0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Bugün kurtarma programindan esimin silinen fotograflarina baktim.Eski sevgilisinin resmi vardi.3 tane grdm biri normal 2 si yatagin üzerinde etek var üzerinde askili giymis.Kiz arada messengerden yaziyordu eylül gibi baktim olucak degil ben girdim yazdm konustum normal sekilde kiz kocasinin resmini kizinin remsini atti v.s esimde evli degildir bu Adim gibi eminim o ne kolpacidir o falan dedi.Resimleri sordugumda o sana gnderdigi resimlerdir kalmistir.Bnde o resimleri biliyorum bu onlar degildi dedim msj atip siliyordu ya belki onlardir dedi bende teli yeni degistin öyleyse nasil buna gelsin dedim cocugumun ûzerine yemin ederim konusmadm.cikistim tabi biraz iftira atma bana diyor cikti sonra odadan kayinvalidemle ysiyoruz annesinin yanina gitti babasi geldi konustu ben dedim messenger bende instagram bende nerden yazdi bunu da o resim geldi dedim bu arada oda diyor bahane  ariyor ayrilmak icin diye.watsaptan yazmis diyor babasi abisi annesi yemin etmis 4 gün önce demis msj atmis kiz oda colugum var cocugum var seninlemi ugrasicam ben cocugumu kucagima alamiyorum demis.Babasi örnekler verdi anlatti da anlatti herkes ona inanaiyor.Bu arada esim gecmiste beni gercekten aldatti yine yakalamistim reel aldatmadan bahsediyorum 4 sene olacak olay geceli ondan sonra sanal konusmasida var hep byleydi hep inkar hep beni suclama zeytin yagi gibi üste cikmaya calisma.Benim korkuma gstermemis güya ben bsy derim diye benden saklamis msjini kizin.Ben isten eve evden ise gidiyorum.Teli bile elime alamiyorum nerde konusacam diyor.Sonra annesine dedim yemin etmissin oglunu korumak icin ediyorsan hakkimi sana helal etmiyorum oda ben sana hic helal etmiyorum o zamab dedi ben ne oglum icin ne senin icin o günaha giremem ben bana syledigini syluyorum dedi.Ister inan ister inanma ben de inanmiyorum zaten dedim o yüzden dedim zaten ya dedi.Ama cidden inanmiyorum zerre güvenim yoktu zaten esime güvenim hic yok beynimde bi kurt beynimin icini yiyor öylemi bylemi cünkü artik birdaha kaldiramam gururumdan yeteri kadae taviz verdim zaten istemedigm bir hayat yasiyorum bana akil verin fikir verin bsy diyin Allah icin.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tarih yok mu ya kim olsa aklini kurcalar hele onceden de yaptiysa cok zor bi durum ne diyecegimi bilemedim Allah yardimcin olsn canm
(4 puan) tarafından
Tarih yok ama yeni telefon alali 1 ay oldu
-Reklam-
0 oy
(48,467 puan) tarafından
Allah.icin ne diyelim canim cocugunu kullanmasın yeminlerine yazik o yavruya
(4 puan) tarafından
Aynen pislik bende inaniyorum cocuk yani bu insan hic cocugunun üzerine yalandan yemin edermi kuranin üzerine eden niye ona etmesinki gerci
0 oy
(244 puan) tarafından
Burda ne dememizi bekliyorsun ayrıl gibi şeyler mi mesela çocuğun yoksa boşan derim ben ama bi yuva kolay kurulmuyor ama bi yapan bidaha da yapar yani hayat senin canım Allah yardımcın olsun 
(4 puan) tarafından
Bir de tehtid ediyordu bu cocuk olmasa snaa yapacagmi bilirim bn  bu cocuga dua et ona babalik yapmaya calisiyorum sen bu coxuga kurban ol diye.Zaten cocuk olduktan sonra daha bi degisti ilgisiz umursamaz .Bende cocugumdan ayrilmamak icin hep direniyorum.Defalarca gururumu cignedim ailemin yanina dönmemek icin cunku orada da iyi bi hayat beklemiyor beni ama bu nasil bi süphe öldurecek beni.
(244 puan) tarafından
Eğerki boşanmayacaksan bu tip şeyleri kurcalama canım kendini yıpratırsın Allah yardımcın olsun inşallah herşey gönlünce olur
(4 puan) tarafından
Zaten kayinvalidemle yasiyorum istemedigm bir hayat birde üzerine bu tarz pislikler olunca güven tek kullanimliktir ya hani güvenim zerre yok kurcalamadan edemiyorum.Bazen bana takiliyor annene benzemissin annen senden daha genc diyor yani dusunuyorum yenilir yutulur sey degil sonra bsy doyince bende yaslandim diyor.
0 oy
tarafından
Vuu ne okudum ben ya ... allah yardımcınız olsun.. yalnız yukardaki kolpacıdır ve sonrasındaki 3 4 cümle çok garip geldi adam zaten konuştuğunu itiraf etmiş sanki 
(4 puan) tarafından
Aynen sorma birde inkar etmeleri yokmu nasil bi pisligin icindeyim ah ***** kafam.Adam öyle yalanci ki gecmiste kiz numrasini adam karisini aldatiyor onun yedek numarasi karisi yakalmaists bilmem nede diye bana yutturmaya inanmayinxada bana trip atan sonra numara oyunda tanistigi kizin numarsi oldu ne kadar dogruysa kizda inkar etti
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım önce aldattı sonra sanalda bir daha aldattı belkide senin bilmediğin niceleri var. Senin koca ******** güzelim kendine yazık etme 
(4 puan) tarafından
Aynen canim benim aynen birde inkar etti.Bana yasatmadigi sey etmedigi hakaret kalmadi.zaten öyle annesi anlatiyor kendide cok kizla oynamis annesi destan yazdi resmen diyor.nasil bi insansa seytan tüyü var öyle de yalanci öyle degisik bsyki Allah kimseye vermesin.
0 oy
(79 puan) tarafından
O programın adı ne canım fotoğraf için olanın? Gerçekten yasadigin zor bi durum kalbinin sesini dinle canım sana ne ayrıl diyebilirim nede öyle değildir diyebilirim hakkında hayırlısı ne ise o olsun ama durumun çok zor allah kolaylık versin 
(4 puan) tarafından
DiskDigger photo recovery canim benim.Kalbim dayanmiyor artik cidden cok yoruldum icinuzde hep bi süpheyle nasil yasarki insan.Amin ins hakkimda hayirli olani versin Rabbim.Hemde ne zor cidden hic kolay degil.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 272 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kelebekk1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 152 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryavn (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.