0 oy
1,054 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi geceler hanımlar dayanamadım buraya yazayım dedim. Dün akşam eşimle WhatsApp tan yazışıyorduk o şuan iş gereği başka şehir de bende komiklik olsun gülelim diye bir video hazırladım onun fotoğrafıyla yani komik bir hale getirmiştim onu. Ona attım videoyu oda gülerek tepki verir falan sanmıştım ama bana çok saçma ve gereksizsin dedi :((çok ama çok kırıldım bu lafına ve ona küstüğümü kırıldığımı belli edecek şekilde söyledim. Cevabını almadan uyudum. Sabah uyandığımda sadece "peki" demişti cevap vermedim yine. Akşam oldu bana özür mesajı falan yazdı yine karşılık vermedim hala da cevap vermedim bu saatte kadar uzun süre konuşmayı da düşünmüyorum. Sizce doğru mu yapıyorum konuşmamakla ya da ben mi abartıyorum lütfen akıl verin bana çok kötü hissediyorum kendimi :(

22 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Kimse kendi fotoğrafı komik hâle girsin istemez şakadan da olsa benim eşim bana yapsa bende aynısı derdim demişliğim de vardır çünkü şakaları hiç sevmem yapmam da
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Haklısın videodaki gereksiz olunca benm yapmam da gereksiz oldu de :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 669 göst.
13 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 884 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 641 göst.
26 Haziran 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 645 göst.
17 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,222 cevap

34,775 kullanıcı