0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
En büyük hayaliniz neydi? Nedir? Hayallerinizi gerçekleştirdiniz mii

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerçekleşti çok şükür eşimle evlendim bir tane de dünyalar güzeli prensesim oldu 
(3,184 puan) tarafından
Ooo hadi yaa vay be nerden nereye hülya nasipten öte köy yok
tarafından
Vallahi öyle kuzum çok şükür
(3,184 puan) tarafından
Allah daim etsin mutluluğunuzu
tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah
(3,184 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
okuyup polis olmakti olmadi 
(7,036 puan) tarafından
Bendeeee :) nasip olmadı banada
(194 puan) tarafından
ancsak evlendik coluk cocuk :)
(7,036 puan) tarafından
Aynen canik benim ailem izin vermedi istesem önceliğim vardı iki şehit amcam var ondan dolayı öncelik sağlanıyordu ama aile izin vermeyince bende ses etmedim
0 oy
tarafından
Hayali olmayan ben :( suanan halalim yok
0 oy
tarafından
Hayalim atanmakti tam istediğim iş olmadi ama çok şükür yine farklı bir işe atandım sonra evlilik o da oldu çok şükür, düşükten sonra bir bebek istedim hamd olsun o da oldu.... hayaller hiç bitmez.
0 oy
tarafından

Hayaller hayal kurmak icin gerceklesmesi imknasiz hayaller kurmakta benim isim :D

0 oy
tarafından

En büyük hayalim sevdıgım adamdan kızımın olması <3 cok sukur kı kızım var <3 rabbım ısteyen herkeze nasıp etsin inşallah 

0 oy
(3,140 puan) tarafından
En büyük hayalim evladım olmasıydı çok şükür oldu 4 sene den sonra geldi oğluşum 6 aylık. Şimdi ki en büyük hayalimde kendime ait bir evim olması. İmkansız görünüyor ama bebeğim olması da imkansızdı. Allah ol derse olur ❣️
0 oy
(2,286 puan) tarafından

Evladımın ve tüm evlatlarımızın karşısına hayırlı iyi merhametli insanlar Allahımın cıkarmasına ve güzel yerlere gelebilmesi ve en önemlisi iyi bir müslüman olabilmesi <3

0 oy
(118,971 puan) tarafından
cok sukur rabbim herseyi bol bol nasip etti bana
0 oy
tarafından
Atanıp gorevimi aileme çok yakın bir yerde yapmak 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bütün hayallerim gerçekleşti çok şükür şimdiki hayalim bebeğimi sağ salim kucağıma almak:)
0 oy
tarafından
Eşimle mutlu bir hayattı birde kız annesi olmakti oldu çok şükür 
0 oy
(175 puan) tarafından
Gerceklewmeyen hayalim matemarik oyretmeni olmakti wansim varken ailemin isteyiyle oyretmen deyil hemwire oldum.Diyer hayalim sevdiyim insanla evlenmekdi cok wukur o gerceklewti.
0 oy
tarafından
Hiç birini gerceklestiremedim 
0 oy
tarafından
Sevdiğine evlendim bu seferki hayalim ayrı evimiz olsunn cikalimm ins en kısa zmanda olur
0 oy
(17,546 puan) tarafından
Çok bi hayal kurmadm şuan farkettm bomboş yaşamışım Rabbim bana zaten en güzelini vermiş çocuklarım ve eşim ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet şuan kucagımda emziriyorum :) ❤️ 

İlgili sorular

+1 oy
58 cevap 716 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde DENO00 (294 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 584 göst.
0 oy
26 cevap 764 göst.
0 oy