0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sürekli bacaklarımı hareket ettirme isteği var yatamıyorum bu yüzden :'( 30. Haftam bı yöntemi var mi bu hareketliliği dururmaninn

4 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim o haftalar yaza denk gelmişti ben hep ayaklarımı kaldırıp duvara yasliyprdum biraz plsa iyi geliyordu
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Soğuk suya sok gel canım etkisi çok olmuyir ana 
0 oy
tarafından
Sabaha kadar tuzlu ve sirkeli suda ayaklarımı bekletirdim çok kötü bir şey ve benim hamilelikten kaldı resmen geceleri halen olur ama sen soğuk suya falan ayağını koyma hastalanirsin sıcak suyla dene sirke varsa ya da tuzla
0 oy
(961 puan) tarafından
Benim 28. Haftam çok ağrıyor bacaklarım koyucak yer bulamıyorum özellikle diz kapağımın srkası
(961 puan) tarafından
O zaman benimde normal ben yürüyemediğim için sanıyordum meğer genel de oluyormus
(2,006 puan) tarafından
Cok normal cnm hic yurumekle alakasi yok ben cok sey denedim gene fayda etmedi hatta bebek buyudukce dahada cogaldi agrilar eskiden masajla gecerdi oda fayda etmiyor
(961 puan) tarafından
Bende masaj yaptırmaktan eşime iyice sıkıldı anlıkta olsa rahatlatıyor ortopediye mi gitsem diye düşünüyordum
(2,006 puan) tarafından
Doktoruna soylemen gerek benmki dedi malesef gebeliktn oldugu icin yapilck pek bise yok ancak magnezym takviyesi onunda ben faydasni gormedm
(961 puan) tarafından
Bende sabah aksam magnezyum alıyorum deidğin gbi hiç etkisi yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 340 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu

379,391 soru

11,356,470 cevap

34,832 kullanıcı

...