0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (2,491 puan) tarafından
Akşamlari daha da sıkılıyorum şimdi akşam oturmasına gidebileceğim bir ev olsaydı ne güzel olurdu ilaç gibi gelirdi telde konussam da yuzyuzinenin tadını tutmuyor çok sıkıliyorm

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun kuzum
(2,491 puan) tarafından
Uzun kış aksamlari bir çay icimlik samimiurtin olduğu dostları akrabaları olmalı insanın çok arıyorum
tarafından
Kuzum vallahi ben yakınım coronadan dolayı hiçbir şekilde birbirimize gelip gitmiyoruz ben de evde tek başımayım kızımla ilgileniyorum zaman geçiyor sen de kendine uğraşabileceğin bir şeyler bulabilirsin
(2,491 puan) tarafından
Herşey yerini istiyor valla evde iş bitmiyor ama.iki kelam samimiyetin ve ortak geçmişin olduğu kişileri ariyo insan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok haklısın  günü birlik gidip.gelebilecsgimiz yer kahvaltiya birilerini  cagirmak vs ne guzel olurdu mahrum kalacagiz hep:(
(2,491 puan) tarafından
Sizde mi gurbettesoniz en iyi siz anlarsınız uzun kis akşamları evde çok sıkıliyorm memlekette uzun kış günleri herkes birbirine gidiyo geliyo öyle çok özlüyorum ki
tarafından
Evet canim gurbetteyim bende annemlerdeyken  abimler gelir biz gideriz teyzemler  gelir  gideriz kuzenler  vs malesef burda oyle degil
(2,491 puan) tarafından
Of yaz gelseydi memlkete gitseydim :(
tarafından
Ben  4 5 gun once döndüm
(2,491 puan) tarafından
İnsan sıfırdan basliyo memleket dönüşü yeniden sanki alışma moduna giriyo.insan ne güzel hasretinuz dinmistir en azından
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum
(2,491 puan) tarafından
Zo lr zor zor
0 oy
(26 puan) tarafından
Nerde gurbettesin. Bende gurbetteyim vallahi eşim eve 22.30 da geliyor bir koca gün yalnızım ...
(2,491 puan) tarafından
Amasyadaym valla esim evde olsada yok gibi
(26 puan) tarafından
:( rabbim aranızı tez zamanda ısıtsın inşallah rabbim yakınlık versin. Ferahlık versin inşallah
(2,491 puan) tarafından
Amin insAllah Allah razı olsun
0 oy
(426 puan) tarafından
Haklısın canım çok zor
(2,491 puan) tarafından
Şuan çok mu çok sıkılıyorum
0 oy
(136 puan) tarafından
Ben de ailemden başka şehirdeyim burada kimsemiz yok . Sabahtan akşama kadar evde tekim resmen. Insan kendi canından birilerini istiyori bazen ;/
(2,491 puan) tarafından
Aynen ortak geçmişinin olduğu birilerini istiyor insan çünkü kime iyi dediysem komşulardan aslında o kadar da candan olmadıklarını gordum
(136 puan) tarafından
Komşular da bi yere kadar dediğin gibi. Zor bir durum ama bir şekilde devam edecez buna
(2,491 puan) tarafından
Ay bi ton bekliyon yazın gelmesini memlekete gidince de zaman şu gibi akiyo hiç gitmemiş gibi
0 oy
(324 puan) tarafından
Aynı durumdayım canım alışamadım gurbete gel beraber çay içek :)
(2,491 puan) tarafından
Altını yak geliyorjm poğaça da yapmıştım çayın yanına sohbetle iyi gide
(324 puan) tarafından
Ahhh keşke çok isterdim şuan kafa dengi biriyle oturup sohbet etmek dertleşmek:(
(2,491 puan) tarafından
Keşke uzaklar yakın olsaaa ah
(324 puan) tarafından
Keskeeee
0 oy
(712 puan) tarafından
Hic Türk çevreniz yokmu 
(2,491 puan) tarafından
Yurtdışında değilim cnm yurtdışı daha iyi diyolar orta Türkler birbirine destek cikiyo burda kimse kimsenin yüzüne bakmiyo
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim sabah oturdum ağladım resmen cok bunalıyorum simdi tayin yazdık hep akrabalarin olduğu yerlere insallah yazdigimiz yerlerden iyi bir yer çıkar da en azından insan yüzü görürüm 
(2,491 puan) tarafından
İns cnm hakkınızda neresi hayirliysa orası olsun herşey insanla güzel
(7,689 puan) tarafından
Aynen öyle basta dediğin gibi hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Biz burda hep bir aradayız ama inanki kimse kimseye gitmiyor artık ben hic istemiyorum evimde olayım sakince oturayim diyorum
(2,491 puan) tarafından
Valla bekarken öyle usanmistim ki giden gelendem diyodum ki şöyle pijamayalla ayağımı uzatıp oturmak istiyorum su kapı çalmasin bı şimdi de kapım çalsın diye bekliyorum
tarafından
Biz insanoğlu boyleyiz işte :)
(2,491 puan) tarafından
Bazı şeylerin kıymetini kaybedince anliyo insan
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla gurbetlil çok zor ama çok şükür bu sene birkaç komşum oldu ya hemde çok iyi insanlar Rabbim iyilerle karsilastirisn komşun falan yok mu canim
(2,671 puan) tarafından
Onlar çağırdıysalar ne güzel canım sende pasta vs birşeyle yap çağır beraber yersiniz :-):-) hani öyle öyle kaynasirisinuz valla tayinciysen sürekli yer değiştirirsin ozaman belki daha iyi komşuların olur :-)
(2,491 puan) tarafından
Yok kız ben çağırdım yada onlar geldiler hiç kendileri cahirmadi
(2,671 puan) tarafından
Hı onlarinda çağırması lazımdı ama ben ilk cagirdik sonra onlar çağırdı sagolsunlar hani öyle olması lazim
(2,491 puan) tarafından
İşte olnuyor malesef
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım hayırlısı ne diyelim evimizde huzurumuz olsun
0 oy
(2,529 puan) tarafından

Valla kafam o kadar rahat ki. Kaynanam çıkıp çıkıp gelirdi bana yoksa :)) şimdi 8 saatlik yol var da öyle her zaman gelmiyor Allah'tan :D

(3,398 puan) tarafından
Sende bendensin kaynana değlde gurbetliği sevdim gelen gidenimde yok iki çock var anca onlarla ilgileniyrm bi bakıom akşm olmş burdakiler çok dedikodu yapıo adam gibi arkadaş olsa amenna ama sevemdm
(2,491 puan) tarafından
Yani orası da var tabi orayı düşünujce şükrediyorum tabi ;)
(2,529 puan) tarafından
Bir kızım var kafama göre istediğim gibi büyütüyorum karışan yok eden yok. Ha ailemi çok özlüyorum orası ayrı ama çok şükür rahatım yerinde
(2,491 puan) tarafından
Aynen valla doğru diyorsun karışan eden yok kocam memlekette olsak onlardan geri gelmeszdi bu sefer öyle imtihanın olurdu en azından kafam rahat
0 oy
(1,015 puan) tarafından
2 saat var ailem çevremle aramda sık sık gidemiyorum malesef
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Aile apartmanı ama hepsi eşimin tarafi bende kendi ailemin yakinda olmasını isterdim canım. Uzak olmak gerçekten zor 
(2,491 puan) tarafından
Onlarla anlasiyosaj en azından yalnız kalmazsın cnm
(1,964 puan) tarafından
Anlasiyorum ama kendi ailenin keyfini vermiyor onlarsiz olunca uzak olunca zor oluyor.
0 oy
(599 puan) tarafından
Bende gurbetteyim bi kayın validem var gideceğim ama gündüz komsualrim sağolsunlar var onlarla otururuz kalkariz
(599 puan) tarafından
Buralarda olsaydın oruturur kalkardik
(2,491 puan) tarafından
İyi olurdu gerçekten siz neredesinz
(599 puan) tarafından
Ben karamandayim
(2,491 puan) tarafından
Aynı şehirde.olsak tanisirdik
(599 puan) tarafından
Evet nasip Alalh güzel kişilerle karşılaştırsin insallah
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Koronada herkes gurbette gibi oldu zaten:(

(2,491 puan) tarafından
Herkes aslında normalin çoktandır yasiyo
(2,479 puan) tarafından
Orası öyle
0 oy
(1,313 puan) tarafından
7 yıl oldu gurbetteyim 2 çocuk annesiyim ama alışamadım sabahtan akşama kadar çocuklarımla evde oturuyorum az önce bile ağladım çok zor
(2,491 puan) tarafından
Bende öyle ya ruhum daraldı artık ya
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Komşun yok mu canım
(2,491 puan) tarafından
Var la yok arasindalar onlar bana gelir ama beni hiç cagirmazlar
(12,861 puan) tarafından
Sen git canım belki sen gitmediğin için çağırmıyor olabilirler
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Gurbetlik zor bnde gurbettym ailelerden uzağız tekiz bazen öyle oluyo kafayı yiyorm :(((
(2,491 puan) tarafından
Bugün o günlerden birini yasadim eeki videolara fotolara baktım vakit geçti
(1,122 puan) tarafından
Çok zor cnm vllahi Allah yardmcmz olsn
(2,491 puan) tarafından
Amin canım benim ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.