0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (932 puan) tarafından
Herkese merhaba. Bebek bezleri pakette değil de böyle birseyin içinde dursun ama hosta görünsün çokta yer kaplamasın istiyorum:)) hatta evdeki malzemeler le neler yapabilirim küçük kızımla beraber bu şekilde önerilere de çok mutlu olurum herkese şimdiden teşekkür ederim, sağlıkla kalın:)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

Bezden büyük bir kese şeklinde diktim süsledim odasinda asılı ona dolduruyorum bezleri 

(932 puan) tarafından
Aman annesi aman sakın kımıldama çok öpüyorum bebisi şimdiden teşekkür ederim:)
tarafından
Attım canım resim
(932 puan) tarafından
Bir sürü de bez alır, ben temiz tutamam ama en iyisi siyah düşüneyim:)))) güzelce de asarım istediğim yere çok teşekkür ederim canım çok çok sagol
tarafından
Rica ederim kuzum güle güle kullan şuan resimdeki 40 lı iki paket var içinde baya alıyor
Tersten atıyorum makineye kir tutmuyor
(932 puan) tarafından
Bayağı almış gerçekten fazlasıyla bile yeterli çok teşekkür ederim:)))
-Reklam-
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Organizer tarzı bir şey yapabilirsin 
(932 puan) tarafından
Zahmet olmazsa biraz daha ayrıntı verebilir mısınız karton bölmeli gibi mi
(14,019 puan) tarafından
https://images.app.goo.gl/XUP5wHfwr4xP3CncA
Böyle bir şey yapabilirsin beşiği varsa asabilirsin mesela ona. Ama tabi ceplerini daha büyük yapmak gerek bez için
(932 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ss aldım çok şık gerçekten
0 oy
(1,363 puan) tarafından

image

Keçe image

Keçe olan pahalı olabilir ama çizgili olandan ben kullanıyorum içine bı tarafına 30tane bez bı tarafına alt açma örtüsü ve ıslak mendil önüne pişik kremi tırnak makasini vs kouyuyorum çok kullanışlı.

(932 puan) tarafından
Aslında böyle birseye rastladım aldım bıraktım 30 tane sığar gibi düşünmemiştim canım.ebati aynıdır hemen hemen mutlaka tekrar düşüneceğim.Çok teşekkür ederim zahmet ettiniz
(1,363 puan) tarafından
Çizgili olanın ebati çok büyük
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Ben bugün böyle birşey sipariş ettim 

image

tarafından
Bime de gelmişti bayada uygundu
(932 puan) tarafından
Evet canım bana küçük görünmüştü ama tekrar düşüneceğim yukarıda bir kese resmi attı sağolsun arkadaş o da mantıklı geldi ya çok düzen oturtamiyorum küçük kızım da her an herşey elimin altında oluyor sürekli düzenli bir yerde tutamıyorum sırf bez koyabilirsem daha iyi zapt ederim sanki:)))
0 oy
tarafından
Ben beşiğin kenarında bez koyma yeri var oraya koyuyorum 

Keçeden kutu yapabilirsiniz çok güzel duruyor 
(932 puan) tarafından
Ya o bezleri bir sayfada gördüm ben sonra daha bulamıyorum böyle kahve gibiydi benimki de ahşap beşik öyle güzel durmuştu ki başka renk olsa yakışmazdı eminim ara ara hala aklımda cok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Penye ipten sepet yapabilirsin. Ben bezler için değilde bebe yağı,pişik kremi, losyonu, tırnak makası vs topluca dursun diye yaptım

image

(932 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım küçük organizer almıştım onlar için ama böyle sadece bez koyabileceğim birşey düşündüm biraz büyük sepet lazım olur herhalde bana:))) bu arada yeteneğinizi kutlarim , yoğurt kovasina ip dolayabiloyoruz sadece benim minnosla hatta benden iyi yapıyor:)))
tarafından
Oda olabilir.  Ben bezleri altta gözüken çekmeceli dolaba koyuyorum
(932 puan) tarafından
Ilk doğumda bende öyle yapmıştım canım ama şimdi kardeşini kabullenmeyen küçük bir kızım var çekmeceleri kitaplarıyla doldurdu bebiş şu anlık bizim dolap ta yer bulacak kendine

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 512 göst.
26 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ~~ (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 583 göst.
0 oy
5 cevap 113 göst.
25 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...