0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bugün kurtarma programindan esimin silinen fotograflarina baktim.Eski sevgilisinin resmi vardi.3 tane grdm biri normal 2 si yatagin üzerinde etek var üzerinde askili giymis.Kiz arada messengerden yaziyordu eylül gibi baktim olucak degil ben girdim yazdm konustum normal sekilde kiz kocasinin resmini kizinin remsini atti v.s esimde evli degildir bu Adim gibi eminim o ne kolpacidir o falan dedi.Resimleri sordugumda o sana gnderdigi resimlerdir kalmistir.Bnde o resimleri biliyorum bu onlar degildi dedim msj atip siliyordu ya belki onlardir dedi bende teli yeni degistin öyleyse nasil buna gelsin dedim cocugumun ûzerine yemin ederim konusmadm.cikistim tabi biraz iftira atma bana diyor cikti sonra odadan kayinvalidemle ysiyoruz annesinin yanina gitti babasi geldi konustu ben dedim messenger bende instagram bende nerden yazdi bunu da o resim geldi dedim bu arada oda diyor bahane  ariyor ayrilmak icin diye.watsaptan yazmis diyor babasi abisi annesi yemin etmis 4 gün önce demis msj atmis kiz oda colugum var cocugum var seninlemi ugrasicam ben cocugumu kucagima alamiyorum demis.Babasi örnekler verdi anlatti da anlatti herkes ona inanaiyor.Bu arada esim gecmiste beni gercekten aldatti yine yakalamistim reel aldatmadan bahsediyorum 4 sene olacak olay geceli ondan sonra sanal konusmasida var hep byleydi hep inkar hep beni suclama zeytin yagi gibi üste cikmaya calisma.Benim korkuma gstermemis güya ben bsy derim diye benden saklamis msjini kizin.Ben isten eve evden ise gidiyorum.Teli bile elime alamiyorum nerde konusacam diyor.Sonra annesine dedim yemin etmissin oglunu korumak icin ediyorsan hakkimi sana helal etmiyorum oda ben sana hic helal etmiyorum o zamab dedi ben ne oglum icin ne senin icin o günaha giremem ben bana syledigini syluyorum dedi.Ister inan ister inanma ben de inanmiyorum zaten dedim o yüzden dedim zaten ya dedi.Ama cidden inanmiyorum zerre güvenim yoktu zaten esime güvenim hic yok beynimde bi kurt beynimin icini yiyor öylemi bylemi cünkü artik birdaha kaldiramam gururumdan yeteri kadae taviz verdim zaten istemedigm bir hayat yasiyorum bana akil verin fikir verin bsy diyin Allah icin.Kusura bakmayin cok uzun yazdim ama en ince ayrintisini yazabildigm kadar yazmak istedim.
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşim telefonunu değiştirdi diyorsun eski gmail adresini mi yükledi yeni telefonuna yoksa yeni gmail hesabıyla mi kurulum yaptı eğer ki eski gmail hesabıyla kurulumu yaptıysa yedekleme olayından dolayı onlar yeni telefona aktarılmış olabilir ama yeni bir gmail hesabıyla kurulum yaptıysa dediğin ihtimal de olabilir bilemiyorum aklını daha fazla karıştırmak istemem 
(4 puan) tarafından
Bir sürü gmail hesapi var ki oyun icin hep farkli farkli ama ben gecmise baktigmda yeni aramalri gstermiyordu arama gecmisinde eskileri vardi.Birde yedek bir facesi var onada baktim ne msj var ne bsy onuda oyun icin acmisti arada giriyordu oyuna baglanmak icin girdim derdi bazen cikis yapiyordu face sifrem ne diye soruyordu.
(1,105 puan) tarafından
Bukadar hesabı da takip etmek zordur hangi birine bakıp hangi birini takip edeceksin
(4 puan) tarafından
Aynen yani birde oyun icin yillar önce actigi face var  arada onada giriyor oyun icin diyor tele baktigmda yine o acikti ve ne msj vardi ne bsy zaten bazen birlikte kullandigimiz facenin sifresini soruyordu dmeekki cikis yapiyordu napiyordu ne ediyordu dogrumu diyor yalanmi onu Allah biliyor artik
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım daha öncede yakalamışsın hemde gerçekten aldatma diyorsun ve o zaman evliliğini bitirmeyip devam ederek zaten "beni aldatmana izin veriyorum" mesajını vermişsin adama. Şimdi adam bunu kabul etse yine affedip evliliğine devam edeceksin. O yüzden hiç kurcalama sen bunu ilk başta kabul etmişsin şimdi olsa yine kabul edersin eğer boşanmak gibi bir imkanın yoksa dediğim gibi hiç kurcalamadan hayatına bak. 
(4 puan) tarafından
Aynen bitirmek yerine devam ettim ama icimdd affedemedim hic hep aklima geldikce nefret ettim kendimi yedim bitirdim.Ailemlede anlasamiyorum sirf bu yûzden cesaret edip gidemedim kurtulamadim bu batakliktak.Battikca battim hayatimi mahvettim ellerimle
0 oy
(1,785 puan) tarafından
E posta da kaliyo resimler resimler yeniyse eşin konusmustur bence
(4 puan) tarafından
Kiz bende ayniydim bende en ufak bsy dedirtmezdim kendime annem beni öldurse yinede diyecegim lafi derdim.Onlara hizmet edecekmisim ev temizleyecekmisim falan filan hepsinden elimi cektim ya kudurdular.Bu beni kandirdir kacirdi güya evimiz ayri olacakti hersey köprüyü gecene kadarsi sözde herseyi yapmisti gzü disarida olmazdi ahh ben ne cahilmisim neler neler dolu benim hayatim biktim artik
(1,785 puan) tarafından
Bacım valla çocuk yoksa durma boşa gitsin böyle hayat mı geçer Allah aşkına değer görmediğin yerde niye duruyosun
(4 puan) tarafından
Var maalesef 3 sene cocuk yoktu tedaviyle oldu ama bir pismanim bir keske cocuk yapmasaydim inan ne huzur var ne bsy bu evde birde bu adamin yaptiklari zaten kizim hic durmuyor hep mizmiz hep herseyime konusuyorlar kizim.birsey yemez icmez bende saldim artik inan birde gurbetteyim bi markete kizin ihtiyaci icin gidiyorum bi söyle doya doya kafa dinliyemiyorum 5 dk cocugu kucagina alir yada almaz bu beni yedi der geri verir sen babamisin cocuga bakmiyorsun derim oda suc olur ama kendisi sen anamisin der
(1,785 puan) tarafından
Valla çok üzüldüm haline ama çocuk olması da bişey değiştirmiyor baksana babalık bile yapmiyomus ailen arkandaysa bırak git kendini yıpratma
(4 puan) tarafından
Aynen hic yardimci olmadi aylarca baska odada kaldi parmagi kirikti 23 gûn rapor aldi alciyi cikartti 23 gûn boyunca oyun oynadi ama bir gece odaya gelipte bu gece uyu ben salliyim demedi.Ama benim anneligime laf eder oldu. Ben hamileligimin son zamanlarinda doktorum covit oldu ûzerine birde randevu alamadim 38. HFtadan sonra haftada 1 acile gittim.idrarda protein kacagida vardi bana ailenin yanina gidincw oradada haftada 1 doktora git dedi.kiz dogdu hastanedeyiz hala annesi ilk zamanlar sen hamileyken gittin gittin doktora simdi kizinda her zmaan gidiyor bile dedi ve ben ne desem hep haksizim sinir krizleri geciriyorum suclu ben oluyorum sonra.Zaten ailemden kurtulayim derken oldu byle bi bela aldim basima ailemde sürekli kavga eder yanlizlik mutsuzluk derken nerden ciktiysa bu cikti karsima inan benim hayatim degisik dipsiz kuyu gibi
0 oy
(12,499 puan) tarafından
Nedir bu arkadaş ya kapatın jnstagfam mesenger felab uzun süre evi erkeğin eski sevgilisi nasılsın yazar resimleri olur tel de 
(4 puan) tarafından
Kapatsamda baska acar bunun gibiler sen kapatsan bu yükler siler bu seferde hic ruhun duymaz bu tarz pislikleri yapanlara onu yapmayada gelmez
(12,499 puan) tarafından
Oda daha beter gozun görmeyecek bu sefer
(4 puan) tarafından
Aynen sirf o yûzden bende girdim hepsine hep acikti yani sirf takip etmek icin ne durumlar düsûyoruz ya
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Eski Gmail adresinden aldıysan fotoğrafı zaten mail adresine kayıt edildiği tarih ayrıntılarda yazar.. Valla bence sen bu ara çok belli etmeden eşini kolaçan et çok güvenemedim kız yazdıda kendi kendine fotoğraflarını mı yolladı? Terslenen insan niye resim yollasın.. Bilemedim ben bu durum şüpheli gelirdi bana
(4 puan) tarafından
Google storyden silinen fotograflari kurtarma programi var oradan indirdim resimleri ama öylee hesabi var ki hep bi baska bu teli yeni aldi arama gecmisindede taa 1 sene öncesi var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 280 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kelebekk1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 317 göst.
0 oy
11 cevap 1,422 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Meleklerimm (300 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu