0 oy
968 göst.
Diğer kategorisinde (3,419 puan) tarafından
Merhaba karlar bugün o kadar sinir oldumki saat 12 de eve süpürge tutuyorum alt kattaki güm güm vuruyor delirdim bende ona vurdum bağırdım evin içinde ses gidiyor duymuştur artık valla evde supurmuycez artik  bende inat ettim hergun süpürge acicam kızımı halı üstünde oynatiyordum artık istediği yerde oynuycak oyuncakları atsın vursun yapma kızım demiycem nankör insana değmezmiş.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
On iki derken gece on iki mi
(3,419 puan) tarafından
Yok gii ölen
tarafından
Abartmasin yaa
(2,671 puan) tarafından
Gunduzu kastediyor yeni 12oldu bacım :-):-)
tarafından
Belki dün gece yaşadı:)
(3,419 puan) tarafından
Bugün gündüz yaşadım yaa valla sinir oldum o saatte calismiycsksa ne zman calisicsk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha önce probleminiz oldu mu 
(3,419 puan) tarafından
Yok kimseyi tanımam 5 ay oldu eşimde yok kızımla ben
0 oy
tarafından
Siznde dedgnz gibi 12 geç bir saat suan biz yattık eşim uyudu 6 da kalkck altan üsten suprge sesi gelse bnde camina vururum malesf haklı degilsnz
(3,419 puan) tarafından
Canm 12 gündüz gece değil
(60 puan) tarafından
Ama sabah 12 şuan değil şuan olsa böyle biseyi paylaşmaz bile
tarafından
Gunduz mu 12 i o zmn b.o.k yesin komsu saala gitsn
(3,419 puan) tarafından
Valla umrumda değil çocuk olunca mutfak kolidor mecbur hergun süpürge istiyor
tarafından
9 dan sonra acil dokulen birşey degilse suprge tutmak ayıp saygszlik ama sabh kimse karismz hafta sonuda 9 dan önce ayıp millet tatili
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende evde şarkı söylüyorum yatak odanızda yandan damdam diye vuruyorlar ogr nciler yav zarikada mi soylemiyek :-):-)esimed soyledim şikayet etsinler diyor valla bu ne oğlumu sevemiyem hemen duvara vuruyorlar eee neyapak yani sesimizde mi cikmasin
(2,671 puan) tarafından
Valla ayy hiç onu dusunemedim aaa sesimizde duyarlar :-):-) iyiki uyardın hiç aklıma gelmedi gerçekten azıcık sesimiz çıksa damdam bide geç saat deil sabahın koru de dedik 1-2gubu falandı yani
(3,419 puan) tarafından
Eşim yok canm adam 6 ayda bir geliyor ;)) gelince yatak odasında yapmayız :)) kız uyuyor die ama gerçekten benim eski evde üst katım sürekli yapardı seslerini hep duyardım adam bağırıyordu banyodan şunu getir bunu getir die :))
(2,671 puan) tarafından
Amine su hakliusn bacım balla bak sen yinede sokayet etmedin ama.insanlaf ince dusunemiyor.inan benim üstümdeki kadın hergun makine yapıyor akşam 9-10da yapıyor. yinede birşey demedik
tarafından
Malesf evlrden duyuluyor suan alt komşu yasli cift tvi izliyor mesla biz sessiz ailyz ama gece esimle sohbet etmyi sevrz yatak da o yüzden o tarafa bakıyordu taşıdım odayi
(2,671 puan) tarafından
İyi yapmisisn valla canım yanlış anlarlar
0 oy
(763 puan) tarafından
Ama normal şartlarda yani apartman yönetmeliğine göre pazar günleri süpürge çalıştırmak yasak canim
(763 puan) tarafından
O zaman sorun etmesi saçma olmuş canim. Bizim buralarda yasak malesef
(3,419 puan) tarafından
Bende inat ettim hergun calistircam Kudursun:))
(763 puan) tarafından
Öylesine müstahak:))
(1,847 puan) tarafından
Calisanlar napcam bı pazarlark var :) ben çalışırken pazar günü süpürurdum hep
(763 puan) tarafından
Bende çalişirken oyle yapiyodum da hemen şikayet ediyolardi:)
0 oy
(48,683 puan) tarafından
Arkadasimda.oyle senin gibi dertli bulasik yikadigi suyun sesinden rahatsiz oluyomus alttaki komsusu
(3,419 puan) tarafından
İlginç insanlar var valla
0 oy
tarafından
O da baya abartmış 
(3,419 puan) tarafından
Hemde bayaa
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşamıştım öğleden sonra 3 gibiydi hamilelikten dolayı da o hun pek iyi hissetmedim sabahtan öğleden sonra süpürge açtım zil çaldı baktım alt kattaki kokoş ☺️ sizden mükemmel bir ses geliyor dedi süpürge çalışıyor normal değil mi dedim kızımın ders çalışma saati dedi benimde iş saatim yapacak birşey yok diyerek kapıyı suratına kapattım birdaha gelemedi aslında anlayış gösterirdim ders çalışıyor diyerek ama okadar ukala bir tavirla söyledi ki sinir oldum 
(3,419 puan) tarafından
Bazen çıkıyor işte dengesixler benimde kapıma gelemiyorlsr aşağıdan vuruyor valla bende zipladim sinirlendiği mi anlasın die :))
(1,105 puan) tarafından
Sessiz kalırsan tepene çıkıyorlar zaten benimki de birdaha yukarı cikmaya cesaret edemedi ama polise şikayet etti :)) ve inan ki evinde ses olan bir aile de asla değiliz ozamanki evim dubleksti üst katta oğlumun odası alt katta salon vardı dizi açtık dizi izliyoruz eşimle oğlum odasında onun sesinin gitmesi mümkün değil zaten ödev yapıyordu kapıya 3 tane bekçi geldi şikayet var diyerek eşimde saat daha 8 buçuk şikayet eden kimse bana onu gönder ses nasıl çıkıyor ben ona göstereyim dedi alt katın kapısı direk kapandı :)) şuan başka bir evde oturuyorum üst katımda oturan teyze beni Nezaman görse siz yasiyormusunuz sizin evde nasıl çocuk var hiç sesiniz gelmiyor ışığınız yanmasa bu ev boş diye düşüneceğim diyor kimisi sırf gicikligina yapıyor
(3,419 puan) tarafından
:)) esin vurdu gol olmuş valla gii ev alma komşu al die boşuna dememişler valla
0 oy
(687 puan) tarafından

O kadını saçından tutasim geldi lan kadın öğlen evini supurmecekte ne zmn süpürsün gitsin villa alsın rahat etmek istiyorsa çok normal bir saat yani neyin kafasını yaşıyor :angry:

(3,419 puan) tarafından
İşte gelde anlat canm :))
0 oy
tarafından
İyi artık gündüz de temizlemeye ez de ne zaman yapcaz. Valla benim üst komşu gece 12 den sonra bile süpürge açar, blendir çalıştırır hep geliyo sesleri. Ama napcaz apartmanda oturuyorsak bazı şeylere razı olcaz
(3,419 puan) tarafından
Valla ben sabah 11.30 akşam 4 de biter süpürge işi ona rağmen güm güm vuruyor senin komşuda kırık heral gece sugurgemi açılır gii çocuk varsa uyanmiyormu
0 oy
(32 puan) tarafından
Yok artık öğlen 12 de evinide mi süpüremeyecemişsin sizde vurarak en iyisini yapmışsınız benim arkadaşımın komşusu çocuklar koşuyor avizelerim bile sallanıyor diye sürekli şikayete geliyordu misafiri gelince huzur vermiyordu en son şikayete geldikten sonra kendisi koltuğa çıkıp çıkıp 5 6 kere yere zıpladı bidaha ne çocuk için şikayete geldi ne başka bişey için 
(3,419 puan) tarafından
Valla bunlar o dilden anlıyor bende zipladim yerleri silerken vurarak sildim yururken güm güm yürüdüm kızın oyuncaklarini halisix yere attım artık böle dedim bakalim kaç gün sonra kapıma gelcek
(32 puan) tarafından
Geldiğinde sessiz kalıp alttan almayın ki bidaha böyle birşeye cesaret edemesin. Alttan güm güm vurmak nedir ya hangi çağda yaşıyoruz.
(3,419 puan) tarafından
Yapım hiç sessiz kalma taraftarı değil canm kapıya bile gelmesin ben aşağıda görünce hasliycam onu zaten yeterki gözüme gorunmesin
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Apartman bu ses tabi olacak bnmde komşu kapıya geldi ilk Altan aldım olabilir dedim iki gün ewde kaldım normalde ewde olmuyorum beşik ses yapiyo dedi tamam dikkat ederim dedim sonra 3 ay geçti eltimle kaliyoz çocuklarla ewde geldi sabah 7 yürüteç ses yapiyo diye bende kovdum komşuluk dan anlamiyonmu diye .
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Sadece bugün mü oldu canım bugün pazar olduğu içinde olmuş olabikir bazı yönetimde pazar günleri çamaşır makinasi çalıştırmak süpürge çalıştırmak yasak bizim binada yok ama anlamlarda vardı eski evlerinde pazartesi günleri halı çırpma günü mesela harici günler halı cirpilmiyor bizim binada pazar yada hafta içi fark etmez sabh 11 den önce akşamda 11 den sonra çamaşır makinası süpürge vs rahtsiz edici sesler yasak çocuk çoluk sesi değilde temizlik tarzında şeyler bağris kavga gibi şeyler 
(3,419 puan) tarafından
Burda öle bişey yok canm kadın bana vurdu ben işlerimi bitirdim yöneticinin karısı calistirmaya başladı burda hergun acila biliniyor
0 oy
tarafından
Bazıları harbiden gıcık ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 387 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 516 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 315 göst.