0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
 Kizlar sizin 2021 de unutamadiginiz sey neydi  benim supriz hamileligim beni en cok sasirtan sey bu oldu 

29 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
31 aralik gecesi hamileligimi ogrendim. 2021 yili hamile lohusa ve bebek olarak gecti gitti :)
(37 puan) tarafından
2022 deki halim o olacak insAllah benimde :)
(11,217 puan) tarafından
Evt ama hic birsey anlamadim. Gecen yildan vitti gitti birden : D kizimda 4 aylik olucak .
(37 puan) tarafından
Telastandir :)))
(11,217 puan) tarafından
Aynn :)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acı tatlı geçirdik genel olarak olumlu şeyler oldu 2022 den çooook umutluyum herşey daha da güssel olacak Allahın izniyle tatlım
(37 puan) tarafından
InsAllah valla umudum o
0 oy
(416 puan) tarafından
Sadece 2021 de kızımi kucağıma aldım en mutlu olduğum zaman
(37 puan) tarafından
Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin mutlu anne mutlu cocuk
(416 puan) tarafından
Amin amin
Aynn valla kızım sayesinde mutluyum su hayatta benim tek mutluluğum kızım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Gözlerim görürken bile özlediğim  cennet kokulu oğluma kavuştum.
(37 puan) tarafından
Allah ayirmasin canim darisi bana :)
(1,964 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Rabbim sağlıkla kavuştursun bebeğine inşallah
(37 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(506 puan) tarafından
Evlenmem dışında herşey guzeldi yanlış seçim yapmışım bunu geçte olsa anladım ve şuan 7 aylık hamileyim.
(506 puan) tarafından
Ne koruması adam bide icralık evimiz vardı kardeşinin üstüne yaptı dükkanımızı kardeşinin üstüne yaptı arabasını ablasının üstüne yaptı altınlarımin hepsini aldı
(37 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun valla ne diyim ki yazık gercekten  kendin icin katlaniyosanda eger bebeginede en ufak bi zarari olursa devlete sigin sakin bebegini  boyleinsanlara birakma
(506 puan) tarafından
Bosanirim diyorum bebeği alırım gerekirse senden kaciririm bulamazsın diyor hiç bu Allah'ın kulu alamaz diyor sadece Allah benden onu alır diyor
(37 puan) tarafından
Senin uzerinde baski kurmus tamamen muge anliya esra erola falan bildirdurumunu gercekten normal degil bu anlattiklarin  korumaya alirlar seni daha yeni dogacak bi bebege hic bisey yapamaz
(506 puan) tarafından
İşin ucunda rezil olmak var beni öldürür bu sefer herkes görür o zaman yapamam
0 oy
tarafından
3 yıl sonunda anne olduğumu öğrenmem ve sonrasında bebeğin kalbinin durması bir senede hem mutluluğu hem mutsuzluğu tattim
(37 puan) tarafından
:(( sakin umudunu kaybetme Allah a guven sığın hic ummadigin anda kucagina alirsin sakin  isyana basvurma vardır Rabbimin bir bildiği
tarafından
Ocağın 28 de hamile olduğumu öğreniyorum ve 18 martta kürtajla bebeğimi alıyorlar benden :( Inşallah aminnn dualarınızı eksik etmeyin
(37 puan) tarafından
InsAllah  kardesim  tabiki
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benim doğumum oldu 2 ocak 2021 de kızım doğdu 
(37 puan) tarafından
En guzel hediye
0 oy
tarafından
Bu yıl oğlumu kucağıma aldım ilk göz ağrımi dünyanın en güzel duygusunu anneliği tattim  evlat kokusunu huzurunu herşeyini onda öğrendim bnden bı parça olduğunu bilmenin sevinciyle doldum
(37 puan) tarafından
Cok baska oluyor cok Allah bagislasin
tarafından
Aynn cnm Amin rabbim isteyen herkes in kucağını boş bırakmasın
(37 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(7,729 puan) tarafından
Aynen benimde 8 ocakta 3. Çocuğuma hamile olduğumu öğrendim nasıl ağlamıştım nasıl ağlamıştım o zaman büyük kızım 4 buçuk yaşındaydı küçük kızım ise 2 buçuk yaşındaydı yeni yeni rahata kavuştum diyordum küçük kızım çok ağlayan bir bebekti çok huzursuzdu 3. Bebeğim de öyle olur diye çok korkmuştum çok şükür iyiki de doğurmuşum bir ilk hamile olduğumu öğrendigim zaman birde doğumum en büyük mutluluğum oldu elhamdülillah 
(37 puan) tarafından
MasAllah canim Rabbim yardimci oluyor gercekten Allah bagislasin
(7,729 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 64 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elmali turtam (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 368 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,257 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 612 göst.
+1 oy
28 cevap 348 göst.
14 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatimafatima (888 puan) tarafından soruldu

379,700 soru

11,366,326 cevap

34,846 kullanıcı

...