0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar eşim çok hasta ya üşütms ilaç kullanamıyo alerjisi var propolis alıp versem ise yarar mı ıhlamur nane limon keçi boynuzu özü hiç bir şey fayda etmedi onun bu hâli çok üzüyor beni yardımcı olun nolur

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerçekten bilen Yok mu :(
tarafından
Ayy Allah razı olsun burda böyle sorulara cevap gelmiyo denicem Sabah akşam bir kupa dimi teşekkür ederim
(1,580 puan) tarafından
Aynen 2 gün falan yapın işe yarayacaktır eğer covid değilse. İbni Sina bulmuş bu karışımı, valla inanmazdım ben böyle şeylere ama gerçekten çok işimize yaradı bizim.
tarafından
Allah razı olsun bebeğini sağ salim al kucağına canım bu arada hangi sirke
(1,580 puan) tarafından
Sağolun teşekkürler inşallah. Ben elma sirkesi kullanıyorum üzüm de olur ama.
(3,099 puan) tarafından
Berfu nun yazdigi tarif cok etkili alerjik biri olarak surekli hastalaniyorum bu karisim kurtaricim valla bi gecen hastalandigimda icemedim bal falan yoktu zaten sirke basli basina mikrop kirici
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm ben beeo nün propolisini kullanıyorum. Eşim covidkende gripkende propolis icirdim kızıma da tabi. Ben pekmez içine karıştırıp vermsitim sabah ve akşam olarak iki şekilde. Erkeklere yaklaşık 20-25 damla, kadınlara 15 damla küçük çocuklara benim kızım 6 yaşında 5 damla kadar pekmez katıp verdim çok şükür bı sıkıntı yaşamadık. 

Hatta komşum bı ara hastalanmisti içtikleri sudan enfeksiyon kapmislar sanırım onlarada aynı bu şekilde yapıp göndermiştim komşum çok mutlu olmuş kendime geldim demişti. Birde enfeksiyon doktoru eşim kovidken adacayini kekikle demleyip bal ile iç demişti onunda icirmistim sabah akşam. Bilgi amaçlı söyledim belki yapmak istersen dıe ins çok geçmiş olsun cnm 
tarafından
Resim Atar mısın zahmet olmazsa çok teşekkür ederim
(120 puan) tarafından
Tabiki cnm atarım buraya nasıl yükleyebilirim bilmiyorum özeline deneyim olurmu
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bunun hemen etki edecegini sanmiyorum, bunu evde bulundururum ama süte karistirip oyle ogluma falan iciyorum. Asıl beeo'nun propolisini kullaniyoruz. 1 kaşik hakiki pekmeze 15 damla veriyorum ogluma, yetiskine 60-80 damla. Tadı cok cirkin ama duzenli kullanimda etki ediyor. 
tarafından
Resmini atar mısın canım zahmet olmazsa
0 oy
(253 puan) tarafından
Propolis ve zerdeçal bizim hayatimizda bir dönem vazgeçilmezdi. Annemin beyninde tümör vardi ve biz propolisi son evrelerde keşfettik aktardan alıp hemen kullandık. 1 hafta sonra tumorde küçülme farkedilmisti. Yani faydası çok ama bir tek hasta olduğunda değil her sabah evin tüm halkı tarafından tüketilmesi gereken bir bitkisel ilac. Şifa olsun
tarafından
Amin inşallah ne yalan söyleyeyim tuketmiyoruz eşim hasta ilaç da kullanamıyo ne yapacağımı şaşırdım
0 oy
tarafından
Uzun süreli bağışıklık için propolis arı ekmeği vs eğriçayır kullsnıyorm bunlar marketing ürünler ve kestane balı önerrm 
0 oy
(1,363 puan) tarafından

image

boyle 2.li set aldim. Ikiside ayni urun. Jelatine sarili oldugu icin bozulma birsey yok. Bu daha agir. Birde bunun suda cozunebileni var. O cocuklar icin daha kolay karistir sute, suya icir. Benim ki artik 7 yasinda dedigim gibi pekmezle, balla veriyorum
tarafından
Ayy çok teşekkür ederim gidip alayım şunu
(1,363 puan) tarafından
Canim ben bunlari kendi orjinal sitesinden aliyorum. Onceden migroslarda vardi suan bilmiyorum. Eczanelerde oluyo ama onlar farklimi bilmiyorum.
0 oy
(120 puan) tarafından

Canım resim yüklemeyi beceremedim ama buraya tekrar yazıyım dedim öyle yapabildim

image

tarafından
Allah razı olsun hakkınızı helal edin
(120 puan) tarafından
Ne demek cnm estağfurullah çok geçmiş olsun ins

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cidybebeq (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
19 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
29 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 268 göst.

379,290 soru

11,353,114 cevap

34,824 kullanıcı

...