0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Buraya kar nadir yağıyor ve eriyor sonra cok durmuyor bende hatira olsun diye  fotolarini cekecektim oğlumun 15aylik ilk kez kar gorcek hasta olur mu acaba ya bi dışarı çıkacam 100 kere düşündüm :ermm:

5 Cevaplar

+1 oy
(16,168 puan) tarafından
Sıkı sıkı giydir canim eldivem atki falan tak. Burda yağarsa bende çıkaracam bebelerimi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
29 aylık geçen sene az yağdı ama çıkartamadım ben korktum kuzum ya amcamın eşi italyan hiç unutmam yiğenim 9 aylıktı ben bekardım o zaman bahçemiz vardı soydu çocuğu sadece kafasına şapka altına bez ayağına çorap giydirip kara atmıştı birden herkes bağırmıştı komşular falan deli misin sen çocuk ölecek çocuk zaturre olacak diye kafayı yemiştik babannem yiğenimi aldi hemen yengem siz çocuk büyütmesini bilmiyorsunuz sıcak tan hasta ediyorsunuz çocukları demişti evde yelek giydirmezdi atlet kilot ile koşardı dolaptan soğuk su içerdi duş aldırırken asla sıcak su yapmazdı bodoslama yıkardı burnu bile akmadı şu an 6 yaşında bir kere bile hastane yüzü gözmedi öyle bir bağışıklığı var ki maşallah diyim ben yazın bile çorapsız gezdirmem bir ayda iki kere üç kere hasta olduğunu bilirim oğlumun :/ 
(3,823 puan) tarafından
Yengen tam benim kafadan yağmur çocuklar soğuktan değil sıcaktan hasta olur 6 aylıktı kızım kara soktum oynattım şimdi 18 aylık dün suyun içinde oynadı dışarda hava eksiler de hasta olduğunu bilmem hiç
tarafından
Kuzum vallahi bak senin yaptığın en doğru olanı alıştırmadım ki çocuğu hiç ben hata yaptım şimdi herşeyde hasta oluyor
(3,823 puan) tarafından
Aile bunda çok etkili kuzum annen falan giydir hasta olur dedilerse sende onlara uyuyorsun
Ben biraz kafama buyruk bir insanım kimseyi dinlemedim çocuk konusunda
(48,884 puan) tarafından
Benim anneme gorede hep üsur☺️
(3,823 puan) tarafından
Benim annem de ablam da hep üşür der ablamın kızı hastalıktan kurtulmaz benim kız hiç hasta olmadı :)
0 oy
(515 puan) tarafından
Çok tutma ve sıkı giydir içeri gelince de iyice ısıt sıcak şeyler ver birşey olmaz çıkar 5 dk canimmm
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Soğuktan korkarsan bu çocuk çok hasta olur canım 

image

Bak dışarısı böyle öğlene doğru üstünü giydirip dışarı çıkarcam oynasın diye ben van da yaşıyorum şuan hava eksilerde korkma hiç bir zaman çocuk soğuktan değil sıcaktan hasta olur 

0 oy
(245 puan) tarafından
Ben 9 aylık bebeğimi sıkı sıkı sarıp her sabah ve öğlen abisini okula bırakıp alıyoruz . Şu anda da çok şükür bı sikinti olmuyor . Bence sizde o kadar düşünmeyin sıkı sarıp usumedikten sonra hemen bişey olmaz ki az durursunuz hem dışarı çıkmak onlara da iyi geliyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 262 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 279 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,952 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 287 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 899 göst.