0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 yil bitti evliyiz fakat her pazar üzerimiz kayinvalidem tarafından yapilmis bir plan var dunde yine ordaydik kayinvalidem başladı ee pazar koye gidelim yada hep birlikte bizde olalim yada soylw yapalim ama soran yok bize bende eşimi cektim kenara dedimki bizde bi aileyiz bir bizede sorulsun belki biz bas basa bir pazar gecirmek istiyoruz bana dediki geciririrsin ailenle hafta ici bas basa cok kotu bozuldum konusmuyorum simdi . Ben haksiz miyim kaynanam dusuncesiz artik ona kızmıyorum ama sinirim dur demeyi bilmeyen kocama :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok haklısın. Bana göre pazar günü ailecek dışarı çıkıp gezme veya evde vakit geçirme günüdür. Kaynana maşallah oğlunun boş vaktini arıyor çekmek için. Ama sorun kaynanada değil senin kocada o da gitmek istiyor belli ki.
tarafından
Aman tartışmayalim aman tadimiz kaçmasın diye herseyi basa kalkan bir insanda degilim ama bu defa resti cektim vakit gecirecek bir es bulursan hafta ici gecirrisin dedim. Ama abarttim mi diye dusunuyorum. Bizim sayilidir bir pazarı yalniz gecirdigimiz hele bir pazarida benim ailemle gecrirsek kalan 3 pazarı kaynanama ayiriyoruz ama artık yetti diyorum
-Reklam-
0 oy
(13,212 puan) tarafından
Eşinde bitiyor olay canım. Eşinin istememesi lazım ilk önce sonra o da bırakıyor bir süre sonra 
tarafından
Biz asamadik canim 2 aylik hamileydim bu konu icin tartismistik bide calisiyordum sinir krizi gecirdim elim ayagim bosaldi bebegime kesin bisey oldu demistim. Bana ozaman sen bu evlilige uyum saglayamiyorsun demişti sirf sebep buydu. Bir duzenliyoruz bir sar basa yapiyoruz
(13,212 puan) tarafından
Canım eşine anlat. Hatta bı kahvaltı salonundan yer ayırt sabah kahvaltıya gidiyoruz de al götür ordan AVM gidin sinemaya girin beraber vakit geçirin. Dünya annesinin üstüne kurulmadı
0 oy
(1,045 puan) tarafından
İlk başlarda bizimde öyleydi kuzum ne pazarımız vardı ne haftaiçi hergün annesigildeydik. Eşimle düzgünce konustum ondan sonra haftada bir gittik pazar gününede onlar bisey ayarladıgında önceden haber verseydiniz bizim bugün şu işimiz var diyip iptal ediyor. 
tarafından
Kac defa konustum canim hamilelikte bir defa krize girercesine agladim bile ama düzeliyor 1 2 ay sonra aynısı. Ben bisi demek istemiyorum istiyorum ki kendi kessin önünü sindiremedigim ben ailemle dahi plan yapacagim zaman bi ariyorim kendini musait misin bugun diye soruyorum. Verdiğini alamamak zoruna gidiyo insanin bir sure sonra tasiyorum su anda konusma istegim dahi yoktur ve hâlâ kendimi sorguluyorum acaba benmi abarttim diye
0 oy
tarafından
Sen aile olmuşsun ama kocan olamamış maalesef dur demeye de niyeti yok zaten gibi
tarafından
Benim napmam gerekiyor peki :(
tarafından
Zamanını bekleyeceksin. Her zaman eşinin iyi olduğu bir zamanda muhabbetini açacaksın. Gayet güzel dille 3 5 belki 10 defa yapacaksın bi zaman sonra gelir sözüne. Erkeklerin kafası nedense evliliği biraz geç alıyor. Aile kavramını anlamaları uzun sürüyor
0 oy
tarafından
Haklısın canm , 
0 oy
(712 puan) tarafından
Pazar günü kocamla geçirmeye severim birbirimize sormadan ailelere sözde vermeyiz..

Hafta sonu ikimizin sonucta
0 oy
tarafından
Kaynanan oyle dediginde siz gidin biz dolasmaya cikacagiz esimle desene cnm. 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Az önce aynı yorumu başka posta da yaptım. Keşke bu uygulamayı erkekler de kullansa. Ozaman kadınların içinde neler yaşadığını neler hissettiklerini tarafsız bir şekilde görebilseler. Ozaman belki kendilerine çekidüzen verirler ve karşısındakini anlarlar. 
tarafından
Kesinlikle bir günlüğüne bizim yerimize geçebilseler keske

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 260 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Yyuuu9090 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 458 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 505 göst.
9 Ocak 2021 Aile kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu