0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kardeşimin hesabı çalınmış. İnsanlara link atıp hesaplarından para çalıyorlarmış. Bırde wp dan bile bi haltlar yapıyolar dedı kardeşm çok aglıyodu. Yapabıleği bışey varmı ben polisi ara dedım ama ilgilenirler mi acaba 

10 Cevaplar

0 oy
(687 puan) tarafından
Hemen şikayet edin karakola kimse bisey yapamaz polise gidin cnm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet siber suçlara girer bildiğim kadarıyla
0 oy
tarafından
Hesabı şikayet ettirin kapansın 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
İlgilenir tabiki neden ilgilenmesin en azından birisi şikayet ettiğinde kardeşinin şikâyeti üzerine işlem yapılmaz dolandırıcılıktan 
0 oy
(961 puan) tarafından
Siber suçlarla iletişime geçin hemen bası belaya bşle girebilir kardesinin bunlar yüzünden 
0 oy
tarafından
Bu son günlerde moda oldu kac hesap gitti böyle Allahın cezaları ya
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Polis ilgilenmiyo Amerikanin oldu için Instagram komsmn çalındı biz bişey yapamayz Amerika'nın uygulamsi dediler
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Polise şikayet et canım buraya değil m çok tehlikeli bir durum 
0 oy
tarafından
Herkes şikayet ederse kapanır canim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Allah belalarını versin o çalanlarin tam doğumdan çıktım paylaşım yaptım bir baktım hesabım çalınmış  birde utanmadan şu kadar yatırdım bu kadar kazandım bebeğim bize uğurlu geldi yazmışlar.Ne hesabı alabildik ne de birşey çok profesyonel şekilde tüm bilgilerimj değiştirip çalmışlar kendi hesabınızdan whatsaptan hesabım çalınmıştır yazılanları dikkate almayın diye yazın birşey olmaz korkma whatsapa birşey yapamazlar millete yazıyorlar sadece onlarda inanmasın yani bu ara herkesin çalıyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 147 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 335 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 492 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kizim (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,860 cevap

34,862 kullanıcı

...