0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Kızlar gerçekten yiyip kilo almayan insanlara özenmemek elde değil ya bazen onları kıskanıyorum vallah ahaha neyse şakayı bi kenara bırakmak lazım şimdi ben 6 ay önce doğum yaptm 1.69 boy 78 kiloyum şuan hamile kalmadan önce hiç 70 görmemiştm bile tamam hep etli butlu bi kadındım ama gerçekten taş gibiydimde hamile kaldım ve doğuma yakın tartıda 90 I gördüm Allahım çok kötü oldum vallah ama doğumdan sonra gider ya diye düşündüm gerçekten öylede oldu hep 63 65 68 kilo arasında gidip geliyordum 68 kiloylada hamile kalıp 92 yle doğuma girdim zaten doğum yapınca su ödem vs diye bazı kiloların yavaştan gittiğini hissettim emzirme döneminde ise 78 e düştüm yani 13 14 kilo falan verdim ama 10 kilo fazlam var ve veremiyorum ya gerçekten takıntı haline geldi artık çünkü hiç 70 i görmemiştm hayatımın hiç bi evresinde ama şuan tam 78 kiloyum gerçekten ben şunu yaptım ve şu kadar zamanda şu kadar kilom gitti diyen var mı ? Çoğu zaman çok iştahsızlım ama bazı zamanlarda çok iştahlı bilmiyorum napıcam 

7 Cevaplar

0 oy
(8,592 puan) tarafından
Şişkosun diyenlere  SENİDE YERIM BAKK diyin sussunlar :D
(244 puan) tarafından
Of insan takıyor ama ya şaka bi yana :(
-Reklam-
0 oy
(2,707 puan) tarafından

Bende mide ameliyatı sonrası 102 den 58 e inmiştim ancak 2 doğumdan sonra kilom arttı 64 lerde geziyodum en son ama çok aşırı stresden dolayı yeme isteği geliyo bana ameliyat olacakdım olamadım onun yükü var üzerimde bende sürekli yemek istiyorum bilmiyorum valla gidişat çok vahim olacak ancak sağlık yerinde olsunda verilir diyemiyorum kilo iyi değil bacım aksine büyük bir kambur 

(1,785 puan) tarafından
Keşke benide tüp mide ameliyatına alsalar bu kiloyla :d
(2,707 puan) tarafından
Ahahaa kızz ama oda kolay değil hani tamam kilo veriyon ama işde dikkat etmezsen yine ALIYON kiloyu bu ameliyat çok da kesin çözüm değil
(1,785 puan) tarafından
Bı kız arkadaşım olmuştu ve çok hızlı kilo verdi hicbisey yiyemiyodu
(2,707 puan) tarafından
İlerde kansızlık anemi oluyo vitamin değerlerin düşüyor falan bende hiç bir sorun olmadı ama işde böbreğimde kitle çıkınca herşey alt üst oldu bütün kan değerlerim karışık oldu
(1,785 puan) tarafından
Benim kan değerim hep düşük demir eksikligim de var ilaç yaziyolar kullanmıyorum bu ameliyatı olsam ölürüm heralde :D
0 oy
tarafından

Evet şu an bir tabak pilav ve bir simit gömdüm hala 40 kiloyum :(

tarafından
Emzirenlerde içemiyor canm
tarafından
Tamam canim teşekkür ederim zayıflık kaderim benim:)
tarafından
O şurupu ögrene kadar bende öyle diyodum
Ama artık 38 beden küçük geliyor ::)))
tarafından
Yaa ne güzel eşim kilo al diyip duruyor sinirim bozuluyor kız valla yiyorum ama alamıyorum napim
tarafından
Benim eşim de öyle diyordu şimdi yeter çok kilo aldın diyor bende yedigimi sanıyordum ama yemiyomuşum o şurup aşırı iştahımı aştı ne yesem kilo alıyom şimdide
Ben o şuruptan iki şişe kullandım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hemen hemen aynı kiloyla hamile kalıp aynı kiloyla doğuma girdim bende doğumdan 1 hafta sonra 83 e düşmüştüm şuan tekrar 90 kiloya çıkmışım ve yemeyi azalttım ekmek yemiyorm akşamları da yemek yemiyorum kiraz sapı ve mısır püskülü aldım kaynatıp içiyorum bildiğim her türlü çaya başladım inşallah verebilirim şu kiloları 
(244 puan) tarafından
Verirsen banada haber et inşallah verirsin canım
(1,785 puan) tarafından
91 kiloydum 2 haftada 1 kilo vermişim 90 kilo olmuşum canım :D
(244 puan) tarafından
Çaylarla mı
(1,785 puan) tarafından
Aslında çay içmeyi bazen unutuyorum 2 haftadır 3 kez falan içtim heralde az yiyorum akşam yemegimde ekmek yemiyorm sadece kahvaltı da yiyorum bide süt kürü yaptım onu içtim 4 gün boyunca tok tutuyor ve gereğinden fazla yiyemiyosun
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Üzülme canım her zayıf kadın bir gün şişman olacak benim gibi yer kilo almazdım ilk hamileliğimde43 kilodan 67 kiloya çıktım doğumdan sonra geri verdim ilerleyen yıllarda yavaş yavaş kilo almaya başladım 63 kiloyla tekrar hamile kaldım 82 kilo civarı doğum yaptım çok hatırlamıyorum doğumdan sonra 72 kilo da kaldım veremedim bir yıl  çabaladım veremedim kendim akapunkturla diyete başladım 5ayda 14 kilo verdim şuan yine hamileyim doğumdan sonra ne olur bakcez
(244 puan) tarafından
Ama iyi bişey değil kilo hiç bi açıdan
(1,068 puan) tarafından
Evet değil vercez diye bir yerlerimizi yırtıyoruz ama yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlıyor boğazı tutmakda bize kalıyo  ben 14 kilo verince kendimi kuş gibi hissetmeye başlamıştım yürürken ayaklarım yerden kalkıyordu zayıflığımın kıymetini kilo alınca anladım ama Türk kadınlarının geninde var bu kilo işi napalım güzel yemek yapıyoruz
0 oy
(1,723 puan) tarafından

Benim halam 40 kilo annem de 130 kilo halam hiç kilo alamıyor annem hep halama derdi ki şu göbeğim şıp diye senin üstüne düşeydi benim de senin de kilomuz düzelrdi ahskjgf:D

0 oy
(1,786 puan) tarafından
Aynı ölçülerdeyiz canım yalnız değilsin her gece yarın başliyim diyorum akşama doğru saçma bişey yiyip bozuyorum sonra pişmanlık .. armut piş ağzıma düş istiyoruz ama öyle olmıyvak taşın altına elimizi sokmak lazım zor olsada başarmak lazım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 253 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 427 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 466 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
29 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,106 puan) tarafından soruldu

397,179 soru

11,879,329 cevap

35,995 kullanıcı

...