0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cikis yapiyorum tekrar giriyrm yine acik gozukuyr.acaba calindimi napmam lazim nasil anlarim

11 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Hemen şifreni degiştir canım
(895 puan) tarafından
Degistim canim ama oneriler listemde cok degisik
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Şifreyi değiştir ondan sonra bir daha dene 
(895 puan) tarafından
Degistrdim ama yine acik baska bi konumda
0 oy
tarafından
Bnm ki her giriş yaptığımda konumun Konya'da görünüyor çok şifre değiştirdim aynı olunca sınırım bnm telefonla alakalı dedim 
(895 puan) tarafından
Ins buda oyledir ya
0 oy
(336 puan) tarafından
Hangi tlf girsi yapılmış belki senin tlf konum yanlış çıkıyor o yüzden
(895 puan) tarafından
Anlamadimmk tlf benim marka ama sayilarda var belki konum yanlis gozukuyr
0 oy
(119 puan) tarafından
Canım ben Antalyadayım benim hesap arada İzmirden giriş yaptığımı söylüyor
tarafından
Bunun nerden öğrenebiliyoruz canim bildirim mi geliyo
(119 puan) tarafından
Evet bana bildirim gelmişti bu siz misiniz diye
0 oy
(712 puan) tarafından
Çalınmış olabilir
(895 puan) tarafından
Ins degildir
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Bazen öyle oluyo ben Samsun'da oturuyorum bafradan giriş yaptığım görünüyor bazen saçma sapan biseyler calinsa hiç giremezsin instagramina
(895 puan) tarafından
Bana yakin bi il zaten belki yanlistir cnm
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Cnm çıkış yapıldı mi hesabından eger oyle olup da giremiyorsan çalınmıştır e postama bildirim geldi bi mardin midyattan  bi izmirden başka giriş yapıldı çalındı gremedim sonra mail atrium face ye inşaya kurtardım sukur hesabi ayarlar güvenlikten iki faktorlu koruma yapip numaramı seçtim kod geldi baska kurtarma kodları da verdi başkası girmeye çalışırsa numarama gelen kodu isticek giremez bu yüzden de sende yao bence
(895 puan) tarafından
Cikis yapiytm tekrar giriyrm ama baska bir konumda suqn aktif yaziyo.herhlde tlf yanlis konum veriyr
(1,740 puan) tarafından
Bilemedim cnm sen gene  garantiye al
0 oy
tarafından

Kiz benim de oyle oluyo almanya amerika Rusya :D napcaklar sanki ordakiler 

(895 puan) tarafından
Yok cnm bisey olacagindan degil borsuru resim falan gider ark gider diye.birde kumarcilar gibi paylasim yapiyr ya.aaayyyy ins taytimi yirtarmisin yapmazlar
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Aynı sorun bende de vardı canım şifremi değiştirip diğer hesaolardan çik yaptım düzeldi. Ama bir kaç hafta sonra aniden hesabım çalındı su 2 bin yatırdım 150 bin oldu falan yazan sözde yatırımcılar tarafından çalındı. Hesabı bir daha geri alamadım 
(895 puan) tarafından
Ay ondan da korkiyrm heryere etiket yapiyrlar.peki calinsa ben hesabimi kullnamammi.suan kullaniliyrm.ama tek benmiyim bilmiurm
(1,964 puan) tarafından
Tamamen bilgilerini değiştirene kadar kullanırsın. Bende kullanıyordum tam doğum yaptığım gün bebeğimin elini paylaştım kim görmüş diye bakacaktim bir baktım hesabıma giremiyorum anladım çalındığını eşimden baktım yok bebeğimin şansına yatırım yaptım bu kadar kazandım yazıları.kardesimden kocamdan bir sürü tehdit yazıları yazdım engelledi bizi Sonra bir daha paylaşım yapmadi şikayet ettim hesabı ama duruyir hala mail adresime kadar değişmişler geri alamadım
(895 puan) tarafından
Aa tuh yaa
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Telefonla alakalı bizim de bazen bursa giriş yapıldı dio ama ben istdayim konum hatası.b3nce
(895 puan) tarafından
Ay ins oyledir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 454 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 964 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 191 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...