0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
arkadaşlar bebegimin kulagi akiyor gibi sari seyler oluyor kuru halde yani bizlerde olan gibi her duştan sonra kulaklarini temizliyorum sizde kullaniyor musunuz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben normal büyüklerin kullaniyom  oyle temizleniyo anca
(1,170 puan) tarafından
bn bebek icin olani kullaniyorum sizinkinde de oluyor mu oyle sari seylet
tarafından
Evet Bugun de gelmişti kulak cubuyla izin vermedi islak mendille sildi aksın bisey olmaz daha iyi
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Pamuk çubuğu kullanma Cnm  peçete ile etrafını sil yeterli Allah korusun çok hareketliler
(1,170 puan) tarafından
canm pecete temizlemezki
(6,859 puan) tarafından
Ben doktorumuza sordum önermiyoruz dedi zararlı yani iyilik degl kiri itikliyor bırak aksın etrafını al bizim bile öyle yapmamız lazm aslinda
0 oy
tarafından
Canım bebekelr için emniyetli kulak çöpleri var ondan kullanabilirsin gayet guzel
tarafından
Valla ben her banyodan sonra kullaklarini temizliyorum evet temizlemesi günde kır kaliyo kuruyo bazen gorunuyo kulaklarının içinden o yüzden her banyodan sonra temizlerim
(1,170 puan) tarafından
heh simdi icim rahatladi bnde oyle yapiyorum abartiyor muyum diye dusunuyordum
tarafından
Yok abartilacak biseyo yok gayet normal yani bizde banyodan sonra kulaklarımızı temizlemiyomuyuz :)) alisaknlik olsun onlarda  da yoksa evet kır kaliyo gorunuyo
(1,170 puan) tarafından
ay ne bilim canim her seferinde temizliyorum oluyor bide gunluk en gec gun asiri banyo yaptiriyorum ona ragmen cikiyor nerden buluyorsa o kadar kiri :)
tarafından
** çok derine inmeden sadece dışardan dışını temizleyecek şekilde çok girme icine zarar verme kulağına bide hafif istenoluyi
0 oy
tarafından
Kulak çubukları zararlı,kiri falan çıkarmak yerine derine itiyor
(1,170 puan) tarafından
e neyle temizliycez peki
tarafından
Minik çengelli iğne varya onunla bi dene,zaten kulak kendini temizliyormus, gözükenleri fazla derine inmeden al,hatta TV de izlemiştim sanatçının biri sırf bu yüzden ameliyat oldu kulağından,devamlı kulak çubuğu kullanmış,kiri içeri ite ite kalıplaşmış kir orda ve mecbur ameliyatla temizlenecekmisti.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bu konuda bilgim yok ama kulak temizleme çubukları yetişkinlerde de kullanmak sıkıntılı diye biliyorum
(1,170 puan) tarafından
aslında bnde oyle duydum ama o zman nasil temizleyecegiz ki sari sari gozukuyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 589 göst.
21 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 59 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kübraaaaa (1,426 puan) tarafından soruldu

379,771 soru

11,368,661 cevap

34,850 kullanıcı

...