0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (22 puan) tarafından
Arkadaşlar aşı olmayanların karantina süresi ne kadar bilgisi olan var mı. Bide bulaş riski kaç gün. Kaç gün sonra bulaşma riski bitiyor. Bilgisi olan lütfen cevap verebilir mi. 

7 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Biz çok önceden olduk. Beni aradıklarında 7-10 gün içinde bulaş riski bitiyor dedi. Şuan çevremde olanların çoğu 14 gün kalıyor sanırım
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Biz 5.gundeyiz aşılıyız 

Benn geçen hafta 3 4 gün kötüydüm eşim çok hafif atlattı şuan tüm swmptonlarımız bitti
(22 puan) tarafından
Peki kaç gün karantina verdiler.
(5,132 puan) tarafından
Bisey demediler
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Asi olmayanlar 10 gün karantinada kalıyor 
(22 puan) tarafından
Pazar günü belirtiler başladı bende salı gününe kadar bütün semptomlar vardı zaten öncesinde de sonrasında da dışarı hiç çıkmadım cama bile çıkmadım dünden beri de iyiyim şükür parol içerek atlattım 2 tane çocuğum var çift maske gece bile çıkarmadım Allaha şükür çocuklarda bişey yok şuan sadece koku kaybım var oda yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Testlere güvenmiyorum o yüzden test vermiyorum. Kendi karantinamı yaptım gibi bişey emzirdiğim için zaten ilaçta içemem. Şükür atlattım gibi eğer koronaysam.
(4,853 puan) tarafından
Allah sifa versin canm inşallah teste güvenmemezlik neden peki
İçin rahat etmesi açısından dedim yaptırmak en güzeli
(4,853 puan) tarafından
Eşinden mi geçti sana canm
(22 puan) tarafından
Allah razı olsun. Kaynımın arkadaşları aşı olmayanlar var pazartesi perşembe test vermek zorundalar çalıştığı yerlere girebilmek için pazartesi test veriyor pozitif çıkıyor perşembe veriyor negatif çıkıyor tekrar veriyor tekrar pozitif. Değişik bilmiyorum. Test versemde bişey değişmiycek ilaç içmiycem zaten dışarı çıkmıyorum o yüzden boşuna gidip korona değilsem bile hastaneye gidip o riski almak istemedim. Büyük ihtimalle eşimden geçti Allaha şükür ikimizde iyiyiz ama.
(4,853 puan) tarafından
Anladim canm demekki yanıltabiliyor kendinden eminsen sorun olmaz o halde
0 oy
tarafından
14 gun  kaldim 10 gun sonra bitiyor bulaşması ama tedbiri bırakmamak lazim
0 oy
(520 puan) tarafından
Oglum oldu bnmde karantina süresi 14 gun 10 gun icinde bulas süresi bitiyormus 
0 oy
tarafından
Eşim oldu korona 14 gün verdiler canim ben temasli olduğum için benim 10 gündü benim aşım yoktu eşiminde 1 dozdu aşısı 
0 oy
(22 puan) tarafından
Cevaplar için teşekkür ederim herkese. Önlem amaçlı en az 14 gün ilk gün ki gibi dikkat etmek gerekiyor o zaman. Sağolun arkadaşlar. 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 171 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,580 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 141 göst.