0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Ne düşünüyorsunuz sizce yeterli mi 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Daha önce hiç yapılmayan zam yapıldı %50 lik bir zam , evet şu anda stokçularla başımız dertte , biz milliyiz yerli üretim yapıyoruz şöyle böyle diyen birkaç firma çokta milli olmadığını ispatlamış oldu dolar arttıkça "yurtdışından malzeme alıyoruz" diyerek fiyatları arttırdı. E hani yerli üretimdin sen? Her şeyin Türkiye'ye aitti ne oldu? 

Zincir marketler belirlenen enflasyon rakamlarını umursamazlar kendi enflasyon sistemleri var , ürünlere yapılacak zammı da bu sistemleri üzerinden yapıyorlar. Eski Bim calisaniyim önceden bimflasyon diye gülüp dalga geçtiğim şeyin aslında ne kadar ürkütücü olduğunu simdilerde anlıyorum. Allah devletimize milletimize zeval vermesin , sağ salim bu yağmadan da kurtarsın hepimizi inşallah ♥️
(1,122 puan) tarafından
Çok katılıyorum devleti sucluyolar devlet yapyormus stokcular yapmyoda sanki
tarafından
Biz kendimize yapıyoruz devletin de etkisi vardır tabii yok diyemem ama tek suçlu aramak yanlış..beklediklerinden fazla asgari ücret açıklandı yine de az deniyor haklı da olabilirler belki ama işvereni de düşünüyorlar tek taraflı karar veremezler
(1,122 puan) tarafından
Öyle cnm tabiki yaa bunada şükür bence çok iyi açıklandı stokcularda artk iş bityo inşallah onada el konulack
tarafından
Koysunlar ya biz asgari ücretli değiliz ama haftalık alıyoruz parayı 300 ayırıyorum mutfağa..benim şansım eşimden yana g geldiği için yemek yemiyor bem çocuklarla kendime göre yaparım gelince çay içer sadece
(1,122 puan) tarafından
Bizde asgari değiliz vlla cnm bnde haftalık 300 mutfağa inanki inşllah feraha cikacak ya az kaldı inanyorm
-Reklam-
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
Yağlar 200 e fırlar artık kaşıkla verip kepçe ile misli misli alınır
+1 oy
(5,134 puan) tarafından
Eger içimizdeki fırsatçılar haniler stokçular bişey yapmazsa yeter...
(7,412 puan) tarafından
Kesinlikle canim..
0 oy
(8,589 puan) tarafından
37383883 . Post oldu :D vatana millete hayırlı olsun 
0 oy
(44,769 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı.  
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Yetmez ne yetsin kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar. Kendilerine kepçeyle halka kaşıkla.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 410 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 656 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 421 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 528 göst.