruları sorup duruyo hatta bir ara da villanın fotosunu atmıştı :))
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Benim kaynanamda beni düğünden sonra doveceklerdi milletin içinde  eşik sessiz kaldı. Daha neler yaptılar, 1 aydır yine konuşmuyoruz. Ev alacağız oraya gelir artık demeye başladı eşim. Kocalar tepki göstermezse istediğin kadar uzaklaştırma al. 
0 oy
tarafından
Suç değil ki bunlar kanunda 
0 oy
tarafından
Kız başka hesapmı actin aynı dertlerini anlatmak için 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Görüşme size o sekilde aldir bebegi gen testi terbiyesizlik hadsizlik eşinizde bos kusura bakma esiniz agzini kapatamamis annesinin.. konusmayin eşinizede bet kararli olun gelmicek gitmicem gorusmucem de  haddini asarsa esinizdr ikisinide suc duyurusunda bulun..
0 oy
tarafından
Okadar da degıl ya mesafeli ol ana dediklerini yapma esinde aynı sekılde senin annen hakkında dusunse eminim cok zoruna gıder
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Dengesiz insanlar ya

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kız valla sen yine mi geldin :D kaynanan çocuğu aldır dedi artık anladık :D  Cook kötü bir şey yapmış ama sonuçta aldirmamissin ve bu senin kararın. Hee aklı başında insan bu durumda şunu yapar git kaynanana de ki sen bana bunu bunu yaptın seninle asla görüşmek istemiyorum...bu kadar basit yüzsüz değilse anlar
tarafından
Dedim anlamiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 341 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 416 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu