0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim evde yok uzun zaman sonra ilk defa gece vardiyasında geçti oğlumla tek kaldım komşumu çağırdım geldi oturduk biraz onun da 4 aylık bebeği var uykusu geldi huysuzlanınca oturamadık çok fazla bi kahve içip kalktı benimde oğlum uyudu oturuyorum öyle tek başıma canım sıkılıyor 

13 Cevaplar

0 oy
(676 puan) tarafından
Bende sıkılıyomm kocamm evde degilll
tarafından
İlk doğum yaptığımda kalmıştı geceye sonra hiç kalmadı oğlum 10 aylık oldu yine vardiyası değişti ya
(676 puan) tarafından
Hadi hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Ailen yakın değil mi canım gidip kalsan bizimki de 3 gündür gece nöbetinde ben de evde tek kalmıyım diye anneme geldim en azından vakit geçiyor böyle 
tarafından
Yakın canım ama annemler bodrum katında oturuyor ve ev çok soğuk oğlum üşüyor orda hasta olmadım diye gidemiyorum
(4,170 puan) tarafından
Anladım canım doğrudur en azından yanında kalmaya biri gelse yine canın sıkılmaz bizde bizimkiler gelemiyor hamileyim diye beni de tek bırakmıyorlar ben mecbur geliyorum düzenim bozuluyor ediyor ama ne yapayım Bi yandan da diyorum haklılar evde Allah korusun tansiyonum çıksa bir şey olsa tek basıma ne yaparım diye burda kalıyorum
tarafından
Annem çalışıyor canım o yüzden gelemiyor babam da rahat edemiyor o yüzden gelmiyor beni çağırdılar bende oğlum üşür diye gitmedim
(4,170 puan) tarafından
Neyse artık idare et canım hosuna giden seni eğlendiren şeyleri yap ne bileyim kitap oku izlemediğin dizi film varsa aç interntten izle kaza namazı kıl kuran oku geç uyuyan Bi arkadasın varsa ara onla konus falan öyle işte :))
0 oy
tarafından
Ben öyle deyince annem, sıkılmayan canımı sana vereyim derdi :)
tarafından
Ahahhaa
0 oy
tarafından
Uyusana zaman daha çabuk geçer 
tarafından
İlacımı alıp yatıcam canım
0 oy
tarafından
Oglun uyumuş sende yatıp uyu bence
tarafından
İlaç kullanıyorum canım onun saatini bekliyorum yatıcam bende inşallah uyuyabilirsem
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Yat uyu kız yada karıncalı kütüğe otur

Annem öyle der :P

tarafından
Yatıp uyumayı tercih edeyim ben yinede :))
0 oy
tarafından
Cnm kitap ye yada filim izle 
tarafından
Tek başıma sarmıyor ki ya film izleyemem yatarım şimdi uyumaya çalışırım
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Benimde kocam yok ama birazdan gelir çocuklar uyuyo bende cayimla burda takılıyorum 
tarafından
Oh ne güzel bende uyuyabilirim inşallah
0 oy
tarafından

Kötü espri yapıp gidiyorum 

Sıkı can iyidir kolay çıkmaz :P

tarafından
Baya kötüydü hemde gidip yatayım en iyisi :))
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim kocam evde ama bende cok sıkılıyorum doguma 8 gun var evin icinde kendimi bi oraya atiyorum bi buraya bide bugun icimde farkli bi sıkıntı var kafayi yicem heralde :))
tarafından
Bide doğuruyomuşsun :))
(1,334 puan) tarafından
Ahh keske ama hic bir belirti yok valla üzülüyorum :)
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Film aç film izle canım 
0 oy
(276 puan) tarafından
Benim eşim evde yine de canım çok sıkılıyor
0 oy
tarafından
Benim de  eşim 4 aydır  yok bende çok sıkılıyorum içim buruk ağlamak istiyorum):

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 279 göst.
+1 oy
13 cevap 211 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 249 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu