0 oy
72 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (940 puan) tarafından

4 aylik oglum icin oyuncak ve aktivite tavsiyelerinizi bekliyorum bacilarim sizin cocuklarin sevdigi tavsiye ettiginiz oyuncaklar ve yapmakdan hoslandiklari aktivite spor:)

simdiden tesekkurler

3 Cevaplar

0 oy
(3,505 puan) tarafından
Yani öyle pek de bı aktivite olmuyo o aylarda canım işte cingiragi bile düzgün tutamiyolar oyun halisina koyanilirsin bi de konusabilirsin 4 aylık bebek başka bı şey beklenmez ki bı de YouTube dan bebek masajları vardı ben onlara bakarak kızıma masaj yapıyodum inanılmaz mutlu oluyodu 
(940 puan) tarafından
Bebek sporu yaptiriyorum konusuyorum.ama.bi kac gundir konusmadan sikiliyorfarkli seyler istiyor benole hissettim:) tesekkurle cevabin icin
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
3bucuk  ayligiz bitek cingiragimiz var men sikldadoyorum oda bakarak güzel sesler çıkarıyor görünce heyecenlanoyor çok seviyor byaa oyaliyorum şoktan 9tl almisdim 
(940 puan) tarafından
Bizim de bi kac cingiragimiz var ama hu ara farkli seyler gormek cok hosuna gidiyo  teskkurler canim:)
0 oy
(62 puan) tarafından

imageben bu oyuncagı e bebekten aldım çıbgırak 2 aylıkken aldık verdim eline tutturmayada çalıştım kendisi almasını bekledim 2 5 aylıkken kendisi tutabiliyordu alıyordu en sevdiği oyıncagı budur hiç ayırmam yanımdan ..4 aylıkkende yere battaniye serdim dönüp durdu evi oyun oynadım şarkı açtım ayağa kalmak çok istitor az az kaldırıyordum ellerinden tutup.öyle  

(940 puan) tarafından
Benimkide ole bu iki gundur kafasini one ittiriyo ve basinca ayaklarinin uzerine cok mutlu oluyo bakarim.bu oyuncagada tesekkurler canim:) keyifle oynasin senin bebisinde
(62 puan) tarafından
teüşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 190 göst.
0 oy
6 cevap 50 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 747 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy