0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
 Kizlar sizin 2021 de unutamadiginiz sey neydi  benim supriz hamileligim beni en cok sasirtan sey bu oldu 

29 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah❤️

Benim saymakla bitmez acısıyla tatlısıyla ağır bir yıldı
(37 puan) tarafından
InsAllah 2022 cok cok guzelgecer
(1,698 puan) tarafından
İnşallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,272 puan) tarafından

Orman yangınlarıydi birsuru ağaçlar yandi çok üzüldüm :'(

(37 puan) tarafından
Genel olarak uzucuydu  tabi Allah birdaha gostermesin
0 oy
(128 puan) tarafından
Unutamadığım ve hiç unutmayacağım şey bebeğimin ölümü 
(37 puan) tarafından
Yaaa :((( başın sağolsun  Allah ım sabrını artırsın
(128 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından
Okul telaşımız başladı eylülde 1.sınıfın heyecanı vardı..öncesinde pek birşey yoktu
(37 puan) tarafından
Bizimki bu sene anasinifina baslicak  1ci sinifa giderken 2 yasina yakin  olacak bebeyim  sence cok zorlanirmiyim simdiden bi cok seyi ogrettim ama bilmiyorum
tarafından
Cnm öğrenme teknikleri farklı..mesela abcden başlamıyorlar..e harfiyle başlanıyor ünsüz harfler sonuna ı harfi ekleniyor biz le diye kodluyoruz onlar lı diye okuyor..çoğu öğretmen 1.sınıfa başlamadan öğretmeyin diyor çünkü okula başlayınca bildiğ için hevesi olmuyor arkadaşlarından ilerde diye kendini üstün görebiliyor..ben tek zorlandığım küçüğüm 2.5 yaşında ödev yaparken karışıyor ona da kağıt kalem veriyorum öyle rahat bırakıyor..eşim de geç geliyor bir faydası yok bana..öğlenciyiz biz havalar iyiyken gidip geliniyor ama kışın zorlaşıyor
(37 puan) tarafından
Yok alfabeyi o sekilde ogretmiyorum temizlik kurallariarkadaslarina cevresine saygili olmasini kalem.tutmayi sayilari  renkleri falan yani
(37 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun  insAllah
tarafından
O zaman sıkıntı olmaz cnm kurallara uyarsa sıkıntı yaşamaz..öğretmenler yardımcı oluyor zaten onlar da anlatıyor
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ Oglusumuzz acil sezaryen ile doğmasını ve Corona olup yoğun bakım da yatmamm:'(:'(

(37 puan) tarafından
Amin insAllah son 1 hafta   sezeryan niye olmustu acaba bende korkuyorum  bu arada cok gecmis olsun iyimisin suan peki
(15,823 puan) tarafından
Allah razı olsun canim saolasinn ❤️35+6 günlükken Suyumuz bitmiş suni sancıyla doğum başlatıldı sancılarimda vardı ama bebeğin kalp atışları yavasladigi için acil sezaryen ile doğum yaptım çok şükür Rabbime hamd olsun iyimm
(37 puan) tarafından
Cok sukur canim her serde vardir bir hayır uzulme
(15,823 puan) tarafından
Aynen öyle Rabbim ol diyor ve yaşıyoruz çok şükür Rabbim esirgedi..
0 oy
tarafından
Evladına süt alamadığı için ağlayan bir baba vardı hala aklıma gelince boğazım düğümlenir
(37 puan) tarafından
Ahh ahh bir baba icin en buyuk yıkım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok yorucuydu hırpalandık çok şükür ki sağlıklıyız 
(37 puan) tarafından
Herseyin başı o bin şükür su illet viruste bitseydi
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Hiç birşey olmadı hayatımda :D 

Felaketler için de üzgünüm umarım 2022 bu yıl gibi olmaz
(37 puan) tarafından
InsAllah  2 sene yıkım dı gercekten
0 oy
(175 puan) tarafından
Karabag dovuslerinden yeni cikmisdik ulkece cok uzgun bir yil oldu.En cokda sehid aileleri icin.Sehidlerimize ulkece agladik.Onun disinda benim icin sakin il oldu oyle unutamayacagim bir olay olmadi
(37 puan) tarafından
Allah bu gunumuzu aratmasn o zaman  sukur :)
(175 puan) tarafından
Evet canim Amin cok sukur sehidlerimiz olmasin,yakinlarimiz yanimizda olsun salikli olak
(37 puan) tarafından
InsAllah en buyuk temennim o benimde
0 oy
tarafından
Ne güzel canım sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 

Benimki de ne sen sor ne ben soyliyeyim bacım yine de Rabbıme binlerce kez şükürler olsun 
(37 puan) tarafından
Aminnn canm sagolasn  Allah kalbimizi daraltan her derdimize dermanimizi versin insAllah  kalbini ferah tut
tarafından
Amin kuzum amin Allah razı olsun
0 oy
(657 puan) tarafından
Cinsiyet öğrenirim diye gittiğim kontrolde bebeğimin kalbinin durduğunu öğrenmem 
(37 puan) tarafından
Hersey bi imtihan  gercekten vardır birhayır Allah bidaha yasatmasin canim :((
(657 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Savaştan çıkmış gibi bir yıl geçirdik başımıza gelmeyen kalmadı çok şükür bugünümüze :angel:

(37 puan) tarafından
Beterin beteri var demislee bacı napacan iste:(
tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(1,184 puan) tarafından
Çok güzeldi çok güzel bir hamilelik geçirdim 2. Paşamı  aldim kucagima  traktör aldik ev aldik motosiklet aldik  evlerimize  tadilat yaptirdik  güzel geçti çok şükür 
(37 puan) tarafından
MasAllah darisi bize  gozun aydin olsun :)
(1,184 puan) tarafından
Amin kuzum kötü şeylerde yaşadik ama hatirlayip da üzülmek istemedim  ama unutamayacağim şeylerden biri dedemin vefatı oldu
(37 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin napacan canim bu dubya boyle rabbim yinede sıralı ölüm versin:(
(1,184 puan) tarafından
Amin kuzum Rabbım sevdiklerimizin acısını gostermesin
(37 puan) tarafından
Aminn amin
0 oy
(28 puan) tarafından
Ben azeriyim azerbaycandan yaziyirom bu yil cok ugurlu bir yil oldu hem vatanimiza hem bana ugurla geldi KARABAGİ alindi ŞUŞAMİZ isigaldan azad oldu Ali bas komandamiz ve askerlerimiz sayeseninde ve ben minicik kizimi kucagima aldim bu yil )insAllah bu 2022 ci ilde ugurlu olur
(37 puan) tarafından
Aminn insAllah  kardeşım
0 oy
tarafından

Bu yıl oğlumu getirdi bana. Şükürler olsun ilk 2 buçuk ayı oğlumu beklemekle doğumdan sonrası da oğlumun peşinde kosmakla geçti anlamadım bişey :angel:

(37 puan) tarafından
Ah ah annelerin yüzü gülürmü :))))
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Tatsız tuzsuz bir yıldı uykusuz bir yıl geçirdim.  Bu yıl yaşanan tüm olumsuzluklar geride kalır umarım tüm dünya için 
(37 puan) tarafından
Çokkkk aminnnnn
0 oy
tarafından
Covid ve depresyonla geçti hayirlisiyla yeni yılda yepyeni bir sayfa ile başlamak dileği ile ♥️♥️♥️
(37 puan) tarafından
Ahh evett aminnnnn :))
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Getirisi kızım

Götürüsü kızımn masrflrı :) şaka Bi yna iyiki var ya sende sağlıkla al kucağına inşallah evde Bi boğz artık hepsi bu işte gül gbi geçnp gidiyorz baklm
(37 puan) tarafından
Allah agiz tadimizi bosmasn nacim saglikla buyusunler insAllah tesekkur ederm :)
0 oy
(721 puan) tarafından
Benim.için çok guzel bi yildi 11.01.2021 yillardir hasretle beklediyim kizimi kucağima aldim❤
(37 puan) tarafından
Yaa gozun aydin saglikla buyut insAllah
(721 puan) tarafından
Çok teşekkur ederim canim ❤
0 oy
tarafından
Hamile olmam eşimin c.evine girmesi 

Dogumum hastaliklaarim düşüncelerim herşey ya bu yıl benim için berbattı berbat ötesi gi
(37 puan) tarafından
Umarim bu yil daha mutlu gecer adına
tarafından
Umarım ocakta güzel haberlerle yıla başlarım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elmali turtam (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 366 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 611 göst.
+1 oy
28 cevap 347 göst.
14 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatimafatima (888 puan) tarafından soruldu

378,182 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...