0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Ailem şehir dışında onların yanına gelince kayinvalidem hiç aramıyor akşamları eşim görüntülü ararsa o zaman bi kızımı görüyorlar o kadar. Eşimde benim hanımı aramıyon heralde demiş o da rahatsız etmek istemedim demiş iyi mi düşünsem kötü mü bilemedim 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Agrısız basına dert arıyon sanırım. Madem aılenın yanına gıdıyon napacan kaynanayı ısterse aramasın cokda onemlı degıl bosver kız
(11 puan) tarafından
Esim öyle deyince dün bi kere aradı bakalım başka aricak mi bende aramıza o zaman kesin sorun olur
tarafından
Nıye takılıyosun kı bu kadr arayıp aramamalarına. Aılenle vakıt gevırıp tadını cıkartsana
(11 puan) tarafından
Doğru soylursun da ne bileyim tuhaf hissettim kendimi
tarafından
Kız bsver tadını cıkart
(11 puan) tarafından
Tamam :)
-Reklam-
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Kimisi aramasın ister, kimisi de aramayınca garipser. :) Ne garip dünya :))
(11 puan) tarafından
Orası öyle çok sık aramasın ama insan bekliyor
tarafından
Mesala ben aramasın isteyenlerden hesap soruyor her aradığında
(11 puan) tarafından
Yok öyle hesap sormaz hal hatır sorar annemleri kızımı sorar bisey konu varsa onu anlatır o kadar
tarafından
Senin gibi kayınvalidem olsa bende isterdim aramasını tabiki :)
0 oy
tarafından
Valla canım ben köye gittim ailemin yanına yaşadığım yerle 7 saat mesafe var kayın validem aradı sürekli hatta eşimden bile çok aradı araması gerekir bence en azından hal hatır sormalı 
(11 puan) tarafından
Eşim öyle demiş ondan sonra dün aradi bakalım bida arar mi
0 oy
tarafından
Varya arasa bi deeeert aramada bi dert. Valla herkes bi tuhaf :D
(11 puan) tarafından
Dertsiz başıma dert istiyorum gibi oldu .d
0 oy
tarafından
Aaa benim kaynanamin taktiği :))) oda aramaz sebebi de bu :))
(11 puan) tarafından
Ne oluyor yani aramamak için mi :)
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Benim kaynana da aynı her hafta ben ararim o aramaz ama oğlunu arar boşversene el elliğini ediyor yine
(11 puan) tarafından
Ben aramasam aramadi der
(1,726 puan) tarafından
Aynen o zaman öyle oluyo insan ariyorsa aranmakta istiyo herşeyi küçüklerden beklememek lazım bizim büyüklerimizin geneli böyle sanırım herşeyi küçüklerden bekliyorlar
0 oy
tarafından
Kız aramasın daha iyi ya bu kez de arayınca Bi huzur wermiyolar ailemle vakit geçiremiyorum  zırt pırt arıyorlar dersin 
(11 puan) tarafından
Zırt pırt aramasın canım:)
tarafından
Boşver kız keyfini çıkar
0 oy
tarafından
Kadıncağız rahatsız etmek istememiş işte. Ailenle doya doya vakit geçir  diye. Arasa bu sefer de ay bi  bırakmadi annemle oturayım derdi çıkardi.. 
(11 puan) tarafından
Yok öyle demem de insan da bekliyor bi aramasını
tarafından
Canim kim olursa olsun en güzel sağlıklı ilişki mesafeli ilişki. Herkesle bı çizgi sınır olmalı.
(11 puan) tarafından
Yok öyle sinirimi koyarım çok sık gidip gelmeyiz bile eşimde öyle kolay kolay gidelim demez bazen ben zorla gidelim ayıp olur diyorum
0 oy
tarafından
Dert arama bacım bırak ne güzel aramıyo işye 
0 oy
(13,080 puan) tarafından
Ayy aramasın daha iyi ya abartma boşver.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benimki de aramaz cok istersen gelin olarak eenin araman munasip zaten... Ben musait olunca ararim bazen arar ama annemlerde isem degil jemdi evimdeysem arar. Olmasi gereken bu
(11 puan) tarafından
Ben arıyorum zaten ama insan ondan da.bekliyir bazen
(7,791 puan) tarafından
Ya simdi annenlerdesin kadin da hakli olarak aramiyor. Belki o an sohbet ediyonuz vs rahatsiz etmiyim demis zaten. Bence alinilcak sorun yok istiyosan da sen ara anne aramaz oldun ya ozlettin kendini de anlasin :)
(11 puan) tarafından
Ben aradim zaten ama sürekli bende aramak istemedim o aramayınca eşim öyle demiş ondan sonra dün aradi
(7,791 puan) tarafından
Ha ne bileyim ya bennpek sevmem sürekli aranmayı yada aramayi o yuzden bu cumlen garip gelmisti acikcasi.
0 oy
(245 puan) tarafından
Arasa da kayinvalidem ailemin yanına gelince her gün arıyor denilir. Cok bekliyorsan aramasını belki oda bekliyordur hani. İstiyorsan sen ara. 
(11 puan) tarafından
Ben aradım zaten
0 oy
tarafından
İyi bence benimki sürekli arar ailemle vakit geçirmem zaten onun yanında da kalıyorum benim ailem çok aramaz bişey derler diye
0 oy
tarafından
Kız benimde kaynanam eşimi dolduruyor beni hiç aramiyo diye eşimle kavga ederiz hep kendisi aramaz ama bekler 
0 oy
(309 puan) tarafından
Kız benimkiyle evler yan yana hamileyim daha bir kere aramadı gelip bakmadı nasılsın diye bu kadar dert etme 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ben bir yil ailemin yaninda kaldim kizimla birgun kaynanam aramadi bende aramadim :) bu iliski en guzeli tersine ozenmeyin basiniz daha cok agrir. Ayrica 5 yildr evliyim asla ne onlar beni arar ne ben onlari

0 oy
(146 puan) tarafından
4 yıllık evliyim toplamda kaynanayla  4 kez telefonda konusmusumdur. O da 2 görüşme hamile kalınca aramıştı. Asla aramasını istemem. Ben de aramam. 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kendime dert ararken ben.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 477 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Perihan.. (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.