0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar dun aksamdan beri esimin hatti bende instagramada cok sık girmiyorum instagramda esimin numarasina kayitli neyse daha yeni instagrama girdim senin icin öneriliyor diye yazan 2 tane kadın digerlerinede baktim esimin hattindaki adamlar onlardada senin icin öneriliyor yaziyor whatsapptan baktim kadin yok bu arada numaralarimiz hep gmaile kayitli ama o 2 kadin neden listede onu anliyamadim hesap fotograflarini ekliycem kizlar bir bakarmisiniz sahte gibimi hesaplar cunki kaynimda onceden sahte kadin hesabi acip arkadaslarini isletiyordu hala devam etcegini zannetmiyorum kaynimin yillar once yapardi 

9 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Önerilerde benimde olur olmadık kişiler çıkar hiç birinide tanımam bunda bişey yok ki
(3,099 puan) tarafından
Ama geri kalanlar hep telefonda kayitli olan numaralar bildigim kisiler
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Kadınları eklemeyin bence hiç etik değil. Ayrıca önerilenlerin illa telefonda kayıtlı olması gerekmez arkadaşının arkadaşını falan da öneriyo
(3,099 puan) tarafından
Yok kuzu baktim hic ortak takipci yok
(1,455 puan) tarafından
Olabilir bende de hiiç alakam olmayan tanımadığım insanlar çıkıyo. Sosyal medyaya  çok kafayı takma :)
0 oy
tarafından
Canım senın eşinden be şüphen mi var 
(3,099 puan) tarafından
Onceki postlarima bakarsan olmasi gerekmi anlarsin kuzum
tarafından
Peki eşini alıp karşına konuştun mu, böyle dıdıkleyecegıne kendını huzursuz edecegıne onunla konuşsan
(3,099 puan) tarafından
Konusuyorum konusmaz olurmuyum tepkileri beni daha beter ediyor
0 oy
(242 puan) tarafından
Öneriler tanıdığı olması gerekmiyor hiç alakasiz kişiler bile çıkabiliyor takma kafana
0 oy
(242 puan) tarafından
Önerilerde kişilerin tanıdığı olması gerekmiyor hiç alakasiz kişiler bile çıkabiliyor takma kafana
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Arkadaşlar da ekli  olduğu için  öneriliyor yazıyor  canım  herkes  geliyor  o merak etme 
0 oy
tarafından
Yok kız onlar öneri bazen yabancı dış devletten bile öneriliyor 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
İnst. Yeni açanlarda öneri olarak çıkıyor illa ortak arkadaşa gerek yok
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Önerilerde saçma sapan kişiler de çıkabiliyor yabancılar yaşlılar çocuklar dan sayfalari

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 274 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
1 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 587 göst.
0 oy
13 cevap 797 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

379,587 soru

11,363,211 cevap

34,839 kullanıcı

...