+1 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Hepimiz çok üzülmüştük paylaşım yapilmasin diye çok söylemiştik ki bende dahil ama az önce gördüm Gaziantep belediye başkani ziyaretine gitmiş çok sağlıklı okadar tatlıki ponçik ponçik bakiyo çok şükür kurtuldu Allah'ım hep bahtıni güzel etsin ikinci güzel haber daha vereyim istedim uyumadan link atmasını bilsem paylasacaktim sizle bı görseniz bı tatlı gamzeli gamzeli yavrum benim

16 Cevaplar

+1 oy
(5,132 puan) tarafından
Ayy sağol çok mutlu oldum şuan 

Yatayım artık iyi geceler
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Nerde gördün kız bende merak ettim bebeğin son halini bulamadım internette
tarafından
Aynen Fatma Şahin ziyaret etmiş youtubeye yaz ciksr canjm
(485 puan) tarafından
Tmm cnm sgol
(1,018 puan) tarafından
Youtubede haber lütfen diye sayfa var canm 3 günn önce paylaşılmış bı bak Allah'ım telefondan yedim bebeği güzel kuzum
0 oy
tarafından
Evet bende izledim ya çok sevindim ;)
(1,018 puan) tarafından
Çok şükür ya
0 oy
(657 puan) tarafından
O cani ne kadar ceza aldı bilgin var mı 
(570 puan) tarafından
20 yılmı ne almış şerefsz
(1,018 puan) tarafından
Tam bilmiyorum mahkeme görülmemişti en son canim
0 oy
tarafından
Bu harika bir haber çok mutlu oldum :) şükürler olsun 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Taburcu olali yaklasik bir 5 gun filan oluyor cnm zaten belkide daha fazla anneside hastanede ise basladi
(1,763 puan) tarafından
Tutuklandi ama daha mahkemesi gorulmedi cnm
(5,132 puan) tarafından
İnşallah içeri girer de önce pparmaklarını tek tek kırsrlar sonra ellerini sonra kollarını pislik herifin
(1,763 puan) tarafından
Icerde zaten cnm ayni gun yakalandi ifadesinde ilk kez dovdugunu oglunu ve esini cok sevdigini pisman oldugunu bir anlik cinnet gecirdigini soylemis ama hemen tutuklandi nasil vuruyordu su melege kurban olurum yaradana ben cok etkilenmistim biz cocugumuzu el bebek gul bebek buyuturken bu bebegin sucu ne diye cok sorgulamistim Rabbim korusun tum meleklerimizi
(5,132 puan) tarafından
Amınn, ben de çok etkilenmiştim sürekli gözümün önüne geliyordu yavrum
(1,018 puan) tarafından
İçerde curusun inşallah pislik kahrolsun hergun bin beterini yaşasın bir anne olarak ağzıma beddua almam asla ama buna daha beter edesin var nefes aldığım surecede edicem
0 oy
(56 puan) tarafından
Hemen koştum gittim izledim. Allahım ne güzel yaratmış yavrum ya ağlayasım geldi bebeği görünce.. İnşallah o insanlıktan nasibini alamamış babasının hakkını veriyolardır ceza evinde..!
(1,018 puan) tarafından
İnşallah kuzum ben eminim ya orda adalet var içerde çok güzel bakiyolardir bu k.opege eminim kahrolsun inşallah güçlü yavrum o s.erefsize inat tutundu hayata inşallah artık hayirlarla güzellikle dolu ömrü olur
(56 puan) tarafından
Çokça âmin inşallah..
0 oy
tarafından
(657 puan) tarafından
Nasıl kıyarsın bu melege ya aklım almıyor
(166 puan) tarafından
Aklima geldikce gozlerim yasariyor, ben bu olayi asla unutamam. Allah o pisligin yanina zaten birakmaz bu yaptigini ama biz de gorelim insallah burda da ceksin oteki tarafta da
tarafından
Aminn inşallah.
(1,018 puan) tarafından
Amin amin inşallah su gzellige masumluga bak be ******** ne istedin şundan Allah'ın belası bin katını çek inşallah
0 oy
(244 puan) tarafından
Ay izledim şimdi o video benim öyle bi psikolojimi bozdu ki eminim çoğu kişinin bozmuştur gece üç de kalkıp o adama hakaret ve beddualar ediyordum pardon adam dedim Allah’a havale ediyorum öyle insanları Allah bilir napıcağnı inşallah çıkamaz o yerden ömür boyu sürünür orda Allah’ım bu bebeğe uzun ömürler versin inşallah maşallah çok tatlı ya Allah yüzünü hep güldürsün inşallah 
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum ya bende bende psikolojim alt üst olmustu halada duzelmedim ama şu Halide bana çok iyi geldi yakınımda olsa bırakmadım peşini gece gündüz giderdim duamla yanında olcam inşallah nasilda güzel demi
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Postunu görür görmez hemen baktım ayy ağlamaktan helak oldum şuan bile agliyom yavrum kuzum benimm allhm korumuş hamd olsun Rabbime üstündeki de oğlumun takımından ne tatlı olmuş bahtı güzel olsun rabbim ömür boyu melekler kalkan gbi korusun inşallah bütün günahsız savunmasız yavruları
(1,018 puan) tarafından
Amin amin amin canım ne guze l dua ettin bende görür görmez hemen buraya kostum
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Annesi şüphelenmiş ama akıllı davranmış helal olsun kadına oğlunu kurtardı
(1,018 puan) tarafından
Çok şükür ama keşke daha çabuk alsaydı elinden ya daha önceleri de yapiyomus nasıl dayandı o yavru
(1,097 puan) tarafından
Emin olmak ve kanıtlamak istemiş. Adam seni annen dövüyor mu diyerek seviyomuş bebeği
(1,018 puan) tarafından
Pskopat pislik Allah belasını versin
(1,097 puan) tarafından
Dövdüğğnü anladığımı belli edersem bana ve oğluma daha büyük zarar verebilirdi demiş
(1,018 puan) tarafından
Akıllıca davranmış evet Allah'ım kimseye yaşatmasın ya ben heralde dayanamaz öldürürdum
0 oy
(333 puan) tarafından
Evet görmüştüm çok mutlu oldum yaa rabbim acısını o caniden çıkarır inşallah böyle bir meleğe nasıl kıydı vicdansız hala unutamıyorum:(
(1,018 puan) tarafından
İnşallah inşallah pislik insanın aklından geçemez öyle bişey k.opeknnasil kiymis
0 oy
(1,251 puan) tarafından
İnşaallah annesi iyi bakiyodur 

Hala gozumun onunde o********z babasinin yaptiklari
(1,018 puan) tarafından
İnşallah inşallah kuzum ama artık o hep göz önündedir diye düşünüyorum ya
0 oy
tarafından

Onu verene kurban olurum ben nasıl güzel yavru tam isirmalik nasıl kıydın k.pek ya hem mutlu oldum izlerken kendimi tutamadım ağladım :'(

(1,018 puan) tarafından
Bende kuzum bende çok şükür kurtuldu nasıl vurulur ya minicik bir yüzü var nasıl kiyarsin
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Evet bende dün gördüm. Annesinin kicagindaydi
(1,018 puan) tarafından
Aynen çok mutlu oldum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Iyiki kurtuldu o aileden garibim ins bundan snraki hayatı şanslı guzel olur
(1,018 puan) tarafından
Amin Ya inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
2 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
15 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...