0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından
Görümce in çocuğu geldi bize kız 10 yaşında kendisi biz ablmla bişey konuştuk hemencecik siz ne zaman gideceksiniz dedi ablma şok oldum yengem kek yaptı ben bunu beğenmedim çok kötü oldu dedi agizna vurasim geldi sizce bu konuyu nasıl eşime desem çok ayıp terbiyesiz

15 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Deme canim bosver hersey anlatılmaz 
(734 puan) tarafından
Ablama diyor
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Size gelip nasıl siz ne zaman gdeceksiniz diyor ablanamı diyor
tarafından
Gorumcesinin kızı farklı ablası farklı kiz:)
(734 puan) tarafından
Ablma diyor
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Deme anası öğretiyor belliki benim 11 yaşında oğlum var hiç bu işlere girmez ama kızlar da pek fena hsaa:D

Benim kızım sevmediğim kişilere yapsın isterim 

0 oy
(776 puan) tarafından
Boşver ay napicaksin esin sanki ne yapabilecek oda çocuk deyip gececek
0 oy
tarafından
Orda kızmam lazımdı canım bir daha demesin benc güzel bir dille söyle eşine çok yanlış yaptığı 
0 oy
tarafından
Anası öğretiyor demek ki
(734 puan) tarafından
Terbiyesiz o kadın oğlu öyle değil masllah ama kızı pislik varoş keki beğenmedim dedi ama herzman en büyük öğretmen çocuğun anne Baba
tarafından
Eltimde kızına amcanla yengen bir yere gidince sizde gidin gizli gizli konusunca dinleyin gelin bana anlatın demiş
0 oy
tarafından
O yeğeni sonuçta. Senin bakanı mi savjnavak yeğenini mi. Sakın o topa girme. Derse desin. 
0 oy
tarafından
Kız boşver 10 yaşındaki cocukla cocukmu olucaksin baktın saygısızlık. Boyutuna geldi annesine söylersin eşine bile soyleme
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çocuk yapcak bişi yokk
0 oy
(712 puan) tarafından
10 yaşındaki kizi sikayet etmekte ne bileyim 
(612 puan) tarafından
yorumları okuyunca bende sorun var heralde diye düşünmüştüm şükür aynı fikirde olduğum biri daha varmış. On yaşındaki çocuk ağzına ne gelirse söyler, şeffaf herşey onlar için. Varos bile demişler kiza
0 oy
(119,461 puan) tarafından
10 yasinda cocuk kiz onun dediginemi aliniyon
0 oy
tarafından
Cocuk ya boşver gitsin 
0 oy
(569 puan) tarafından
Şimdiki zamanın cocukları fena walla yetıskınden beterler bende hıx sevmiyorum oyle cocukları benım yegenlerımde oyle terbiyesizler 
0 oy
tarafından
10 yasındakı cocuk ıcın pislik varoş denır mı ya, küçücük cocuk sen 10 yaşında napıyordun hatırlamazsın bıle 
(870 puan) tarafından
Öyle vallah Bi 10 yaşında kız linç yememişti
0 oy
(326 puan) tarafından
Orda kızıcaktın, eşine de direk anlat şok oldum bugün de böyle böyle oldu çok üzüldüm de direk anlatmamazlık yapma yarın öbür gün yaşı kaç olursa olsun bişi daha yapar tutamazsın kendini kızarsın bu sefer niye kızdın olur öncesini bilsin kocan. Ben herşeyi anlatırım hiç umrumda olmaz sinir olduysam olmuşumdur büyük küçük fark etmez. 
(734 puan) tarafından
Kesinlikle ama eşim çocuk der onu korur
(326 puan) tarafından
Korusun sen anlatta korursa korusun zaten suçlar gibi anlatma üzüldüğünü belli et sadece zaten kızmamışsın hani ortada seni üzen bir olay yaşanmış

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 240 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 698 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,785 göst.
25 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.