0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık oğlum yataktan düştü sabahtan beri hastanedeyiz elhamdülillah bişey çıkmadı ama öyle korktum ki düştüğü an gözümün önünden gitmiyo bi saniye inanın bir saniyeyle ya elimin altındaydı kayıverdi siz siz olun dikkat edin nazarlara geldi bal oğlum 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay canım çok geçmiş olsun iyiki hastaneye gitmişsin canım için rahat olur 
(603 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sizin çocuklarınızdan uzal olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Öncelik le cok ama çok geçmiş olsun    

Allah senden razı olsun  evladını sana bağışlasın
(603 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Allah senin çocuklarından uzak etsin
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım Rabbim korusun evlatlarımızı inşallah 
(603 puan) tarafından
Sağolasın canım benim Allah hepimizin yavrusunu korusun sizin bebeklerinizden uzak olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun benimkide 9 aylikken emzirdim gece  uyumusum oglum yataktan dustu dikkat et özellikle gece Emzirirken 
0 oy
(278 puan) tarafından
Saniyelik tir onlar Allah korumuş geçmiş olsun :-(
0 oy
tarafından
Aynısı sabah oluyordu altını alırken bez çantasından kremı alayım dedım elı ayağı durmuyor 15 aylık refleksle ayağından yakaladım tepetakla kaldı havada yatağın kosesınde 1 sanıye gec alsam kafası yerdeydı, Allah korusun hepsını 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Rabbim acısını yasatmasin hiçbir zaman canım geçmiş olsun
0 oy
(54 puan) tarafından
Ay cok gecmis olsun kuzum benimki de dustu bir kere gunduz yatakta oynuyorduk babasiyla oynarken dedim ki ben biraz uyuyorum siz oynayin . Oglum uyumuş yanimda babasida o uyudu diye uzanmis uyuyakalmis bi çığlık sesiyle uyandim ay hala hatirladikca irkilirim. Valla hep uyumak istiyorum oğlumla ama korkumdan asla alamiyorum yanima. Hepde merak ediyorum yatanlar nasil yatiyor nasıl önlem alıyorlar diye
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn kuzum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 415 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 277 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 510 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 461 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

381,320 soru

11,415,491 cevap

34,966 kullanıcı

...