0 oy
886 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cok heycanlıydım bir daha yüzünü görmek istemiyordum anlaşmalı boşandık 650 lira nafaka verecek pazar günleri 10dan 4 e kadar görecek bayramların ikinci günleri babalar gününde görecek ilk okula başladıgında da hafta sonu yatılı götürecek velayet bnde o kadar karaktersizmişki adliyeden çıktıktan 3 saat sonra yerini dolduracak çok diyip bi kızla foto attı avradı getirdim hemen eve dedi çokta tınn ben kurtuldum ne yaparsan yap dedim engelledim abim götürecek göstermeye zaten çogunda gelmez cok mutluyum 

20 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Allah kurtarmış canım bundan sonra hayırlısı olsun inşallah hakkında ♥️
tarafından
Aynn canm cok mutluyum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Karaktersiz kelimesi az bile :ermm:Hayırlı olsun. 

tarafından
Ona dicek bişe bulamıyorum ki kelime yetmiyor ama allaha havale ediyom  allah goruyor
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Allah kurtarmış, ama 650 lira para değil neden o kadar düşük ?
tarafından
Canm ondan kurtuldum ya o yeter bana
0 oy
tarafından
Hırsından geberiyor da caktirmamaya mutluyum pozları vermeye çalışıyor :D klasik erkek tavrı .
tarafından
Kesinlikle katılıyorum zaten içine kapanık içi kan aglasa da kimseye belli etmez
0 oy
tarafından
Allah'ın belası ben yandım başkası da yanmasaymis bari deseydin 
tarafından
benım hayatımı mafetti allah görüyor kendinin de bacısı var mutlu olamicek benim bebeğimin ahı onu da ailesini de mutlu etmicek
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hayırlı olsun ,
tarafından
Cok tesekkır ederim
0 oy
(2,137 puan) tarafından
1 ay sonra görürüm köpek gibi pişman olmazsa hicbir şey bilmiyorum
tarafından
Zaten bayramdan berli babamgildeydim ** gibi pişmandı şuan bni kıskandırmak için yapıyor ama umrumda degil
(2,137 puan) tarafından
Kıskandırmak için mi boşandı.
tarafından
Ne yaprsa yapsın canm onun kalbınde ben varım ben onu çok iyi tanıyorum
(2,137 puan) tarafından
Olan olmuş biten bitmiş hakkında hayırlısı.Sen kendi yoluna o kendi yoluna.Seviyo diye bile düşünme bence .Öyle bir insanın sevgisi olmasa da olur
tarafından
aman herkes yoluna herkesin yaptıgını allah görüyor
0 oy
tarafından
Oohh geçmiş olsun şimdi atmış ya resim sana  1 sene sonra peşinden koşacak dikkat et sen heryerden engelle onu hatta kendine özel hat al numaranı bilmesin farkli isimlerden face instegram falan aç yüzgoz olma birdaha

Senin adına sevindim canim
tarafından
1 sene olmadan pişman oldu geldiğimden berlş ** gibi yalvarıyordı senş özledim oglumu ozledim diye enes sen kac kişiyle aldatmışındındır dedim yeminler etti sizi bekliyom oglum var dedş ama asla inanmamıltım iyikş de inanmamışım
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Vay anasını adam ne kadar karakteri düşük ki bide o halde foto atıyor Gözün aydın olsun

tarafından
Ben ne fotolar gordum o ne ki kızlarla görüntüli ararmış gögüsünü açarlarmış kilodunı acar vajinasının içini bile gösterirlermiş o da ekran görüntüsü alır sonra ne bakarmış hemde bissürü kızla
(179 puan) tarafından
Nerden gördün silip temizleniyor mu bnmki bnce siliyor gibi az kaldı bnde sabır ediyorum
tarafından
İyyyu şerefsizzzz ya midem bulandı okurken kız sen nasıl buldun onları :( ne zor Allah bildiği gibi yapsın şimdi gitsin yollurın koynuna girsin köpekkk gibi pişman olur İnşAllah
tarafından
Pişman zaten aylarca yalvardı gelin diye ikna edemeyince kıskandırmaya calışıyor şimdi de ama umrumda degil
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kurtulmusun canim karakter yokmuş 
tarafından
İnsan olsaydo bize sahip çıkardı 18 yasındaydım kandırdı kaçırdo 1 oğlumuz oldu 19 yasımda babamgil sahip çıktı aldı elinden
(1,569 puan) tarafından
19 yasinda misin simdi
tarafından
Evett
0 oy
tarafından
Oh çok şükür canım çok sevindim senin adına. Allah yolunu açık etsin ben eminim sen çocuğuna babayı aratmazson
tarafından
Elimden geldiği kadar aratmicem
0 oy
tarafından
Ayyyy karaktersiz de ne demek alçak yaa kurtulmuşsun canım Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(306 puan) tarafından
Ay gerçekten mi :( karaktersiz pislik.. senin için hayırlı olmuş canım 
tarafından
Aynn canm cok mutluyum
0 oy
(4,996 puan) tarafından
Vay şer.efsiz karaktersiz suratına tükürdüğüm ne biçim insanmış iban zerre kadar üzülme bunun için sen kurtuldun bayramın olsun bugün yavrunla geleceğine bak onu heryerden engelle sana ulaşmasın lavuk
tarafından
İnsan dışı yaratık onlar
0 oy
tarafından
Karaktersiz şe refsiz sanki senin yerin dolmaz namus olmadıktan sonra herkesin yeri dolar. Allah kurtarmış bacım zararın neresinden dönsen kâr. Mübarek olsun
tarafından
Öyle diyerek aldı babamgil zaten
0 oy
(2,196 puan) tarafından
 Hakkında hayırlısı olsun Neden boşandınız 
tarafından
Çok sebebi var
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Boşandığiniz için canı yanmış seninde canını yakmaya çalışmış haspam 
tarafından
Bnim canm yanmaz oğlum yanımda oldugu sürece o da zaten yanımda
0 oy
(1,048 puan) tarafından
cam seni kiskirtsa bile cevap verme Allah korusun sonradan kafayi takiyolar ya o hic yokmus gibi davran 
tarafından
Varlığında ne kazandırdı ki yokluğunda onu kaybedim
0 oy
(350 puan) tarafından
Kendisine bile saygısı yokmuş bacım evlenmenin doğal olduğu kadar anlaşamadık tan sonra boşanmalar da normal o öyle yapması ayıp olmuş oda kendi kusuru boşver hiç kafana takma 
tarafından
Kendi ailesine daygısı yokki başkasın alsun avradınan konuşacan mı diye hala mesaj atıyor engelli ama yinede geliyor mesajları
(350 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım hiç düşünüp kendini hasta etme Allah'ın vardır bir bildiği rabbim yollarını güzel hayırlı kapılara açsın <3
tarafından
Amin canm inşallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 301 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 379 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cruel_life (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,226 göst.
+10 oy