0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (984 puan) tarafından
Kizlar ihanet üzerine davamiz var eşim sürekli inkâr edip aldatmadim diyor kızın arkadaşının eski sevgili si olduğunu söylüyor ve öyle eski sevgilisi olan kızla aşk yaşamış bunu çocuk bilmiyor kızla zaten ayrılmış Ama o çocuğu taniorum iş arkadaşı onla bu konuyu konuşup konuşmamak arasında kldim belkide bildiği şeyler var mıdır diye şimdi farklı yerde görev yapıyor çocuk mahkemede illa adı geçer . Ne kadar delil olsa o kadar kâr ama ortalık da iyice karışsın istemiorum sonuçta askeriye

5 Cevaplar

+1 oy
(808 puan) tarafından
O yaparken sorun yok sen ortalığı karıştırır vea mi sorun boşver karışsın kendini düşün herkes kendi çaresine baksin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gerek yok bence mahkeme de adı geçince hakim gerek görürse bulur ifadesini alır zaten 
0 oy
tarafından
Anlaşmalı boşanmaya yanaşmıyor mu eşin?
(984 puan) tarafından
Anlaşmalı imkansız canim
(984 puan) tarafından
Adam narsis
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Canim ne desem ki şimdi eğer şahitlik yapmaya gelmezse ne gibi bir yardımı olur bilemiyorum birde acaba tabiri caizse satar mi ki arkadaşını 
(984 puan) tarafından
Sonuçta sevgilisine göz dikmiş satması lazım ama bnde emin olamıyorum şuan başka ilde gorev yapıyor ortalığı iyice karıştırir mi diye haberi olduğunu sanmiorum güya kızla ewlnckmis ailesi istememiş kızı ayrilmislar
(1,437 puan) tarafından
Konuş ama WP en azından delil olur elinde çıkartıp mahmedene sunabilirsin ses kaydı sunmak suç cunku
0 oy
tarafından
Konuş gitsin herkes kendi yoluna baksin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 184 göst.
0 oy
6 cevap 133 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,482 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 99 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu

383,664 soru

11,480,179 cevap

35,101 kullanıcı

...