0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilen bilir geçen gün post açtım telefonund yakaladığım fotoğrafla ilgili akrabalarının bana yaptığı cabası kaynanam arkamdan konuştu beni kötükedi yengesi oğluma göğsünü vermeye çalıştı ve daha bir sürü şey babanneside kaç gündür hastanelere gidip geliyor öyleykende oğlumu istiyor bende göndermedim çünkü oğlumu sürekli öpüyor dibinden ayrılmıyor bende biraz zaman geçsin götürürsün dedim zaten aynı apartmanda oturuyoruz dedim denediği laf kalmadı bıktım senden defol git bu evden diyor bende tamam ver oğlumu dedim oğlum 10 aylık vermedi bana alamazsın dedi bende bu zamana kadar çok mu ilgilensin şimdi sahipleniyor Sun dedim baya tartıştık beni itmeye başladı oğlum kucağındayken yapma çocuğu korkutuyordu diyorum anlamıyor Allah aşkına ben mi suçluyum burda bıktım artık sürekli onun ailesi yüzünden aramız bozuluyor ve belkide bu yüzden benden soğuyor ve gözü dışarıya kayıyor geçen telefonunda yakaladığım fotoğrafta bunun bi ispatı bilmiyorum delirmek üzereyim sürekli ailesi hayatımızda evimize gelmiyorlar ama gelmeden de bi şekilde aramız açılıyor sürekli bi tartışma içindeyiz  

5 Cevaplar

+1 oy
(6,046 puan) tarafından
Çocuğunu senden alamaz . Eğer o yüzden evli kalmaya devam edeceksen diye diyorum. Bir de çocuğumu alıp gidicem diye önceden bildirme niyetin varsa. Ya polis çağır çık yada onlar evde değilken çık. Gerisi sana kalmis
tarafından
Bıktım artık sürekli aynı şeyler Allah aşkına zaten çocuk daha yeni yeni kendine geliyor bırak diyorum bırakmıyor
(6,046 puan) tarafından
Onun için bişey diyemem canım. Ben çocuğunu alamasinlar diye öneri de bulundum. Mahkeme zaten vermezde zaten
tarafından
Asla bırakmam onun ailesinin eline ölürümde izin vermem
(6,046 puan) tarafından
İşte o yüzden eşine ver çocuğumu gidicem gibi şeyler söyleme. Önceden gidicem dersen alır çocuğu kaçırır. Ya eve polis çağırıp cocugunla çıkarsın (polis eşyalarını toplayana kadar bekler) yada eşin evde yokken habersizce hemen çıkıp gideceksin
tarafından
Tamam canım sağol yardımın için
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Plisi aramakla tehtit et sende o güya seni çocukla korkutuyo ama sen bi polisi arasan altına bile .ıçar
tarafından
Çok fazla zorluyor en sonunda arattıracak polisi bıktım artık ailesi bizden daha kıymetli onlar ne dese hemen anında olacak
0 oy
tarafından
Sende onu tehdit et 
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Vala canım 2 çocukla evi terk etim ben en son ailesi yüzünden daha doğrusu anası yüzünden evime gelip gitmezdi ama eşimi nerde görse doldurur üzerine salatası en son 20 gün evi terk etim gittim şuan çok iyiz şükür onun öncesi durum şiddete kadar gitti anası yüzünden şuan çok şükür **** sende ordan kurtulmadan size huzur yok bence 
tarafından
Bende çok istiyorum inan ki ama ailem kabul eder mi bilmiyorum
(7,035 puan) tarafından
Eşini ordan uzaklaatirmayo denedinmi hiç canım başka bir memlekete is felan bulup godemezmisiniz
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Ayni binadaysan daha da cok olur boyle seylee anladığım kadariyla sen cikmiyorsun galiba ailesinin yanina tabi gonderme ne ederler cocuga belli olmaz kizinda olsa oglunda olsa gözünden ayirma 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 613 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 289 göst.
0 oy
25 cevap 1,061 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı