0 oy
833 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Benden 10 yaş küçük görümcem bana soğuk davranıyor. Yenge bile demiyor ismimin arkasına abla koyuyor işte. Hiç aramaz sormaz. Dayısının gelinleriyle pek sıkı fıkı, 2 si benim yaslarımda hatta biri benden küçük onlara bile yenge diyor bana demiyor. Onlarla selfi çekinir gönderilerini beğenir benimkileri beğenmiyor. Birlikte yürürler güler sakalasırlar. Gelipte şöyle bir sohbet etmez. Odasında telefon bakar. Anca babası telefonu kıza veriyorum konuşun der o zaman iyi misin falan der kısa kesip hadi o zaman iyi geceler der kapatır.

16 Cevaplar

0 oy
(12,968 puan) tarafından
Çokta umrunda boşver demekki araya mesafe koyuyor 
(148 puan) tarafından
Mesafe koysa hergun niye bize geliyor anlamıyorum kendisi istemiyor evine gidilsin ama hergun bize geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendisine sormalisin bence 

Bide yaşça küçük heralde bence pekte umursama
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Belki senden bi yakinlik goremiyor canm.sn3 ara napiyosun de.gel bseler yaoalm de.bnde yengeme .... abla derim.ama severim ben anneme gttgmde kosarak gelir yanima ve benden buyuk olmasina ragmen.kahvede yapar asla buyuk kucuk davasi olmaz.yani dmem o ki sana abla diyorsa sende ablasi gibi ol.
(553 puan) tarafından
Bende siz gibi dusunuyorum
(3,101 puan) tarafından
Aklin yolu bir kuzu
(553 puan) tarafından
Yanı hemen herkez cekememezlik kıskançlık diyor ama benim gorumcemle de bastaa öyleydik o pek yeni insanlarla yakın olamaz şimdi anlıyorum alışverişe çıkarırdım özel günlerini atlamazdim  ama ben hep ablası gibi oldum şimdi de şükür oda benim kardeşim gibi oluyor herşey karşılıklı :)
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Bana adımla sesleniyolar yenge felan yok yaslarimiz yakın diye ,18 yaşında görümcem ben 22 yim bide benle yaşıt var ikiside yenge demiyolar ben napayım :) 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Abisinden kıskanıyor.
0 oy
tarafından
Ayy bacım ilk postunu ggörümce diye almasaydın keşke salla gitsin 
0 oy
(434 puan) tarafından
Valla cnm crkememrzlık var galıba bosver ya sen nıye kafana takıyon elinde sonuna kıcına yapışır
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kiskaniyor bunlar canm
0 oy
(72 puan) tarafından
Amannnn salla gtsinnn  sende yüz verme hiç sevmem bende görümcemi negatif enerji yayıyor ortalığa
0 oy
tarafından
Yaşıt değilsiniz sonuçta sıkı fıkı olmak için bence bu  kadar takılma içinden gelmiyor olabilir yenge demek Allah başka dertler vermesin takılma 
(3 puan) tarafından
Ama dayılarının gelinleri benim yaşlarda onlarla çok samimi yenge diyor onlara
0 oy
tarafından
Görümce görmeyim ömrümce salla gitsin boşver sende ona mesafeli ol :)
0 oy
tarafından
Herkes herkesle samimi olmak zorunda değil ki bacım elektriğinin tutmamistir olabilir boşver daha çocuk o 
0 oy
tarafından
Ben yenge denmesini istemem ya abla daha samimi zaten 23 yaşındayım yenge sanki 40 gibi
0 oy
tarafından
Onu umursuyosan ara çağır evine yakınlaşma ancak bu şekilde olur cnm
0 oy
(849 puan) tarafından
Bacım boşver boşa dememişler "Görümce görümce görmeyim ömrümce" diye :D
0 oy
(553 puan) tarafından

Canım beim yaşca küçükmus senden benim Gorumcenle de aranda 8 yaş var ve bana da abla der. Hiç takılmam hatta benim için daha iyi. Belki seninle o iletişimi kuramamıştır yakın olmak için. Yakalasanız ortak noktalar bulsanız yakın olursunuz :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 2,958 göst.
15 Kasım 2018 Aile kategorisinde Emirinannesi (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 371 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 547 göst.
0 oy
19 cevap 1,663 göst.

379,117 soru