0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızın boynunda ve yüzünde çok ciddi hasarlar varmış günlük anestezi alıyormuş ve ameliyathanede günlük yaraların bakımı yapılıyormuş. İlk 10 gün aşırı kritik bol bol dua edelim yavruya çünkü yaşı çok küçük 2 gündür 3 ameliyat geçirmiş. Ve halada anestezi altında ayrıca yaralar aşırı derecede derin olduğu için enfeksiyon kapmasi durumu çok. Dua edelim enfeksiyon kapmasin çünkü enfeksiyon kızın hayatına mal olabilir büyük ihtimalle köpekler aşısiz olduğu için. 

imageeğitim almış köpekler bile yasak yasak dediğimiz konu ise parkta bahçede yasak kalabalık ortamda yasak. Çünkü eğitimi tam almış olması onun bir silah gibi olması gerçeğini değiştirmiyor. 

Ve tutuklanan kadın çok******n sever olduğunu söylemiş o gün sitede değilmiş sitedeki herkes besliyormuş köpekleri eee şimdi bu******n sever kankimizi tebrik ediyoruz onun o kocaman sevgisi yüzünden bir kızın hayatı kaydı yüzünün  sağ tarafı felç kalacak kızın ve duymama ihtimali çok yüksek ha tabikide kendisiyle birlikte 3 kişide tutuklandı artık içerde bir çok hayvanı sevecek vakti olur. 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,616 puan) tarafından
Çok ciddi diyorum yemin ederim o an ordan geçiyor olsam vallahi elime taş alır kafasını ezene kadar vururdum çocuk iyileştikten sonra piskolijisi nolck onun tüm hayvanlardan korkarak yaşayacak 
-Reklam-
0 oy
tarafından
O hayvanları eğitmeye çalışana kadar biraz kendilerini eğitmeyi becerseler kaç cana mal oldu bu hayvanlar tamam yaşama hakları var hayvanlarını beslesinler ama nedir bu arkadaş ya o evladın günahi ne aynısını yapmak lazım o besleyene 
tarafından
İşin kötü yanı******n sevecek diye insan saygısini yitirmiş özür bile dilememiş
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Rabbim şifa versin dün haberi izlerken kanım dondu dayanamadı içim çevirdim Allah'ım bu nasıl bir acı inşallah tez vakitte iyileşir. Allah annesine babasına sabır versin ben kafayı yerdim 
tarafından
11 sene beklemişler çocukları olmamış tüp bebekle dünyaya gelmiş bu yavru
0 oy
tarafından

Böyle insanları tıkacaksın bir odaya ıslak sopayla vuracaksın yaaa. kahvaltı yaparken haberi cıktı aç sofradan kalktım 

tarafından
Kız ailenin tek evladı 11 senedir çocukları olmamış tüp bebek ile dünyaya gelmiş bu yavru
tarafından
Allah belâlarını versin valla kahroldum:(
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Allah belasini versin çektirdiği acının bin beterini çeksin  ****** sevgisiymiş  tükureyim ****** sevgisine çekip silahı vurucan allahin cezasini  köpek  değil canavar onlar kuşu sevin kediyi sevin  balığı sevin besleyecek hayvanmi kalmadi  yok ama milletin gözünü korkutmak için besliyorlar
(1,191 puan) tarafından
Köpekler yavrucağı surudukce heryer kan oluyordu ah yavrum yaşasa bile tüm hayatı bitti
tarafından
Yemin ederim hiç söyleme orayı o kanı gördüm dünden beri titriyorum korkudan benim bile bir yerim kesilse aciyor o kız onca ısırığa nasıl dayandı doku ve deri kaybı mevcut diyor çekmiş koparmış
(1,191 puan) tarafından
Kemiğe kadar geçmiş çocuğu yemişler i t oğlu i.tler  zaten çocuk bayilmiş  dı acidan  hiç hareket etmiyordu
tarafından
****** severler daha köpeği seviyordu lanet olası or.ospu alenen karakter or.ospusu benim köpeğim bir kızı yicek vallaha kendi köpeğim bile olsa ellerimle öldürürüm
(1,191 puan) tarafından
Adam lar bagiriyor silah yokmu diye biride cikmis diyorki yaklasamadik bizi de parçalar diye  korkmuşlar  gencecik çocuk kurtarmiş
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allhım  öyle  birşey  yaşatmasın  ben o köpekleri  paramparça eder deserdim ben  

Hayvann severligin  de bir sınırı  var  insan  canına  zarar  veriyorsa  başlarım  hayvann  sevgisine 
tarafından
Ben orda olsam kimin çocuğu olduğunun hiç bir önemi yok alırım elime bıçak salarım gözüne gözüne
(5,949 puan) tarafından
Aynen öyle  canım keske  ayırmak yerine  o köpekleri  oldurseler miş  hiç  yoktan  bu kadar  ağır  olmazdı  o çocuk
tarafından
Bende onu anlamıyorum dakikalarca savasmislar bir insanın hayatı bu kadar ucuz olmamalı
(5,949 puan) tarafından
Kesinlikle  öyle  hayvann  sevgisi  diye  küçücük  çocuğun  hayatına  mâl oldular
0 oy
(2,699 puan) tarafından

İnsan evladı kendini bile eğitemezken birde köpek eğitimine soyunuyolar sinirden elim ayağım titriyo halen izlemez olaydım adı üzerinde köpek ne kadar eğitirsen eğit en ufak bir hareketinde saldırıya çok meilli çünkü köpeklerin kanında var bu durum 

tarafından
Yemin ederim bak uykum gelmedi bir allahin kuluda çıkıp köpekleri oldurmemiş belki o an birisi gözüne falan bıçak saplasa köpek bırakacak ama dakikalarca köpeğe zarar vermeden ayırmaya çalışılmiş
(2,699 puan) tarafından
Birisi iyi yumruk çakmış ama sıkacaksın boğazını onun başka bırakmaz zaten
tarafından
Direk bıçaklayacaklardi kuzum belki tuttuğu an bıçaklasalardi şuan o kız bu denli hayatı risk taşıyor olmazdı
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Rabbim safi ismi hürmetine acil şifalar versin yavruya insAllah

tarafından
Amin kuzum benim inşallah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende internet ten takip ediyrm ya inşallah iyi olur :-(
tarafından
İnşallah yemin ederim tek temennim bu Allah inşallah Şafi ismiyle şifa versin
0 oy
(416 puan) tarafından
Kurban olurum ya Rabbim şifa versin inşallah minik yavruya 
tarafından
Amin canım benim inşallah Allah bir an evvel sağlığına kavuştursun o miniği
(416 puan) tarafından
O kizin anne babası nerdeymis ya ben haberlerde görmedim o yaşta dışarda tek olması doğru degildi
(416 puan) tarafından
O kadar içim yandı ki
0 oy
(800 puan) tarafından

Videoyu dün izlemiştim allah kahretsin o sahipleri 

Her kan leşti hele o kızın en sonki hali:'(

Kuzum ya inşallah atlatır inşallah bişy olmaz 

Inşallahsahipleri en ağır cezayıalır 

0 oy
(5,320 puan) tarafından
İnşallah içerde hallederler diğer mallara örnek olur yeter ya bu nedir başlıycam itine köpeğine . Neymiş yaşam hakkıymış onlar yaşıycak diye biz mi ölelim başlarım sevgisine manyaklık bu başka bişey değil. 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla kusura bakan baksın keske o an o köpeklerim yaninda olsaydim acimqz öldururdum yani ırkı yasak mal mal yok ****** sevgisiykis suymus buymus tmm da bu vahset yani ya merak etme boyle sorumsuz insanlar oldugu surece daha cok böyle seyler  goruruz 
0 oy
tarafından
Ömür gedikte destek veriyor. Bikac kötü vaka için niçin hayvanlar toplatılsin diyor. Giden canlar ,  yaralanan ve bir ömür atlatamayacaklari travma geçiren yavrular için bikac kötü vaka diye bahsediyor. İçler acısı...
0 oy
tarafından
Şerefsizler RABBİM o miniğimize acil şifalar versin tez vakitte sağlığına kavuşmayı nasip etsin Rabbim 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çocuklara yapılan zulümler içerde hiç hayirli olmuyor onlarıda bı güzel hayvnca severler ins.

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 824 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 346 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 1,114 göst.