+1 oy
182 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (492 puan) tarafından
Kızlar 65 günlük bebeğim var Saçımı boyayacam ama herkes boyama diyiyor benim de ilk bebeğim tedirginleşiyorum boyuyan var mı

9 Cevaplar

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Abartiyolar gercekten yani bilemem ama ben doguma gitmeden de boyadim
(492 puan) tarafından
Bende boyamak istedim yok falan çok şey söylesin istemsizce insan kendini geri cekiyor
(1,113 puan) tarafından
Senin tecrihin tabi ama mesela benim sacimda beyaz var komple sari rofle boyatmasam bakimsizlktan olebilirdim
(492 puan) tarafından
Aynen öyle bayan kuaforuyum sacim yaklaşık 7 8yıldır hep boyalı bu son 1 yıldır bebegim için boyamadım artık aynaya bakmak istemiyorum psikolojimi düzeltmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından

Valla ben 40ımız çıktıktan hemen sonra boyadım. Ne bebeğimde nede kendimde bir sıkıntı yaşamadım. Boyayabilirsin sende bence :) 

(492 puan) tarafından
Az önce farklı bir postta okum bir kadın saçını sıkılanlar boyamış bebeğinin çişi de kırmızı olmuş ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Ama artık boyamak istiyorum saçlarımı gördükçe kendimden uzaklaşıyorum belki psikoloji olarak da toplarım diye düşündüm
(158 puan) tarafından
Onlar hurafe ya ne alaka bende boyadım hiç birsey olmadı. İnsanlar hamile iken saçını boyuyor da hiç birsey olmuyor. Gözünüzü korkutmayın.bence de psikolojik olarak hem daha iyi hissedersiniz kendinizi
(492 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim gözüm baya korkmustu ama rahatladım ilk işim boyamak olacak
(158 puan) tarafından
Boya tabiki. Senin bakımında önemli. Boşver insanlar ne derlerse desinler
(492 puan) tarafından
Bence de boyamak bi kendime gelsem başka birsey istemiyorum aynaya artık bakmak istemiyorum ya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben hep boyamıştım canim ya biside olmadi yani
(492 puan) tarafından
İcim rahatladı ya biraz kendime çeki düzen vermek istiyorum
(22,070 puan) tarafından
Boya askom boya azcik keyfin değişir guzel olur.d
(492 puan) tarafından
Aynen bence de ya ilk işim boyamak olacak bayan kuaförüm 7 8 yıldır saçım hep boyalı bu kadar saçımın bakımsız olduğu görmemiştim o da gördüm:))
0 oy
(219 puan) tarafından
Valla ben kızım iki aylık olmadan boyamistim canım bı sıkıntı olmadı
(492 puan) tarafından
Hmm o zaman ilk işim boyamak olacak:))
0 oy
tarafından
Daha bebeğimin yeni 40 çıkmıştı boyadım bir sorun olmadı yani bu insanlar neden herşeyi bu kadar abartir ki ya
(492 puan) tarafından
Bilmiyorum ve doktora sordum doktor boya dedi söyledim diyiyorlar ki bak bizim bu kişi doktora sormuş boyama demis dedim o doktor benim sorduğum ney doktor degilmi
tarafından
Takma canım ya bildiğini yap doktor da onay vermiş zaten kimseye bir şey söyleme
(492 puan) tarafından
Ayyy kimseye söylemesem sonrası daha kötü olacak başımın etini yerler beni öldürürler
tarafından
Kız niye başının etini yesinler alt üstü bir saç boyamak neden bu kadar büyütüyorlar ki hayret valla
(492 puan) tarafından
Eski kafa olunca :))
0 oy
tarafından
Hamileligin  son 3 ayında boyadım doğum yaptım 40 mevludu var diye boyadım  vallahi boyadım yani bisey olmaz  .
(492 puan) tarafından
Bende bugun boyuyacqm
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben 40im cikti hemen luafore kosmustum cok fena vadi gbiydi sacm basm 
(492 puan) tarafından
Bende boyuyacam ya yeter daha 40 bitti zaten
0 oy
tarafından
Emziriyorsan bebeğine de etki eder. Boyamasan daha iyi.
(492 puan) tarafından
Genel de etki etmez dediler hangi yönden etki eder
tarafından
Saç koklerinden derine ordan kana işler. Kandan da sütüne.Doktorum tavsiye etmemişti.
(492 puan) tarafından
Bende bugun sordum dediğiniz gibi dedim süte işlermi güldü dedi ben kendim boyadım saçla sütun bir alakası yok yemisiyorsun dedi sadece aynı odada boyama güzel yıka dedi bir sorun olmaz
tarafından
Her doktorun yorumu farklı demekki.
(492 puan) tarafından
Demekki
0 oy
tarafından
Bebek doğduktan sonra boyadım bende
(492 puan) tarafından
Bende bugun boyuyacagim

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 177 göst.
0 oy
44 cevap 1,052 göst.
0 oy
21 cevap 780 göst.
13 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
6 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu

386,107 soru

11,543,649 cevap

35,219 kullanıcı

...