0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Sorummyukarrtiida

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sicarim ağzına
(244 puan) tarafından
Ahahaha vallah aradığm cevap
tarafından
Öyle benden gizli hat alacak anasindan emdiği sütü burnundan getiririm.
(46 puan) tarafından
Offff baskasinda olanilit ama baskasinin hatti onda ne isi vsr
-Reklam-
0 oy
(3,584 puan) tarafından
E devletten bakarım üzerinde hat kayitlimi diye
(46 puan) tarafından
Kendi e devletimden bakabilirmiyim
(108 puan) tarafından
Hayir bakamazsin, hat kimin üzerineyse onun e devletinde gorunur sadece canim
(46 puan) tarafından
Hmm anldm
0 oy
(634 puan) tarafından
Sim kartı hemen telefonuma takarim tabiki :) 
tarafından
ya hattı alıp telıde yanına alıp takcaksın :D şaka mısın Allah askına atom parçalamıcan
(46 puan) tarafından
Yaa tamammneyse kuzum bosver oda benim yanimda oldgunicin hani ne zamn  takicam.acsbs yanimdan en fzla iki dk sonra geliyor
tarafından
Ya sende bı tuhaflık var cıdden anlayamadım adamın cuzdanında hat var ya haberın yok iaka gibisin al o hattı bakalım napacak arayacak mı sana soracak mı yoksa gızlı bısey mı snrada o ısteyken ac bak ugras yanı bunu dusunemıyor musun haa farkederse nolcak dersen bu kadar saf olma derım suclu olan sen degılsın o haber etseymıs madem sorgulamak en dogal haklın baktın kotu bısey yok cuzdanını vs koydugu yerde yere at halının kenarına  bulsun yada sen bulmus gıbı yap ver yanı
(46 puan) tarafından
Tamamda cnmn o benim yanimda kalmiyorr oyle bi durum.olsa yapaedim zatejn ama ben kayinvaliddmle kaliyorum o is icin kocaelinde izine gdldi kac gunlgne
(46 puan) tarafından
Tohaflk demeylmsadece cnm skkn
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Neler yaparım neler ne demek yedek kartinin olmasi
0 oy
tarafından
Ben buldum canım haberim de yoktu aldım telefona taktım baktım hep erkek numarası var sonra eşime sordum amcasınınmış amcası hapse girince onun telefonunu almış kullanmak için ama telefonun içinde simkart varmış onu da cüzdana atmış kaybolmasın diye 
(46 puan) tarafından
Tamamda onun boyle bisiyi yok cnm oda baska sehirde kaliyor isten dolayi  suphelenmk istemiyorum hemen hemen attgi her adimdan haberom var cnku
tarafından
Tak bakalım telefonuna aç.
0 oy
tarafından

Daha önce buldum ilk   evlendiğimiz zamanlar da  adam kart var burda dedim   oda at gitsin dedi bende attim cokda sorgulamadim  üstünede düşmedim   

tarafından
Yoo neden başından salsinki   vardır bir bildiği ki at demiştir    esim evlenmeden önce cift hat kullanıyordu büyük ihtimalle is yerinin verdiği hatti  at dedi     coo şükür eşime guvenim sonsuz   4 yıldır da hic guvenimi zedeleyecek bir hareketi olmadı
tarafından
Suda var eşinin cüzdanını karistirman ne kadar doğru
(46 puan) tarafından
Karismadim kimlgii lazimdi oyuzden baktim
(46 puan) tarafından
Goruncede soka girdim
tarafından
Cnm tavsiyede bulunayim  sakın ama sakın buranın gazina gelip   bağırıp cagirma  hayatım cüzdanında bunu gördüm ney bu de illaki açıklaması vardır  gizli olsa o kadar kolay yere koymazdi
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Oo tlfonu kafasinda parçalarım 
0 oy
tarafından
Suphlenemem öyle hemen kendisine sorardım suphlenici bir davranışı olursa telefona takar bakardim
(46 puan) tarafından
Bazen supheleniyorim iste
0 oy
(254 puan) tarafından

Alırdım didik didik ederdim kayıtlı olan herkesi arardım :D söylemezdim aldığımı bir pislik bulursam o zaman o kartı monte ederdim :D

(254 puan) tarafından
Telefoncuda kırdırırım kız ne var
tarafından
Onun TC si doğum tarihiyle hangi hatsa acabilirisn
(46 puan) tarafından
Olabiliyormu oyle
tarafından
Evet
Önce hatt hangi turcellmi turktelekommu
(46 puan) tarafından
Hmm anldm cnm
0 oy
(2,226 puan) tarafından
bir senelik evliyiz daha o yüzden önceden mi kullanıyordu eski mi olduğunu sorardım ilk önce 
(46 puan) tarafından
Benim esim sabit kullaniypr bitane baska yok
(2,226 puan) tarafından
belki önceki numarası vs olabilir kalmıştır
ben karıştırmam hiç cüzdanını vs ama görmüş olsam böyle sorardım benimde cüzdanım da eski kartımın şeyi hala duruyor mesela kart şeklinde sim değilde
(46 puan) tarafından
Hyrr daha oncedende cuzdan degskligini ben yapmismdir ama.boyle bi hata denk gelmedim
0 oy
tarafından
Herseyden once cuzdanını alıpda o sekılde karıstırnam. 4 sene oldu evlenelı daha bır kez cuzdanına elımı surmedım. Para yada kart verecek olsa al cuzdanım der ben getırırr ona verırırm sen ver askm dıye. Cuzdanına bakıyosam arada cok buyuk guvensızlık vardır. Guvenmıyosam o evlılıgı surdurmem.buyuk konusmuyorum kesınlıkle ama guven olmayan hıc bı ılıskı yurumez 
(46 puan) tarafından
Her aksam aramak farkli bisi ama dedgm gbi karistrmadim.ozellike kimlk lazmdi gordm
(1,301 puan) tarafından
Ne alâka cüzdana bakmakla güvenin saçmaaaa
(46 puan) tarafından
Guvenin cuzdana bakmakla ilgliis yok zaten bende oyle dusunuyorum.bunu nasl guvensizlge bagliyorlar
tarafından
Iyıde senın nasıl özelın varsa esınınde özeli var. Bi insana guvenmıyosan onun yaptıgı tum herseyı arastırırr sorgularsın. Telefona neden bakarsın guvenmedıgın ıcn bısy mı yapıyo aldatıyo mu vs bunu ogrenmek degıl mı amac. Cuzdana neden bakar kı bı ınsan. Parası varmı yokmu bısy saklıyo mu dıye mı. Erkekler ***** degıldır bıseyı gızlı yapacak olsa gıderde cuzdanına saklamaz bence.ama asıl bana mantıksız gelen evlı kısılerın hayatlarını kısıtlamaya calısmaları. Her ınsanın bı özeli vardır ve saygı duyulmalıdır. Evlılık bu degıl bana gore
(46 puan) tarafından
Tamamda cnm ben yeterince saygi duyuyorum zaten evligimdeki.gosterdgm saygiyi bilmedgn icin bu kdsr yorum yapman sacma  kesinlklede kisiltama.bisi yapmiyorim.  Oda bana yapmaz cnku hersey karslkli eger kiisltama yapcak olsam yada guvenmyo ollsam onu baska sehirde tek birakmam gec saatlerde eve gitmrsine izinnvermem
0 oy
(21 puan) tarafından
O simkarti alır takarım telefona bakarım ne var ne yok ona söylemeden yaparım ama
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Saklarım önce sonra kendisi sorar nerede diye mecbur söyleyecek ne olduğunu 

Ama evli erkeğin de cebinde sim kart olması garip 
(46 puan) tarafından
Offf delircm yaa vvall
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Buyurun cenaze namazına 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Telefonuma takardim eğer ki sefresi varsa şifresini kırar girerdim
(46 puan) tarafından
Nasl kirican
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Eşime sorardım başka ne yapılabilir ? :)
(46 puan) tarafından
Sorulmiyor iste pat diye cnm
(1,580 puan) tarafından
Bilemedim ben sorardım. Ama her insan farklı tabi.
(46 puan) tarafından
Valla bende diyordun pat diye sorarkm dkye ama basina geldimmi oyle olmiyor
(1,580 puan) tarafından
Sormadan ne yapacaksınız içinize atıp dert edinmeyin belki bir açıklaması vardır.
0 oy
tarafından
Böyle postlar görünce aklıma sadakatsizdeki Volkan geliyo bacım dikkat et 
(46 puan) tarafından
Neden cnm
0 oy
tarafından
Kendi tl takar  bakarim  ne var icinde die esime bisey dtemem kaybettigini anlayinca ne tepki verir bakarim
(46 puan) tarafından
Oylede kiyameti koparir iste guvenmiyorsn diye
0 oy
tarafından
Önce sim kart a bakarım içinde ne var ne yok diye olan göre davranırım baktım şifre var gider kirdiririm 
(46 puan) tarafından
Anldm cnm

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 5,987 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde Hasrett (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 704 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 663 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde 2oğlanannesi (3,274 puan) tarafından soruldu