0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (194 puan) tarafından
simdi hanimlar bn kredi karti kullanmiyorum genelde siparislerimi kapida odeme olarak veriyorum esaim de is yerini  adresini vermemi istiyor bn de oyle yapiyorum iseme de geliyor ordan alip eve gitiriyor...ama bi kac seferdir cocuklara kislik elbise faln siparis veriyorum gidiyor ve esim ya almiyor ya orda olmuyor sonrasinda kargoda bekliyor git al diyorum onu da yapmiyor tmm alcm diyor oyle geri gidiyor kargolar bu kac oldu bipmiyorum artik sinir oldum bnde eve silaris verdim ve az once siparism geldi aldim onun bundan haberi yok olsa kiyamet kopar..ama mecbur olmasam onu haberi olmadan yapmazdim boyle bisy de yani cocuilara bi yaz alisverisi yapmistim buda kis yani mecburi seyler .normalde bisy ksmaz bnden de cocukardan da ama elli defa dedim al kargoyu diye ...icim rahat degil bu kon7da buy7k bi hata yapmis gibiyim..

22 Cevaplar

+3 oy
(2,014 puan) tarafından
Sizi o kadar baskılamışki bu kıskançlıktan yaşadığınız bu hisse üzüldüm açıkcası. Neden bu kadar müsade ediyosunuzki böyle şeylere. Yani buda bi şiddet aslında. Eşiniz çok iyi olabilir, sizi dövmüyor sövmüyor olabilir. Ama aşırı kıskançlıkta bi sevgi belirtisi değil şiddettir bence. Nolacak kargo ha eve gelmiş ha oraya gitmiş. Allah yardımcınız olsun 
(13,202 puan) tarafından
Ah duygularımın tercümanı canım ❤️ yazık valla
(2,014 puan) tarafından
Mutlu sağlıklı seneleriniz olsun canımm ❣️
(2,969 puan) tarafından
Katılıyorum size düşündüklerimi yazmışsınız ♡
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuzum sizin de yeni yılınız kutlu olsun ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden eve  almiyorsun
(194 puan) tarafından
izin vermiyor kargolar kapiya gelsin k8skancligindan
tarafından
Ufffff kapıya bırak dersin bırakır abartmasin
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ne var yanlis bu kadar korkacak onu anlamadım
(194 puan) tarafından
ya  eve niye siparis verdin der ona gore ters
(1,950 puan) tarafından
Ne dusunuyor ki ters geliyor.
(194 puan) tarafından
yok diyor ev adresini verme eve gitirmesinler is yerimin adresini ver dunyada neler oluyir
(1,950 puan) tarafından
Kapiyi acinca bırakıp gidiyorlar zaten. Eskisi gibi değil ki kargo hizmeti.
Camdan konus hic olmadi.
Abartmış esin. Ben böyle erkeklerden biraz şüpheleniyorum nedense.
(194 puan) tarafından
aynen oyle birakti gitti gelde ona anlat ya o anda eve girerse kimse yok yaninda  faln diyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ev adresini verince noluyo onu anlamadım 
(194 puan) tarafından
ona gore ynlis kargocu kapiya gelemez
0 oy
tarafından
Eve geldiğinde ne olacak ki bu erkekler ne tuhaf ya sana verse ne olacak Allah aşkına
(194 puan) tarafından
ynl8s bisy yok da 8ste esim istemiyor
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Eşine söylesen daha doğru olur bence canım tatlı dille söyle
(194 puan) tarafından
valla asla soyliyemem hicte anlamaz huy7nu biliyorum
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Senin kocada benimki gibi takintili heralde. Yok efendim kargocu sapik olur kafayi takar falan diye bir bahanesi var. Bende eve bişey sipariş edemiyorum. Mecbur kalip edersemde kargoyu ben değil apartman görevlisi aliyor. Seni iyi anliyorum. Bari pembe bir yalan söyle ailen yada arkadaslarindan biri almiş gibi yap. 
(194 puan) tarafından
isye anlayan cikti ge4cekten oyle ya ama aldim artik iyi yapt8m kimse kimseyi yemiyormus alip hemn kapi kapattim napim mecburi yani artik oyle yaparim kardesim getirdi derim
(13,886 puan) tarafından
Kimse kimseyi yemiyor zaten ama anlamiyor işte bu erkekler. Herkesi potansiyel tehlike olarak görüyorlar. Şahsen bu durum benim özgüvenimi de kırıyor.
(194 puan) tarafından
yaa oyle yolda yanimda biri gecse acaba bisy mi yapacak diye korkuyorum artik o detecelere geldik
0 oy
tarafından
Kargocu kapıya gelemez diyorsa eğer gidip kendisi alacaktı, boşver gelmiş zaten eve ne yapacaksın artık 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Eve gelince ne oluyor ki canım neden izin vermiyor
0 oy
(701 puan) tarafından
Komşum aldı de sende canım onun evine sipariş verdim sen alamiyosun beni de kıskanıyosun haklısın bende sen kızma diye komşuma dedim ona geldi oda bana getirdi de
(194 puan) tarafından
evet olabilir cnm belki oyle derim
(701 puan) tarafından
İnşallah kızmaz canım yaa :( işte napcan hep onların dediği oluyor kiziyolar bazen ama çocuklarim için yaptım de sarıl op gönlünü al bide onun triplerini yapmasın sen daha iyi bilirsin benimkide dediği olmayınca trip atıyor bana çok moralim bozuluyor valla
(194 puan) tarafından
hmm  opucukle kanmaz bnm odun artik bi sekil anlatcm yada hic anlatmam
0 oy
(530 puan) tarafından
Yani eşinin düşüncesi çok tuhaf kendisi açık kapı bulunca saldırıya mi geçecek direkt. Sürekli kargocu gelir eve kimseden rahatsız olmadim adamlar işlerini yapıyorlar bize meraklarindan gelmiyorlar deseydin eşine 
(194 puan) tarafından
ya gercekten oyle iste oda oyle degigtiremedim
0 oy
(394 puan) tarafından
Kıskançlığın level atlamış halı heralde 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kargocu da zaten bı gideyim de Ahmet'in Mehmet'in eşini göreyim diyor tövbe yarappi :D Eşinin tedaviye ihtiyacı var bu kıskançlık değil kıskançlık bu değil yani
(194 puan) tarafından
valla ya adamlar aksama kadar kapi kapi gezmekten bikmis onun derdine bak
0 oy
(514 puan) tarafından
Ne saçma bisey kargocular kapıya bırakıp gidiyor zaten adamla oturup çay kahve içecek halin yokya getir kargosu her gün kapımda benim
0 oy
tarafından
Kargocu günde bin tane yere gidiyor ekmek parası kazanmak için işi gücü yok millete sapıklık mi yapacak zaten maskeden kimsenin kimseyi gördüğü yok.esiniz abartmış 
0 oy
(695 puan) tarafından
Madem ewe gelmesini istemior o zman kargolara sahip ciksn cikmiyorsa ewe gelsn ya da etrafta tandk bakal markt warsa oraya biraktrsn kapiya da olur nblm garip
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bana kargo heo evet gelir çocuğun çoğu sryini hatta bi cok seyi uygundiye netten aliriz dahs hic bi kargocu da evime zorla girip bi sry etmedi yani... 

Gunah almak istemem de kisi kendinden bilir işi deyip cekilmek istiyorum. Yerinde olsam da esime derdim şen de isi birak evde is bul o zmn neler oluyo duyuyoruz diye..  Bu kadar pasif kalma yada alsaymis kargoyu o geri giden karholar yuzunden de vebale giriyosunuz cunku aldiginiz firma geri giden kargo icin para oduyor yazik mi degil? 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Eşiniz neden kıyameti koparıyor o kısmı anlayamadım. 
0 oy
tarafından
Bunda yanlış bir şey yok ki
0 oy
(657 puan) tarafından
Yani diyecek bir şey bulamadım.. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 451 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde El-Fa-Mi (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 378 göst.