0 oy
310 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Nişanım geldi zaten anladım çünkü adet öncesi hani hissedirsiniz ya adet olacağınızı öyle bir tatlı ağrım var napayım

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Agrilarinin biraz daha artmasini bekle canim :)) ay aklima kendim geldim bende ne bekliyodum dogsun artik acilma olmasi icin ne yapabilirim diye hep soruyodum :)) simdi bu cevabi sana kucagimda minigimle yaziyorum 2 aylik olduk darisi sana herseyini hazirla cnm ılık duş al guzelce ki artsin agrilarin sonra direekk hastaneye Rabbim bir avazda kurtarsin
(2,746 puan) tarafından
39+ 4 ama ultrasona göre 40 on içindeyim
tarafından
Bnde 39+5te dogum yaptim canim tam vaktindesin hala aynimi agrilarin canim bak dus almasan bile beline sicak su tut yada sicak su yap koy oyle hemen artar agrin canm
(2,746 puan) tarafından
Biraz da şiddetli ağrım var çok fenayım yine böyle pembemsi akıntı geldi
(2,746 puan) tarafından
Kasıklarıma giriyor hafif
tarafından
Tmm canim hazirlan esine soyle gidin daha bekleme hadi hayirlisi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilık bir duş alıp sancılarının artmasını bekle canım. Allah bir avazda kurtarsın inşallah 
(2,746 puan) tarafından
Amin tesekkur ederim şu an çok çok hafif sancılarım var adet öncesi gibi
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Duş al. canım sonrada bekle hemen hastaneye gitme Rabbim yardımcın olsun inşallah acilman falan yoksa hastaneye gidersen hemen suni sancı verirler
(63 puan) tarafından
Ya evde bise olursa cocuga niye hastaneye gitmesin
(2,671 puan) tarafından
Birşey olmaz Allah'ın izniyle de zaten çok kanaması olursa kendi gider  evde savcısıni çekip gitmesi daha mantıklı diye düşünüyorum
(63 puan) tarafından
Hastane de daha mantıklı diyil mi illa kanama mı olması gerekiyor bisey oldugunu anlamak icin takip edilmesi daha mantıklı
(2,671 puan) tarafından
Hanımefendi bizim basimizdan geçtiği için fikir vermek istedim yorumları okursanız zaten çoğu bayan da benimle hem fikir  ben kendimde hastaney gittigmde ebe birazda daha kalıp öyle gels tdin dedi  erken gititigim için pişman oldum yani bayana kalmış bir durum karar onun kararı siz gidebilirsiniz kanama olmadan da gidilebilir ki hastaneye bile gitse alttan muayene ederler devlete giderse baya zorlanır çünkü sürekli alttan muayene ediyorlar  özele de gidersen yarısını verirler doğumun olursa olur olmazsa da gönderirler yani kız kardeşimin açılması kanaması olmasına rağmen doktor onu gönderdi özele gidiyordy  2gun sonra falan doğum yaptı
(63 puan) tarafından
İyi herkes fikrini söylüyor zaten bu kadar büyük Bi tepkiye gerek var mı bilemiyorum
0 oy
tarafından
Dusunu al evde bol bol yürü Squat yap birşeyler ye :) doğuma bitene kadar birşey yoyemiyorsun çünkü :)) bir avazda kucağına alırsın inşallah
(2,746 puan) tarafından
Ay hemen kahvaltı yapıcam midem bulanıyor zaten tesekkur ederim şu an fenayım
tarafından
Ye ye canım aç kalma
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Hastane uzaksa sancı 6 7 dakikada birken evden çıkın ama şimdi bekle kuzum yürü bol bol evde sancını rahatlatır ay hayırlısı ile al kucağına ben bile heyecanlandım ❤️
(2,746 puan) tarafından
Evet hastane uzak 10 15 saniyelik sancılar hissediyorum aralıkları da 5 dk bir ama hafif samcılar
0 oy
tarafından

Sağlıcakla gelsin inşallah  

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sancin 5 dakikada gelene kadar bekledim ben. Çokta sancim gelmesi benim. Sanci 10 dakika olursa hastane uzaksa oyle git

(2,746 puan) tarafından
5 dk bir 10 15 saniyelik sancılar
0 oy
tarafından
Ayy doğurdumu acabaa ya inşallah sağ sağlim kucağına almıştır
(2,746 puan) tarafından
Daha doğurmadım sancılarım var kızlar dua edin ve şiddeti artıyor artık
(2,746 puan) tarafından
6 da başladı
(846 puan) tarafından
Sağ salim kucagina alırsın inşallah Allah yardımcın olsun bizde heyecanlandık burda :)
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bi kaç gün bekle sancıların olunca doktora git 
(2,746 puan) tarafından
Kız sancılarım 5 dk bir 10 15 saniye sürüyor
(5,559 puan) tarafından
Doktora koş doğum başlamış . Benim de öyleydi . Dakika tuttum . Beş dakikaydi. Doktora gittiğimde beş santim açılmam vardı
(2,746 puan) tarafından
Evet gittim sağlık ocağına. Atandığım ilçede hastane yok. Ebeler niye bekledin dediler. Akşama doğurrusun dediler şimdi hastaneye gidiyoruz yol 2 saat
(5,559 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım ya haber ver
0 oy
(712 puan) tarafından
5 dk ya düşmüş yoruma yazmışsın kuzum gidin hastahaneye ne olur ne olmaz Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin ❤️
(2,746 puan) tarafından
Evet atandığım ilçede hastane yok sağlık ocağı var gittim ebeler akşama doğurmuş olursun dedişer hastaneye gidiyorum iki saat uzakta
(712 puan) tarafından
ne durumdasin kuzum doğum yaptın mı
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Sağlıkla gelsin inşallah. Dün bende de vardı o dediğin tarzda ağrı.  Ama şimdi tık  yok:) 39w5im ben de 

(2,746 puan) tarafından
Akşama doğurursun dediler dua edinnn
(2,468 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah suhuletli sağlıkla doğar bebişleriniz ❤️
(3,695 puan) tarafından
Dualarım seninle canım. Bir avazda sağlıkla hayirla kucağına almak nasip olsun inşallah.

Merirem amin inşallah canım Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Hadi sağ salim dogurursun inşallah :)
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bekle canım benim sancım 15 dk da bir geliyormuş nişanım gelir gelmez hastaneye gitmek gibi hata yaptım suni yedim sıkışınca kanala sezeryana alındım. Kendi sancınla en güzeli
(2,746 puan) tarafından
Ya benim sancım var. 3cm de açıklık var. Sızıntı var kanama da var bana eve git 1 haftaya anca doğurrusun dedi şehir hastanesi. Ama sabahki doktor ve ebeler akşama olur doğum dediler. Anlamdım bende. Kasılma da çok
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bekle kuzum bekle hemen gitme kendi sancın daha insaflı bol bol hareket et açılman artsın
(2,746 puan) tarafından
3cm açıklık var sancımda var eve git 1 hafta sonra gel diyor
(3,730 puan) tarafından
Bir haftayı bulmaz ama bıraktıkları çok iyi olmuş valla canım evde çek sancını bebeğinin hareketlerini takip et merdiven in çık açılman artsın
(3,730 puan) tarafından
Hastane de olunca sürekli alttan muayene ediyorlar bide suni sancı takıyolar açılman artsın diye
(2,746 puan) tarafından
Eve gitmemişim iyi ki 5 cm oldu
(3,730 puan) tarafından
Kız maşallah hızlı ilerliyor sancın nasıl

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 146 göst.
0 oy
6 cevap 183 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Posedion (2,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.