0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Bır haftalık bebegimizin vucudu böyle oldu normal mi kardeşimin çok korkmuş bende burdan sorayım dedim 3 çocugumda olmadı benim 

image

40 Cevaplar

+1 oy
(1,577 puan) tarafından

Evet canım. Vücudu ölü derileri atıyor. Benim bebeğimde her yıkamada sonra olurdu

(1,298 puan) tarafından
Annemler yıkamış bugun canım demekkı ondan
-Reklam-
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Tuzladılar mı çoçugu yoksa 
(1,298 puan) tarafından
Yok canim hayatta yapmazlar onu
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İlk defa gördüm 
0 oy
tarafından
Olur canım deri değişiyor banyo yaptıkça duzelecek
(1,298 puan) tarafından
İnşallah canım tesekkur ederiz
0 oy
tarafından
Anne karnındaki deriyi atıyo 2 veya 3 hafta sürüyor bazı bebeklerde bir ay kadar devam ediyo cnm merak etme ☺️
(1,298 puan) tarafından
Çok saolun Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️
0 oy
tarafından
Evet canım benim kızımın da olmuştu cildi kuru olduğu için oluyor hatta soyuluyor da bebe yağı önerdi doktor ya da mustela nemlendirici geçer korkmasın
(1,298 puan) tarafından
Allah razı olsun canm söylerim ona kullansın
tarafından
Cümlemizden canım:D
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Her gün vücudunu bebek yağıyla yağlayin duzelir
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Benim bebeğim de böyleydi canım zamanla geçiyor 1 aylıkken tamamen geçmişti. Elleri ayakları bütün vücudu döküldü böyle 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bebek yağı kulln cnm ya da internet te soru Sor doktorlar var ondan öneri alabirsin vücudu aldığı sekili dersi 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok normal bir durum uygun bir nemlendirici losyon kullanin
0 oy
tarafından
Canım bol bol nemlendirin vücudunu. Korkulacak bişey değildir diye düşünüyorum. 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benim kizimda vardı bir ayı geçti geçmesi sürekli nemlendiriciler kullandım doktorun verdiği şampuanı falan kullandım canım doktora gittiğinde de onlar sana şampuan ve nemlendirici yazıyor 
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Evet benim kızımda böyleydi hergun zeytinyağıyla bütün vücuduna masaj yapıyordum nemleniyodu geçti sonra 
(1,775 puan) tarafından
Doktor bana hakiki zeytinyağıni önermişti
0 oy
(566 puan) tarafından
Benim kızın karnında oluyordu biraz ama bu baya kavlamış dikkat et banyo dan sonra bebek yağı sür iyi gelir sağlık ocağına gidince de sor geçmese
0 oy
(829 puan) tarafından
Benim bebişimdede oldu deri atıyor canım.
0 oy
tarafından
deri degisiyor lakin het bebekte boyle olmaz vildi kuru oldugu icin dokuntu seklinde olmus nemlendirici sur sabah aksam hatta 3 4 kez sur ilk basta
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bence deri değiştirmiyor normal ama yine de bu doktora danışın
0 oy
tarafından
Benim bebegimde de olmuştu..  Ölü deriyi atıyorlar..  Sağlıkla büyütün insallah..❤
0 oy
tarafından
Canım benim kızımda oldu ama bu kadar çok değil doktor neme ihtiyacı var dedi eczaneden bebek nemlendirici al yağ veya krem bende yağ aldım geçti 
0 oy
(979 puan) tarafından
Benm oğlum da olmadı ama kizim da oldu. Banyodan snra  bazen bebek yağı kullandm bi süre snra düzeldi cnm

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 607 göst.
0 oy
4 cevap 64 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 41 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu

379,806 soru

11,369,283 cevap

34,852 kullanıcı

...