+3 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Çok fazla post açan biri değilim son günlerde çok bile açtım ama, olayı üstünden şöyle bir anlatıyorum uzun yazınca kimse okumuyor çünkü biliyorum fikir almak istedim...

Bazı arkadaşlar olayın üstüne olay çıkarıyor ne şekilde geliştiğini bilmedikleri halde bunuda böyle yapmış diyip kendi senaryolarını kuruyor kardeşim yaşında kadınlar 

Eleştiriye çok açık biri olarak gerçekten çok gereksiz ve saçma sapan insanlar demek istiyorum zaten biri var kadının postlarina asla girmem iyi yada kötü yorum yapmam gelip atıp tutmuş diğeri hakaret falan etmiş. Beni bile çileden çıkardınız ya helal olsun ya... Kimse kimseye yada kimsenin ailesine hakaret edemez saygı çerçevesinde yapılmayacaksa hiç girilmesin o posta eleştirinizi yaparken ona göre yapın yada çocukluğunuza verip geçelim en iyisi...
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

9 Cevaplar

+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Senin postunu gormedim bilmiyorum ama canim bazen eslerini oyle bi anlatiyorlarki insanin sovesi geliyor bi okuyon postu bu adam serefsz bu adam gavat bu adam adi diesin geliyor demek ki neymis ya gommeyeceksiniz yada soylenene razingeleceksnz
tarafından
Canım keşke eşinizle aranızdaki en ufak sıkıntıyı buraya anlatmasanız. Eştir şimdi sinirlenir söylenirsin 1 saat sonra barışır unutursun burda kötülemenin manası yok. Ben eşimi ne burda nede başka yerde kötülerim aramizdakilride asla en yakınıma bile söylemem. Burda yazınca burdakilerde soverek stres atıyorlar resmen
Yorumum post sahibine
(5,108 puan) tarafından
Bende bir post açmıştım eş konusu değildi ama konu hakkında bilgisi olan, olmayan herkes yorum yapmış sinir oldum. Sorduğuma pişman oldum ve postu gizledim ..
tarafından
Hay ağzına sağlık cnm
(6,053 puan) tarafından
Iyde burda herkes yorum yapsin die post acilmiyor mu zaten
(5,108 puan) tarafından
Ben kendi sorumda bilgisi olanlardan yardım istedim daha önce yaşayıp veya etrafında görüp de bilgisi olan kişiler.. Bu herkesin kafasına göre bilip bilmeden yorum yapabileceği anlamına gelmiyor.     @SeherM&M :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Burası gaza getirp bosandirma   uygulamasi gibi bir şey oldu 

Kendi kocalarına kedi buraya aslan kesiliyor lar

tarafından
Evet hemen hemen tüm kârı ve koca postlarına boşan diyorlar. Yuva yıkmak o kadar kolaydı
tarafından
Gerçekten aynen öyle
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Noluyo kız.?
tarafından
Canım bir post açmıştım bir konuda eşimden şüphelenmem gerekir mi diye, var sayimlar üzerine yani gördüğüm duyduğum bişey yok. Daha çocuk benim gözümde ama 20 yaşında bir hanfendi eşime gavat bile demiş yani... Biri var zaten onu hiç demiyorum bile kadının postlarina girmem bile saçma sapan insanlar işte
(1,414 puan) tarafından
Eline davulu alıp gezenler var canım o konuda takma kafana postunu görmedim ama..
tarafından
Senaryoyu yazdılar hemen
(581 puan) tarafından
Bende yorum atmıştım ama üslubunce attım size neden suphelendigim noktayı falam da belirttim eğer öyleyse kusura bakma Canik benim
(1,414 puan) tarafından
Burası insanın psikolojisini bozar canım o yüzden eşimle ilgili hiç bir sorun ya da tartışmamı yazmıyorum buraya..
0 oy
(961 puan) tarafından
Çok güzel yazmıssın ama kim dikkate alıcak ki
tarafından
İsterse almasınlar benim mesajım en azından gidecek kişilere gitsin de biraz haddini bilsinler
0 oy
tarafından
Civigi çıktı buranin
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,304 puan) tarafından
Ne olduğunu anlamadım ama bazen çok ağır yorumlar geliyor post sahibini gaza getiren hakaret eden vs. Ama senin dediğin kişi veya kişileri postu anlayamadım 
tarafından
Postu kaldırdım canım kimsenin hayatım üzerinde kendi senaryosunu yazmasını istemedim Allah korusun daha neler yazardılar kim bilir
(2,671 puan) tarafından
Valla milleti gaza getiren çok kişi var ve hemen boşan diyen var nen çok karşıyım en ufak bir şeyde boşan boşan demek kolay eee o kadın neyapicak sonra sherkes kendi hayatına bakar olan yine bosanana olur ben kolay kolay esimel ilgili birşey danışmam yani minik mucizem senin eşine gavat denince üzüldün  dimi haklı olarak benim ailemden biri bile eşime ufak bir laf etse zoruma gidiyor kaldı ki tanımadigom.biri ederse daha çok zoruma gider oyuzden hakliisn
0 oy
(463 puan) tarafından
Akşam bir postta aynısını yazdım. Kendi ailelerine hakaret ediyolar yetmiyo başkalarının ailesine ediyolar. Ne utanma var ne arlanma. 
(961 puan) tarafından
Kadın eşini anlatıyor yorum yapan kadının eşine saydırıyor kadın bile paylasımında eşine hakaret kötü söz söylemiyorken.
(463 puan) tarafından
Valla 2 hafta oldu anlatmam. Vampir gibi burdakiler hemen toplanıp saydırıyolar. Geçen bitanesi çok masum bir şeye alınmış alttaki yorumları bir görsen varya anaaaam kadın boşanmaya gitsin yani. Bişey söyleyince de çemkirme başlıyo anında
tarafından
Bunlar oturduğu yerden atıp tutan, fikir yorum eleştiri nedir bilmeyen, saygısız hanım efendiler sadece
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Boşver canım ağzı olan konuşuyor işte bide burda kimse kimseyi tanımıyor ya hiç düşünmeden yazıyolar gitsin

yorumlarını okudum da canım şu eşim iş yerinden kadın arkadaşını işe götürüyormuş diye post açan sen miydin o konu ile ilgili mi bu post 
tarafından
Yok canım ben öyle bir post açmadım kavga etmemek için postu gizledim çünkü yorumları karşısında kayıtsız kalamadım
(2,565 puan) tarafından
Geçenlerde bi  bacım yazmıştı da oda şüphelenmem lazım mı diye yorumu okuyunca o geldi aklıma
Bazen gerçekten çok hadsiz oluyorlar
0 oy
(2,287 puan) tarafından
Önceden herşeyi danisirdim şimdi artık eş ailevi konularini buraya yazmıyorum geçen bi post aciyim dedim her kelimeden bişey çıkarıp saçma sapan yorum yapmışlar artık eski tadida yok zaten buranin boşver canım takma bazı bayanlar ya ne konusacagini bilmiyo yada haddini bilmiyo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 734 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 473 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 0852 (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,255 puan) tarafından soruldu

382,316 soru

11,446,675 cevap

35,022 kullanıcı