0 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından

Merhabalar kızlar :)

Önceki postlarımdan biliyorsunuz. 2 aylık bebeğim var. Epilasyona vakit bulamıyorum ya. Ben pis miyim yoksa tembel miyim bilmiyorum ki ;)

Siz nasıl vakit buluyorsunuz? İğrenç bir kadınmışım gibi hissediyorum kendimi ya

7 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim benimde hic vaktim olmuyodu esim 30 dk cocuga bakarken ayda bir kuafore gidiyodum. Hala öyle yapiyorum. 
(299 puan) tarafından
Ya şimdiye kadar hiç kuaföre gitmedim canım epilasyon için. Şimdi de çok zor geliyor gitmesi açıkçası
(7,791 puan) tarafından
Ben bekarliktan gidiyorum canim. Bekarken de calisirdim vaktim olmazdi :D
(299 puan) tarafından
Ben hep kendim yaptım şimdiye kadar. Şimdi de kuaföre gidip açılmaya utanıyorum sanırım canım :)
(7,791 puan) tarafından
Canim hiç imkanın yoksa bi kere git bacak için tek git bi bak misal icine sinerse ayda bir gidersin ne diyim ben oyle basladim :)
Zaten bide kuaforde çalıştım ben bi dönem ilk o zmn basladim
-Reklam-
0 oy
(2,821 puan) tarafından
Canm valla ben uyutunca yanında yapıyordum o zamanlar uyanınca sallıyordum hemen beşiğinde
(299 puan) tarafından
Ben de bugün öyle yapmaya çalıştım. 40 dakika ancak uyudu. Sonra da uyandı. Benim işler de yarım kaldı :)
(2,821 puan) tarafından
Yarında devam et canm kendini salma bebek var die ben bi gün kol bi gün bacak öle idare ediodum napayım  şimdide geceleri yapıyorum
(299 puan) tarafından
Ayy kendimi çok pis görüyorum ya. Doğumdan önceki ben ile doğumdan sonraki ben, before after gibi :D
0 oy
tarafından
1 gün ev işi yapma bebeğe esin baksın sende vücut temizliğini  yap.
(299 puan) tarafından
Başka çaresi yok gibi görünüyor
0 oy
(4,172 puan) tarafından

Valla kim olsa pis hisseder canım durulmaz öyle bebeğe hic bakan yok mu yarım saat olsa ya kuaföre git ya kendin hallet günah öyle bekletmek sağlık açısından da iyi değil erteledikçe kalır bugün halledeceğim de hallet mesela canım :)

(299 puan) tarafından
İnsana çok değilsek gelmiyor mu ama canım. Doğumdan önce her işimizi ne kadar düzenli yaparken şimdi her işimizin aksıyor olması sadece beni mi rahatsız ediyor? Böyle hiçbir işi beceremiyormuşum gibi bir his
(4,172 puan) tarafından
Valla ben daha yaşamadım martta gözüküyor doğum o zaman bende bu hallere düşeceğim biliyorum şimdilik konusması kolay yani bana :D ama biliyorum başıma gelecekleri şimdiden psikolojimi hazırlamaya çalısıyorum :)
(299 puan) tarafından
Aman boşver şimdiden düşünüp de canını sıkma :) hatta bu postları hiç okuma bence :)
(4,172 puan) tarafından
Dimi bence de öyle yapmalıyım :)) kendimi korkutmuyum belki benimki uysal uyuyan Bi bebek olur neden olmasın ki :) hayaller :))
(299 puan) tarafından
Bence de :))
0 oy
(13,147 puan) tarafından
Uyurken yanında oturup yapardım sessizce napim başka çare yoktu 
(299 puan) tarafından
Ayy benim de öyle olsun. Bir başlamışım bir bitirmişim, hâlâ uyuyor olsun
(11,217 puan) tarafından
2 aylik daha iyi emzir uyut ses felan yoksa uyur en az bi saat benim buyuk uyutmuyor .
(299 puan) tarafından
Çocuğumun bu zamanlarını çok arayacağım sanırım
(13,147 puan) tarafından
Valla arayacaksın kız 19 aylık saat 2 oldu ağlıyor uyumuyor
(299 puan) tarafından
Korkuyorum :(
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kiz gel sarilalim : D bugun kardesime dert yaniyordum. Sen iki cocukla nasil yaptin diye. 3.5 aylik bebegim var wc de 5 dakika bile duramiyorum. Agda yapmam lazim bir haftadr bir turlu zaman olmuyor. Esime biraksam degil bir saat 10 dakika bakamiyor. 
(299 puan) tarafından
Sarılalım canım :) aynı ben. Eşimin bakması için çocuğun çok keyifli olması lazım. Öyle çocuğa herkes bakar. Azıcık ağlasın, bu çocuk aç diyip bana vermeye çalışıyor. Nerede ben epilasyon yapacağım diye saatlerce bakacak
(11,217 puan) tarafından
Bakmiyorlarsa kndileri bilir. Ahanda yeni bahanemiz beklesinler : D
(299 puan) tarafından
Bence de :D
0 oy
tarafından
bebeği yatirdiktan sonra yap cnm.uyansa  bırak tekrar yatmasını bekle öyle olur en fazl a???kaç aylık bebek 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 145 göst.
30 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde oguzelikiziakc (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
15 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cnsn (118 puan) tarafından soruldu

382,271 soru

11,445,383 cevap

35,016 kullanıcı

...