0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Kızım artık büyüdü 30aylık oldu ama emmek istiyor ne yaptı isem yok sabır taşı demedim emiyor gene dün kimyon sürdüm gitti peçete aldı sildi gene devamke:blink:ne yapmam lazım bana yol gösterin ne gece huzur veriyor ne gündüz sürekli tepemde 

9 Cevaplar

0 oy
(13,015 puan) tarafından
Artık olmaz felan mi desen ki. Kimisi sirke sürüyor kimi salça kimi bant yapıştırıyor 
(1,298 puan) tarafından
Acı emme aptgj artık diyorum dünyayı başıma yıkıyor huysuz bir çocuk
-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Kendinize bir tarih belirleyin. Bir hafta sonra çocuğunuza meme perisi gelecek diyin. Her gün şu kadar gün kaldı diye hatırlatın. Meme perisi memeleri alıp yerine ona mutlu edecek şeyler bırakacağını anlatın. Bir kutu hazırlayın gece meme perisinin geldiğini ve memeleri alıp bu kutuyu bıraktı diye verin vs vs
(1,298 puan) tarafından
Anlamaz daha canım biraz gelişimi normale göre geride benim kızın
(1,352 puan) tarafından
Anlamaz diye anlatmamazlık yapmamalısın denemekten bir şey olmaz
(1,298 puan) tarafından
Demeyeyim onuda  bakalım belki ise yarar
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Yani şimdi herşeyi farkında kocaman olmuş anlatsan anlamaz mı sen artık büyüdün süt bitti flan desen ben oğlumu 28 aylıkken bıraktırdım iyiki bıraktırmışım çünkü büyüdükçe zorlanacakmışım
(1,298 puan) tarafından
Çok anlayacak bir çocuk değil iştahı yok meme ile geçiştiriyor günü çoğunlukla
0 oy
(4,981 puan) tarafından
Günden güne azaltman lazım. Ben şu şekilde yaptım. Önce niyet aldim ve dua ettim Rabbim kolaylaştır zorlaştırma yardim et vs vs sen cogaltabilirsin. 

Sonra ilk gün 4 kere emzirdim ikinci gün yine 4 kez üçüncü gün 3 kez dördüncü gün 3 kez böyle azaltarak günde bire indir . Ama günde bire indirince diğer gün emzirmemezlik yapma bir kaç gün 1 kere emzir daha sonra onuda kes. Gece emmeside azalacak bu sayede onu da bire indir qyni zamanda ve bitmiş de biraz ağlıyor ama zamanla kabulleniyor bej bu şekilde hiç yorulmadan 2 hafta içinde kestim çocukta travma vs de olmadi
(1,298 puan) tarafından
Tamm can ım deneyeceğim bunu hemen
(4,981 puan) tarafından
Bir de meme ile geçiştiriyor yazmissin yorumlarda sevdiği yiyecek içecek vs varsa onu ver biberon kullanıyormu içine sevdiği içeceği koy ondan emsin böylece emme isteğide gider çünkü emme krizleri olur arada biberon bire bir
(1,298 puan) tarafından
Yok biberon içmiyor içse daha kolay olacak işim ama
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Canim artik bağımlılık süresine gelmiş kararlı olup derhal kesmen lazım ben kızımı 25 aylik acı oje ile bırakırdım dene derim tek seferde hemde azaltarak falan degil
(46 puan) tarafından
Bende tek seferde kesmiştim 1 haftada unuttu
(1,298 puan) tarafından
Ne güzel ya maaşallah sana
0 oy
tarafından
Acı sür oraya başka çaresi yok
0 oy
(795 puan) tarafından
21 aylik benimki de cocuk doktorumuzla konustugumda 3 ay once kesmem gerekiyordu ama (saglik sorunların dan dolayi) kendimi zorluyorum benim kiz da anliyor gelip siliyor tekrar emiyor bende kendimi avutuyorum az daha dayanayim da kis bitsin diye 
0 oy
(46 puan) tarafından
Unuttur oyala istedi mesela başka birşey düşür aklına geceleride su ver geri uyut 1 hafta huzursuz eder sonrasında unutur 
0 oy
tarafından
Arkadaşım salça sürmüştü canım bebesi de anne cızz olmuş diyip durdu en son bıraktı öyle:-)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
0 oy
2 cevap 117 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 176 göst.

379,865 soru

11,371,189 cevap

34,854 kullanıcı

...