0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Basan varmı kızlar biz bastık hayırlısı olsun ins 

12 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bizim şubatta ..  çok şükür batıya gidecez inşallah ☺️ sizin içinde hayırlısı olsun
(4,875 puan) tarafından
Ben merkezdeyim burası iyi
(403 puan) tarafından
Tunceliliyim siz nerdesiniz
tarafından
Yazarım bn sabh falan uyudu ablisom galiba
tarafından
Yağmur ipek Mazgirt dedi
tarafından
Hozat canim bizim merkezdeydik once sonra buraya geldik
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şuuu polislere de açılsa ya Doğu :( hakkınızda hayırlısı olsun 

0 oy
tarafından
Canım yanlış anlamayın ama doğu da ne var ki
tarafından
Para derken
(13,202 puan) tarafından
Doğunun maaşı daha yüksek oluyor.
tarafından
Yüksek oluyor parası 12 bin alti olmuyor
(2,785 puan) tarafından
Aynen yüksek ama can güvenliğin yok
tarafından
Ecel gelse doğu batı tanımıyor malesef canım.
0 oy
(226 puan) tarafından
Bizim daha açılmadı açıldığı an basacaz doğu için hayırlısı olur inşallah hepimiz için
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Hep merak etmisimdir ne oluyor bu buton ne işe yarıyor ☺️
(2,323 puan) tarafından
Eşim zorluğu ve üstlerin sürekli altları ezmesine razı gelmiyor haksızlığa gelemiyor. Diyorum ya canım mesela benim eşim asayişçi 3 yılı yeni doldu maaşı manavcı abimle aynı. Yıla göre fln artıyor maaş eşimde doğuya gidip annesinin 65 bin borcu kaldı onu da ödeyip bırakcam diyor bidaha doğu görevine gitmek istemiyor. Çünkü ilk doğu görevinden sonra kaydırma birliğe düşüp suriyeye giden çok o yüzden ayrı kalmak istemiyoruz fazla para alacak diye hayatı hep ayrı yaşamakta güzel değil ömür dediğin belki 1 ay belki 1 yıl öyle değil mi. O yüzden o kararını öyle verdi bende saygı duydum. Dediğim gibi ailesine de baktığı için böylede zorluk çekiyoruz öylede çekicez bari yanımızda olsun inşaAllah ☺️
(2,323 puan) tarafından
Yok canım çünkü kayınbabam ölmedi gidip başkasıyla evlendi o yüzden eşimde annesi gilde konuşmuyorlar görüşmüyorlar o yüzden maaş fln yok.
(13,006 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin hepsi hallolur. Evet ömür dediğin ne ki belki 1 gün belki 1 ay. Haklısınız bu konuda. Eşim polis veya başka bir devlet kurumunda çalışmıyor ama eşinle huyları benziyor galiba benim eşim de yapamazdı eminim o konuda asla kendisini ezdirmez cevap verirdi. Allah hayırlı kapılar açsın hepimize
(3,419 puan) tarafından
Hee anladım cnm hayırlısı olsun benim eşimde 10 yıl dolunca bırakacak işi
(2,323 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım. Evet eşimde gelemiyor o yüzden 3 kez savunma yedi 2 kez daha yerse işten kovulur zaten oda diyor annemin borcunu kapatıp bırakcam diyor hayırlısı olsun inşaAllah Rabbim inşaAllah daha güzel kapılar açar. ❤️
0 oy
(256 puan) tarafından
Doğu doğu diye yanıp tutustum gele gele geldim teee nerelere eşimde yok suriyede anca bi parasi iyi başka birşey yok bu meslekte parasi olmasin bi gün durdurmam eşimi.Allahin izniyle bi ev sahibi olsak istemiyorum yapmasini
(1,730 puan) tarafından
Aynen kız bende :) valla ne evlilikten ne de kocadan bir şey anladım
(256 puan) tarafından
Valla öyle evliyiz ama değiliz.Tek başıma kalıyorum gurbette kimsede yok
(1,730 puan) tarafından
Çocuk var mi
(256 puan) tarafından
Var 1yasinda
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Eşime soylim bari :)) hayırlısı kız Allah vere yan yana beraber kalacağımız yer olur inşallah yoksa böyle çok zor 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun kız :-) bizde eşim 3 ben 2sene olucak batidayiz ama eşim 8senelik asker şimdilik doğu görevi yok yani yeni batıya geçti hayırlısı olsun ama istemem doğuyu yani bazı yerler olsa olurda  bazı yerlere götüremwm seni diyor buarada bende aslen batmanliyim :-):-) doğuyu sevemdigden deil.esimdwn ayrı kalmak istemem
0 oy
(470 puan) tarafından
Anlamadım bu ne demek bnm eşimde asker
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biz  seneye basıcaz allahtan bir şey olmazsa 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Hadi hayrlisi bizde batidayz doğuya gelecez bu yıl bklm ne nereye gidecz 
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Bizim yurtdisi çıktı ben tayin isteme yurtdisi yanar dedim ama yanmıyor dedi bilemedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
0 oy
7 cevap 862 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sema yalcn (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu