+3 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

İlkokuldaydim.Mahalleden bi arkadasim vardi.❤️☺️ onunla apartmanlarin kapisinin önunden pet şise calar bakkala satardik  jsjsjsj deli gibi abur cubur alirdik sjsjsj 

:D bu arada hepsi komsularimizdi farkediyorlardi ama kucuguz diye  caktirmiyolardi sanirim ehhehe 
(yaş 7  ) 

Apartmanin alt katinda bakkal vardi bu bakkal bizim ev sahibimizdi 

Kardesimi de yetistirmistim ,kucuk profesyonel hirsizlar oluvermistik bi anda sjjsjs

güccük hirsizlar  

Beraber cips , sakiz , seker caliyoduk bakkal amcadan 

Ulen be şerife yurek mi yedin hee sjjsjs :D 
Ev sahibinden de bi seyler calmazsin (yas 7 )

Bakkal amcam farkediyodu da caktirmiyomuydu artik neydi .Ama bi gun cips caldiktan sonra saklanirken  yakaladi beni, yani gordu  :D naptim peki caldigim cipsle kosarak eve gidip korkuyla heyecan arasi bi duyguyla yedim cipsin hepsini jsjsjssj 

Ee napalim olan olmus yeyiverdim bi anda jsjsjs 

Sonra bi gun asiri pisman oldum odamda agliyodum .O zamanlar da haberlerde guvenlik kameralarinin ciktigindan falan bahsediyodu onu gordum acayip korktum , g.tm tutustu resmen :D

Beni hapse atcaklar ,Allah da beni sevmiycek diye agladim durdum.

Sonra canim babam geldi benimle konustu yaptigimin yanlis oldugunu ama bi daha yapmazsam bir sey olmayacagini soyledi falan 

Babamla beraber Bakkal amcamla konustuk, o kadar iyiydi ki beni de cok severdi ☺️❤️ bi daha da yapmadim .canim bakkal amcammm❤️

Bu da boyle yurek burkan bi  aniydi iste :D jzjsjs

Siz de anlatin anilarinizi ❤️☺️

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 7 yaşlarında benim kuzneim de çalıyordu bende gittim yengeme yenge sizin paranız çok sürekli cips cikoaltaa alıyor dedim o da oğluna nerden alıyorsun dedi zorla itiraf ettirmişti aklıma o geldi hahahah 

Ben ispitledim kuzenimi anasına sonra yengem bakkala gitti ekmek dışında bir şey alırsa verme yada dikkat et abi demişti bizimde evin hemen altındaydı istanbulda 
-Reklam-
0 oy
(256 puan) tarafından
Ya bn bi cocuktan hoslaniyordum ustu siniflardan binkizda onunla konusuyordu ama cikmiyolardi. Sonra sahte face actim erkek adina baska birinin fotolari yukledim bu kizida ekledim. Snra yazdim buna baya yavsadim cikma teklif ettim ve cikmaya basladik ahahahah o kdr utaniyorum ki bundan :D kizin en yakin arkadasinyazardi sn gercek degilsin neden bulusmuyonuz neden araniyorsun diye o kizla da kavga ettim snra ayrildim ve hesabimi sildim. Resmen vicdan azabi cekiyorum kizdan hellallik isticem ama asiri utaniyorum allah affetsin baya da asik olmustu sahte bana tagagahshsgsgsgsh

İlgili sorular

+2 oy
19 cevap 726 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 546 göst.
+4 oy
44 cevap 1,146 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 379 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu