0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen sene sheferdan nasıl yazılıyorsa artık bıçak seti almıştım peşin 335 TL ye 5 bıçak ve kocaman gereksiz bir tahtası vardı. Ürün garantiliydi kullandım ve malesef ki kulplari siyah olan bıçaklar hep soyuldu. Hemde gereksiz büyüktü dedim o kadar para vermişim garantiye göndereyim gönderdim 2 ay olmuştu hala gelmedi 1 hafta önce ürün iyade talebi oluşturmuş firma. Onun yerine başka bir ürün alacaktım gittim korkmazin çaydanlığıni aldım %40 indirimle 235 TL ye 100 TL kaldı onada kızartma tenceresi aldım tabi üzerine 60 TL de verdim ve karlı çıktım kankolar dbdbdbdb adamlar elimden düşmüş ne bulursam garantiye gönderiyorum dhebsvdvs

15 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Buna ballı degilde açgözlülük deniyor kusura bakma eskitip yenisini alıyorsun çok değişik 
tarafından
Hahhahahâ
-Reklam-
+2 oy
(13,038 puan) tarafından
Bunun nesi kul hakkı garantili ürünlerin uzun yıllar gitmesi gerekir 4 yıl ise garantili 2. Yılda zarar geldiyse gönderirim bence haklısın 
+1 oy
(245 puan) tarafından
Ballılık bunun neresin de? Madem gereksizdi o zaman niye aldın. Ne bulursam garantiye gönderiyorum iyi valla kullan kullan gönder. Bir de komikmiş gibi random koyuyorsun saçma sapan. 
0 oy
(297 puan) tarafından
Bence kul hakkı kullan kullan gönder 
0 oy
tarafından
Kul hakkı olur canım 
0 oy
(679 puan) tarafından
Millet tepki gostermis ama garanti suresinde gondermissin bence bu kul hakkina girmez somucta az bi para degil gercekten  mallarini kabul ettilerki para odediler yengem 10 yil garantili tencere aldi 9 sene sonra kulplarini yeniledi adamlar
0 oy
tarafından
Allahım yorumlara ya garantisi olan ürünü neden geri götürmeyeyim soyulmuş bıçak garantisi bitmeden götürmüş o kadar para verelim sonra parayla rezil olalım oldu iyi yaptın garanti bunun için var sonuçta 
tarafından
Alırken demek ki hoşuna gitti sonradan büyük göründü bende takım aldım şimdi dolabımda duruyor ilk başta güzel geldi demek ki sıkıntı çıkıyor ki garantiye gönderiyor para veriyoruz ürünlere tabi ki arkasında duracaklar geri almak zorundalar yada değişim yapacaklar
tarafından
Evet ne kusur varsa aldığım şeylerde garantiye gönderiyorum para kolay kazanılmıyor 2 sene garanti koymasın o zaman firmalar bıçak siyahken gümüş rengi oldu 2 tanesi napayim 335 TL yi çöpe mi atayım
tarafından
Aman bakma sen boş yorumlara canım
(245 puan) tarafından
Evet gönderebilirsin. O konuda zaten herkes hemfikir. Bi hata varsa garantin de varsa gönder. Ama senin öyle bir yazışın var ki alıp kullanıp garantiye gönderiyorsun. Ne bulursam garantiye gönderiyorum vs. Yazmışsın. Yazis seklin yanlış o zaman ne diyim. :)
(245 puan) tarafından
Aynen boş yorum hıhı. :)
0 oy
(961 puan) tarafından
Konuya yorum yapmıcam ama su Mükremini her gördüğümde cocugum benzicek diye korkuyorum en cok gördüğüm sensin bu aralar :D
0 oy
tarafından
Yahu kadinmi iade talebi olurturmus kafayı yedi iz iyic firma talep olurturmus ayrıca garantisi varsa tabiki gondericek siz gondermiyomusunhz ayrıca aldıklarını bedavaya almafinparasinin karşılığı aldı 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Neresi kul halkı bunun para verip aldığı ürün soyulmuş garantiye göndermiş firma da iade oluşturmuş kadın talep etmemiş iadeyi firma yapmış duyar kasmayın burda boş boş hepiniz olsa aynı şeyi yaparsınız burda duyunca aman aman olmaz asla sgsfs
(13,038 puan) tarafından
Aynen valla ya
tarafından
Son duyar kasıcı canım bunlar anlatamazsın laf
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Garantisi varsa neden göndermesin. Siz birşeyiniz bozulsa garantiye vermiyor musunuz? Çok olmamış alalı bir yılda sapları soyulmuş. Firma ürün iade talebi oluşturmuş yani firma haklı görmese bunu yapmazdı. Bunun neresi kul hakkı anlamadım.
0 oy
(292 puan) tarafından
 bazı arkadaşları anlamıyorum hiç garantisi varmş yollamış kadın bilerek mi soymş tutma yerini yani bir dert ya da güzel bişi anlatsak hep biriler bi laf sokma irdeleme peşinde anlamadım bu işi kadın iade edilirken de indirimden ürün almş onu paylaşmş ne var bunda zaten kusurlu olmasa almazlar bazen kusur varken bile almıyorlar bu kadar kötü görmeyin artık insanları
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Kul hakkı demişler ama garanti süresi dolmadan kendiliğinden olan birseyse niye göndermesin ha sen beğenmezsin sırf değistirsinler diye atarsın kırarsın bilerek zarar verip gönderirsin bu kul hakkı benimde fırınım durduk yere patladı garantiye bile girmedi üstelik biz içeride oturuyorduk kendi kendine oldu
tarafından
Yok canım zaten firma salakti o ürünler kontrolden geçiyor üretim hatası denilmiş aldığım yere
(7,266 puan) tarafından
Yani zaten kontrol etmeden vermezlerki üstelik geneldede bizden kaynaklı olmasa bile kullanım hatası diyip birşey yapmazlardı geneli iade olmuş demekki bazen serisinde hata oluyor
0 oy
(2,618 puan) tarafından

Bu sayfada bi sen akıllısın vesselam:D

Getir elini opem bükemediğimiz bileği öperiz 

Ağam bizle eğlenir 

0 oy
tarafından
Yav garantili ürünü neden gondermesin Allah Allaaaaah. Firma aynısını gönderebilirdi ama yapmamış onun yerine başka seçenek sunmuş onda onu kullanmış yani. Hemen kul hakkı diye yapıştırmışsınız ha

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 272 göst.
8 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 348 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,007 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,556 göst.