+1 oy
798 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar bu saatte salonda iki büklüm bu halimle yatıyorum yetti artık ya son ayım eşimle yatağa sigamiyoruz birde en ufak bi hareket etsem tuvalete gitsem yada yatakta dönsem eşim kızıyor bağırıp uykumu kaçırıyor içerde bi oda daha var orada rahat yatılıyor o cekyatta yatıyordu ama bu akşam bana sormadan yaşlı babaannesini almış getirdi ona da yatağını verdik şimdi ben kaldım böyle eşim kimildadin diye kızınca kalktım yataktan salonda minicik koltuklarda sürünüyorum bıktım bunların sülalesinden o kadar benciller ki hiçbirinde zerre merhamet yok sinirden kiricam telefonu falan sülalecek sormadan Cat kapı gelip kalıyorlar kocam desen uyurken yanında çıt istemez nasıl baba olacak ben bilmiyorum 

25 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Çok rahatsız oluyorsan kalk git defol içeren yat deseydin hamile olan sensin manyak mi ne.. keyfimizden canlanmiyoruz ya ben de çok canlanirim oflar putlarım hatta yatakta dönemem eşimi durtukleyip bana yardım etsene derim uyurken yinede sesini cikarmaz onunda çocuğu sonuçta 
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kiz sen esimi gonderseydin ya kendin niye gidiyon?
(220 puan) tarafından
Gitmiyor ki uflayip söylenip duruyor neymiş hiç uyuyamamis niye tuvalete gitmişim sabah nasıl işe gidecekmis onu mu dinleyecem nerden düştüm içinize dedim çıktım geçtim odaya uykumu mahvetti
(7,791 puan) tarafından
Ben de oyleydim ya nefes alamazdim o bir puf dese sen iki puf de  babaannesi de varmış laf da edemezdi. Çok istiyosan git babaannenle yat dicektin. O donmeden uyur dicektin. Git yatagiba yat soyle sen ise gideceksen bende burda can büyütüyorum can. Haddini bil kendim yapmadim bunu kavga etmek istemiyossn don kucini yat yada yallah obur odaya de kendine bak.
(220 puan) tarafından
Şimdi işe gitti kalktım trip atıyorum adam benden tripli orayi burayı yıka yıka bağıra bağıra gitti uyuyamamis yok nereye laf söylüyorsun üstüne az daha git sesiyle apartmanı yıkar arsız
0 oy
(1,220 puan) tarafından
O gitsin yatsın orda burda hiçbir şekilde yatağımı vermem valla veririm çocuğu da uykusuzsam güzelce yatağımda uykumu çekerim eşine de inşallah birazcık insanlık diiyorm 
0 oy
(695 puan) tarafından
Sülalesi rahat demek ki Rolleri degstinz sanirm seni rahat ettrmesi gerekirken kendi rahatini düşünüyor 
0 oy
(961 puan) tarafından
Sen gitmeseydin eşini gönderseydin uyuyamıyorum rahat değilsen içeriye git diye
0 oy
(347 puan) tarafından
o eşine de ki git cehennemin dibinde yatt dengesiz adam
0 oy
(147 puan) tarafından
valla eşimde bana daha  karnım çok ufak ken ayağıtla 2 kere falan dokandı bağırınca  uykudan nasıl kalktığını bilemedi şimdi ben bi köşede  o bi köşede yatarız arada belin kulamın dibine kadar  girer ama :-D bekarken çıt sesine uyanırmış edermiş tabi ilk evlendiğimizdede öyleydi ama alıştı artık bomba patlasa duymuyo 
0 oy
tarafından
Sen niye rahatını bozuyosun . Çocuk olunca ne *** yiyecek . Onun sesinden evden kaçar herhalde . Rahatsız olan o sen değilsin o gitsin yatacak yer bulsun
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Çok düşüncesiz ,hakkına giriyor ayıp ediyor yazık ediyor gerçekten. Ben eşime tutunarak sağa sola dönüyorum mecbur oda destekçi oluyor  böyle olmalı 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bacım çocuk çok zor bişey çocuk her gün ses yapar uyutmaz. İyice düşünüp taşınıp öyle yapsaydınız keşke. O kocan o çocuğa dayanabilecekmi sonra haberlere çıkan o********z adam gibi çocuk huzurumuzu kaçırdı çok ağlıyo diye çocuğu itip kakmasın. Bakabileceğinize dayanabileceğinize emin olup öyle yapsaydınız keşke. 
(220 puan) tarafından
Çocukları çok seviyor dokunmaz çocuğuna rahatına düşkün ama onun dili bana anca ben bu zamana kadar hiçbir çocuğa kötü davrandığını görmedim adamın derdi zoru uyku anca yine bana söylenip durur valla açık açık soyledim çekemem artık alır valizi giderim
0 oy
tarafından
Benimde son 2 ay baya yatakta kivraniyorum o yüzden eşim salonda ben odada yatıyorum bazen bende salonda yatıyorum nasıl iyi hissedersem kramplarim çok oluyor çünkü 
0 oy
tarafından
Eşin dengesiz biri galiba. Madem uykusuna böyle düşkün evlenmeseymiş
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Keyfine hele gitsin kendi yatsın düşüncesiz 
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Zorla mı yaptın sanki canım. Rahatsızsa kendisi salonda uyusun 
0 oy
tarafından
Kız sen nie kalkıyosn rahatszsan sen kalk gt deseydin . Allah yardmcn olsn canm bebek doğumca da rahatsz olur kendisi
0 oy
(119,247 puan) tarafından
valla bende oyleyim yaa esim nefes alsa uykum kaciyo 
0 oy
tarafından
Çok düşüncesiz bir kocan var sonuçta onun çocuğunu taşıyorsun onun çocuğu için bu kadar sıkıntı çekiyorsun. Babanın evinden getirmedin ya
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ayy bilirim son ay nasıl zor geçer heleki geceleri 345567789909765322 kere tuvalete kalkılır  ama eşimde çok bencilmiş  
0 oy
(581 puan) tarafından
Bırak o gitsin sen gitme 
0 oy
(669 puan) tarafından
Gece kırkkere döneriz öyle bi takıntımız yok çok şükür bi horlayınca dürtüyorum hamileykende gece kaldırıp döndür beni diyodum senin eşinde baya abartmış sabaha kadar kıpırdamadanmı yatcaksın ben senin yerinde olsam atardım odadan kapıyıda kilitlerdim gidip salonda o yatsaymış nasıl baba olcak gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 808 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
0 oy
10 cevap 294 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 400 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Morchella (165 puan) tarafından soruldu

379,180 soru

11,350,472 cevap

34,818 kullanıcı

...