0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (320 puan) tarafından
163 boyundayim 63 kiloyum 64 e doğru gidiyorum doymuyorum kızlar ya yedikçe yiyorum herkes tatlı yemek ister benim canım tuzlu şeyler yemek istiyor evlenirken 58 kilo idim zayıf değildim ama göbeğim yoktu 2 yaşında oğlum var sezeryan göbeği de eklendi kendimi çok kilolu çirkin hissediyorum asla diyet yapamıyorum ağzım hiç durmuyor ne yapmalıyım 

13 Cevaplar

0 oy
(12,745 puan) tarafından
Ağzını tut kuzum iştahını kapatacak birşeyler yap mesela araştırma yap iyice bı 
(320 puan) tarafından
Off bilmiyorum yapamıyorum mesela diyorum bugün diyete baslicam canım herseyi istiyor çok acıkıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Sen 163. Ve 63 kiloya çok mu diyorsun 

Ben 1.63 ve 76 kiloyum ben ne edem 
(320 puan) tarafından
Ben hep bu kilolardaydim ya kendimi şişman görüyorum göbek de eklenince
(2,047 puan) tarafından
Bende 1.63 ve 74 kilodayim diyet yapmaya çalışıyorum
(12,477 puan) tarafından
Ben yapamıyorum ya tatlıdan. Vazgeçemiyorum
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Boğazı tutmadan ne yazıkki olmuyor. :) tutabilirsiniz neden olmasın az yiyince 2-3 gün açlık hissedersiniz ama sonra alışırsınız. 
(320 puan) tarafından
Tutamiyorum ya olmuyor daha cok aç hissediyorum ailemde neren kilolu zayıfsın takintilisin dedikçe daha çok salıyorum kendimi
(1,580 puan) tarafından
Bence zayıf değilsiniz ama çok kilolu da değilsiniz. Ama tabi ilerki yaşlarda daha çok alınabilir gençken dikkat etmek önemli. Ben hamileyim ben de dikkat ediyorum almamak için.
(320 puan) tarafından
Teşekkür ederim dikkate alacam ya inşallah veririm
0 oy
(845 puan) tarafından
Valla bende tutamıyorum bugün kararliydim akşam yemegini yedim sonra meyve yedim tamam demistim karnım gurul guruldadi. Gittim iki tane kurabiye yedim çok pişmanım :( 
(320 puan) tarafından
Bende akşam yemeği yedim üstüne bide tatlı yedim daha biseyler de yemek istiyorum çıktım hemen mutfaktan
0 oy
(7,639 puan) tarafından
55 kg olsan yeter kız çok da kilon yok yani hırs yapman lazım 
(320 puan) tarafından
Bende hep diyorum ama hiç 55 olmadım en az 58 oldum hep
(7,639 puan) tarafından
58 e kadar inersen daha ne canım oda bişey sonuçta
0 oy
(649 puan) tarafından
İnşallah bende böyle Olurum
0 oy
tarafından
Boy 161 62 kg yim bnde kilo vermek istiyorum cevremdekiler iyi kilon diyor bnde senin gibi salıyorum bazen 
0 oy
tarafından
Offf beni anlattin sanki şuan 53 kiloyum ama son zamanlarda baya yer oldum zabdedemiyorum boğazıma ya bir de ben kilomu basane veriyorum göbek falan hiç yok 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yağsız salata ye cnm meyve acikinca
0 oy
tarafından
Aslinda su andaki kilon gayet guzel bunu korumaya calis en azindan, bir sure ev yemekleri disinda bisey yeme kendine kural koy aralarda atistirma
0 oy
(435 puan) tarafından
Bende sizin gibiyim. Arada tatlı da canım istiyor ama genelde tuzlu ekşi acı seviyorum. Yemek yemekten inanılmaz zevk alıyorum yani sürekli aç hissediyorum kendimi. Canım sürekli biseyler çekiyor. Börek poğaça kısır köfte... Offf olsa da yesem :)
0 oy
(372 puan) tarafından
Herkesin derdi kendine iste bende 1.65 48 kiloyum çok zayıf ve iğrenç görünüyorum ailem psikolojimi bozuyor kilo al bu ne bi deri bi kemik ama hiç iştahım yok aksana kadar yemek yemesem farkinda degilim açlığın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu