0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Mesela ben kaynanam gidiyorum bebegime kiyafet bez islak mendil herşeyi getiriyorum o yedek kiyafet bile getirmiyor çok duzensiz çocugun üstu başi hep kirli cok uzuluyorum durumuda gayet iyi neden boyle bu anlamiyorum yazik o bebege daha once bana birakip gitmisti hatirliyorsaniz gezmeye gitmisti

11 Cevaplar

+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Yanı yanlş anlamayında herkesın tercıh meselesı sen nıyr bu kadr dert ettın onu anlamıyrm.benım görumcelerımde pasaklıdır tertıp duzen yoktur gıydırdıgı bı saat sonra leş gibi olr ama bu brnı hıc rahatsız etmedı banane herkes kendıni gösterir.Coukta onu görüp onu yaşayacak işte 
-Reklam-
+1 oy
(80 puan) tarafından
Valla ben hiç o pasaklılardan  degilim,  ben anneme giderken 1, 2 gün kalacak olacam   bissürü çamaşır  alıyorum  hem büyügüne hem küçügü ne  aman Allah,  kapıda ki kıyafetler eve gelirken cıkartılar. Yemek yedikten sonra  üst baş kirlenir cıakrtılır  yani,  anlamam  bu anneleri, kınamıyorum  ama temizlik şart  
(279 puan) tarafından
Bende kinamiyorum ama dogru durust bakmiyor sevmiyor sanki cok garip bir insan kimse onu cozemiyor
+1 oy
(504 puan) tarafından
Ahahahah görümceler hep mi aynı:D
(279 puan) tarafından
Valla bilmiyorm
+1 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım yapı meselesi boşver bir insan nasıl rahat ediyorsa oşekilde hayatını yaşar 
(279 puan) tarafından
Dogru ama dogru durust yemek bile yedirmiyor uzuluyorum cocuga
(1,056 puan) tarafından
Yemek konusuna üzüldüm şimdi yaa
0 oy
(847 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sonrada başkasına kulp bulur beceriksiz diye. Sana birşey diyim mi yine de bise demek istemiyorum ina belkide dertleri vardır. O da bir kadın sonuçta bilemeyiz. Sor bakalım ne den böyleymiş 
(279 puan) tarafından
Soruyorum hep ama takmiyor insani çocugun altini bile bazen degistirmiyor hep pişik cocuk hep ac resmen o yiyor ama onu takmiyor kucagina alip sevdigini bile gormedim umursamaz surekli elinde teleffon cocuk kendini yirtiyor bakmiyor bile
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Görümcene sorman daha iyi olur canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Pasaklıdır böyle şeyleri dert etmiyordur çocuğun üstünü başını da umursamıyordur doğal olarak 
(279 puan) tarafından
Mesele sadece o degl bazen altini bile degistirmek istemiyor yazik cocuga
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Kiz gorumcenin dedikodusunu mu yapalım seninle :)) sen onun anneliğini çocuğa bakım tarzını beğenmiyor ama sorsan belki oda seni beğenmiyor dur 
(279 puan) tarafından
Ben beğenmiyor degilm bak mesela yemek yiyoruz o yedirmiyor cocugu kendisi yiyor cok rahat biz veriyoruz cocuga ustu başi hep pis altina ediyor cocuk sonra degistiririm diyoe hep pişik bebek kadin o kadar rahat ki anlatamam
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Görümcene bı sor bakalım 
(279 puan) tarafından
Çocugu itip kakiyor yemek yedirmiyor bazen biz veriyoruz ugraşmiyor yani soruyorum off banane diyor takmiyo hicbir seyi
0 oy
(888 puan) tarafından
Kendi giyimi ev düzeni de öyleyse demekki o öyle bir insan 
(279 puan) tarafından
Vallahi bende şaştim kaldim cocugu sevmiyor resmen hep itip kakiyor sanki onun degil
(888 puan) tarafından
Ne diye cocuk yaptıysa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 695 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Tekaskallah9056 (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 488 göst.
0 oy
16 cevap 834 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde Skdd60 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy