0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bugün kardeşimi kontrole hastaneye gittiler annemler orada bir hasta ile karşılaşmışlar. Annenin ilk bebeğim iş. Mehmetcan diye bir bebiş 35 haftalık doğmuş kuvezde yatmış belli bir süre sonra taburcu olmuş çocukta gelişimi geriliği felan  varmış 4 yaşındaymış ama 6 aylık bebek gibiymiş daha yeni oturuyormuş aba anne gibi kelimeler söyleyip baybay yapabiliyormuş.Damağı gelişmediği için sadece sıvı gıdalar tüketebiliyormuş. Derisinde balık pulu hastalığı varmış ve bunlar için hiçbir tedavisi yokmuş hastalığının sadece bağışıklığı ı güçlü tutmak için ivik diye serum alıyormuş. Anne side o kadar içten seviyormuş ki fındığın Bitanem diye öyle içli seviyormuş. Annemgile anlatınca çok kötü oldum. Gözlerim doldu zor tuttum kendimi. Bu dünyada en zor imtihan evlat imtihanı. Allah o ailenin yar ve yardımcısı olsun. Mehmet Canada acil şifalar versin. Kim bilir nerde ne hastalar ve hastalıklar var lütfen hepimiz dua edelim. Halimize de şükredelim. RABBİM bütün hastalara ŞAFİ ismiyle şifa versin kimseyi evladıyla imtihan etmesin inşallah.

Not=Yatağa yattım duamı yaparken aklıma geldi burayada yazıp sizinle paylaşıp dua etmenizi istedim kimin duası kabul olur bilinmez Mehmet an içinde ve bütün hastalar için dua bekliyorum sizden. Hayırlı geceler.. 

10 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oy kuzuum yaaa Allahım anne babasına bağışlasın. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlı geceler canım. Ne güzel dusuncelisin görmeden dertlenmissin. Allah ailesine bağışlasın o aileye sağlıklı evlatlar da versin inşallah
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah. O anneye babayada sabırlar güç kuvvet versin. Evlat çok zor çok. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. :(
0 oy
(136 puan) tarafından
Allah kimseyi evladıyla , sevdikleriyle sınamasın. Allah şifasını versin inşallah
0 oy
(741 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah...
0 oy
tarafından

Ne hayatlar var değil mi. Halimize bin şükür tabiki . Allah im derdi olanlara derman versin ... O çocuk ya da onun gibi niceleri Rabbim aılesine sabır versin inşallah:(

0 oy
(12,927 puan) tarafından
Allah şifa versin. Rabbim dermansız dert vermesin ☹️
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah.. şükretmek gerek her an her dakika :( üzüldüm bebeğe benim de yigenim 36  haftalık iken doğdu aklıma geldi bian çok şükür o iyi bi sıkıntı yok ınsalalh memetcan da iyi olur 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim şifasını versin  inşallah canim 

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Rabbim hayırlı şifalar versin umarım düzelir

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 268 göst.
0 oy
5 cevap 134 göst.
+1 oy