0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim apartman da her yılda bir galiba tam bilmiyorum yönetici oluyor eşim tutturdu bu sene ben olucam bak hayatım olma çalışıyorsun buradaki insanlar cins uğraşamazsın boşver başkası olsun dedim beni dinlemedi oldu bi tane kadın var deli mi de ne aidatı verir ne de binaya huzur sürekli gelene geçene beddua eder öanyak bir kadın oğulları da sorunlu kendisi gibi geçen de kaç kere aradı oğlu neymiş çocuklar ses çıkartıyorlar mıs ya bunlar cocuk kimse rahatsız değil bir tek onlar rahatsız kendileri gibi neyse babam yani kayınpederim çocuğa biz çocuklara napalım cocuk mu oyunda oynar ses te yapar çocukları kısıtlayamqzsınkz kımseden ses çıkmıyor bi tek siz sorun çıkartıyorsunuz dedi neyse bugünde kadın gelmiş çocuklar çok ses yapıyor söyle böyle ben dedim teyzecim biz napabilirz çocukları kısıtlayalim bağıralım napalım dedim sürekli değişik değişik konuşuyor bende dedim babamla konuşursunuz iyi günler kapıyı da onun anladı dilden üstüne kapattım sonra beddua ede ede gitti babamı aradım baba böyle bir durum var bende böyle yaptım boşver iyi yapmışsın sen takma kafana ben halletcem dedi yani beni bile delirti kadın ya 

1 cevap

0 oy
(1,696 puan) tarafından
En iyisiini yaptın canım benim ya cins oluyor insanlar 
tarafından
Haklı olduğunda yani
(1,696 puan) tarafından
Çocuk bu yani ne kadar dur dersen beş dakika durur 6.dakikada durmaz
tarafından
E yani durup ta çocuğa bağırıp kısıtlayamazsın ki cocuk bunu unutmaz her hatırladığında düşünsene böyle bi abla böyle bir teyze var dı cok kötü bide bağırmayan onlara iyilikle yaklaşan bi abla yada teyze düşün allah razı olsun der gerçekten yani ben bana yapılanları unutmuyorum çocukken ki onlar suan bizden daha Zeki :)
(1,696 puan) tarafından
Bu zamanın çocukları daha zeki unutmazlar büyüyünce akıllarına gelir üzülürler bende unutmam bir teyze bagırır tas atardı bize
tarafından
Bende yaz kursları oluyor ya namazı utancımdan anlatamamıstım hoca çok kötü kulagımı cekmişti Allah’ından bulsun ölmediyse öldüysede onun için cehennemde yansın çünkü canımı çok acıtmıştı ve o zaman 8 9 yaşları falandım hatta belki de daha küçüktüm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 343 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 361 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 646 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy