0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Bilenler bilir oğlum otizm 9 yaşında ikiz bebeklerm oldu bebekler oldkdan sonra oğlumu ihmal etmemek için hep özen gösterdk onca zamansızlığa rağmen onun için zamanlar ayarladk vakt geçrdk ama ne yaparsak yapalm mutlu olmuyor hep bişey buluyor ağlayacak. Şuan bebeklerle yatıcm die ağlıo bebekleri de uyandırdı birini uyuttum birini sallıom daha o içerde bağırıo gecenin bu saatinde. Olmuo ahh akıllıca dursa zarar verio. Kucağına veriorm sevsin öpsn die alıp bianda koşa koşa kaçırıo. Kapıları kilitle dk die ağlıo kilitlemesek kaçıp gidio nasıl bişey mş bu otizm hem herşeyin farkında hemde durdurağı yok doyum hissi yok tatmin etmiyor hiç bişey. Bebekler de bana düşknleşti iyice benden başka Kmse de durmuo lar emmek istiolar hep   uykusuzluk hatt safada  gözlerim yanıyor artık çok daralıyorm. Bana dua edn lütfen. 

23 Cevaplar

0 oy
(254 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bütün çocuklarını 
(683 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim yaa Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah 
(683 puan) tarafından
Sağol canm dua edn inşallah
tarafından
Dualarım seninle kuzum benim yaa elimizden duadan başka bir şey gelmiyor sen güçlü bir annesin evlatların için dimdik ayakta duracaksın bu günlerde geçer inşallah
0 oy
(204 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bu gece 1 bebek beni mahfetti seni 3 tanesiyle düşünemiyorum 
(683 puan) tarafından
Allah kolaylık versn cnm
(204 puan) tarafından
Sanada canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum çok zor ışın tek mı bakıyosun 
(683 puan) tarafından
Ağırlıklı olarak tek diyebilirz eşim 11de geliyor eve
tarafından
anladım canım :(
0 oy
(3,834 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım güçlü durmaya çalış evlatların için <3

(683 puan) tarafından
Sağol canm evet güçlü olmak zorundayız
0 oy
tarafından
Ah canim ya... Keske elden bisey gelse senin icin.

Ancak dua edebilirim sana. Allah guc kuvvet sabir versin. 
(683 puan) tarafından
Dua en güzel hediye, ❤️ Allah razı olsn canm
0 oy
(48,804 puan) tarafından
Kiyamam ben sana özel bir annesin Allah sana kolaylik versin canim sabir versin. 
(683 puan) tarafından
Amin canm çok sağol
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım.Belkide bu senin imtihanindir.Sabir göster bol bol dua et elbet her zorluğun ardından seni bekleyen bi ferahlik vardır.
(683 puan) tarafından
Elbette rabbim imtihanımız güzel geçmeyi nasip etsin inşallah isyana düşmeyelim
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm :/ 

Otizm teşhisi nasıl konuldu peki. Yani şu an otizmli olduğu için mi boyle davranıyor yoksa kıskançlktan fln mı
(683 puan) tarafından
Sağol canm otizm + kıskançlık canm
0 oy
tarafından
Okula gidiyor mu canım tanıdığımın Bi çocuğu var aynı durumda okula gidiyor maşallah çok uslu akıllı 
(683 puan) tarafından
Evet okula gidiyor spora gidiyor özel eğitime gidiyor ama yetmiyor hiç yorulmak nedir bilmiyor
tarafından
Evet biraz hareketli enerjik oluyor sende 2 bebekle yoruluyorsun tabi daha da zor geliyor sana Allah yardımcın olsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn Rabbim safi sıfatını tecelli ettirsin.
(683 puan) tarafından
Amin Allah razı olsn
0 oy
(76 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah gececek hepsi 
(683 puan) tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
(262 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ne duan varsa rabbim kabul eylesin sağlıkla huzurla büyütmek nasip olsun Allah kimsenin başına hastalık vermesin
(683 puan) tarafından
Aminn kuzm Allah razı olsn.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbim yardımcin olsun canim hem özel hem ikiz Bebek annesisin zor ama cok guzel... 
(683 puan) tarafından
Öyle canm Allah razı olsn
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allh yardımcın olsun cnm bir syre sonra herşey düzelecek güzel olacak böyle şeyler düşün meye çalış 
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşaAllah çok zor aynı yaşta yeğenim var o da otizm aynı anlattığın gibi çok zor bakımı gerçekten
(683 puan) tarafından
Eşim pazar günleri akşama kadar gezdirio perti çıkıo gelio yorulmuştur rahatlamıştr uyur diyoruz yok daha beter oluo ne yapacağımızı şaşırdık her türlü eğitim alıo ama yok yetmio
(2,251 puan) tarafından
Aynen yeğenim de öyle hiç yorulmaz ayak topukları hep yara içinde çok üzülüyoruz öyle görünce Allah'ım yardımcıları olsun hepsinin inşaAllah
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah 
0 oy
(979 puan) tarafından
Nasıl  bsy bu otizim ya.. bnm oglumu tarif ettin snki. . :/ 
(683 puan) tarafından
Otizm mi cnm oğlun. Rabbimn gücüne gitmesin ama dipsiz bir kuyu gbi ve ben boğuluyorum
(979 puan) tarafından
Vala suan 3.5yaşında bebekkn suphelenyrdm ama hc dktra gtrmedim. Ama yazdklarn bnm  oglumu tarif eder gbi. Ztn gebeyken kesin down aldr demişlerdi ama çok şükür öyle olmadi.  Allah yardimcin olsun. Yanlış anlamassan blirtileri nydi
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Bu otizm tedavi edilse fark kalmıyor denilmisti fark var mı? Kaç yaşında farkettinizn
(683 puan) tarafından
2 yaşından bu yana yapmadığımız kalmadı varımızı topumuzu verdik yok olmuo
(2,379 puan) tarafından
Bazı otizmlerde çok sakın dmi peki cnm bukadar sene hiç mi düzelme yok geç mi konuştu ? Nasıl anladınız ? Göz teması dışında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
1 Temmuz 2023 Moda kategorisinde Havin06 (2,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 977 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...